Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:09 15.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Как сте, вампири и вампирки?  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Mr.Anderson?)
Публикувано03.01.08 18:07



Готини, свежи, отпочинали, следпразнично?
Да си поговорим за вампирките, много ми е интересна тая раса, и не крия обаче, че много по-интересни са ми вампиррррррррррррките


нормално,нали-)
Думайте сега, виЙ сте

"наистина е добре да работиш за пари. Но още по-добре е парите да работят за теб"....

Тема Re: Как сте, вампири и вампирки? [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор always_obsessed (*V* & *D*)
Публикувано04.01.08 12:26



Като вампирка (към които явно инаш по- голям интерес) ще кажа, че няма какво да ни е... Добре сме си... в смъсъл вечностт си тече, ние посрещаме изненадите и и всичко си върви нормално (Е понякога не чак толкова, но все пак върви)...





Тема Re: Как сте, вампири и вампирки? [re: always_obsessed]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Mr.Anderson?)
Публикувано04.01.08 22:12



А вие как сте, в смисъл-вечни ли сте, как е-)


Въобще, не съм общувал,ами се иска, некво да полафи,надявам сене правим спам,знам ли.

"наистина е добре да работиш за пари. Но още по-добре е парите да работят за теб"....

Тема Re: Как сте, вампири и вампирки? [re: moon_shadows]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Mr.Anderson?)
Публикувано04.01.08 22:14



Ами лаф,лаф да става.
Аз въпроси имам хиляди,ама теса тривиални, и вероятно вече задавани тук, та ако го сторя-най надали много ше раздвижа некви емоции тук.Журналиситчески въпрос,без да принадлежа км гилдията де, ти,конкретно, как и кога осъзна,че си вампир?
Въобще, какво е вампир по смисъла на клуба? Т.е.-яясно е,че май никой не пие кръв ала дракула,но какви са другите отличително белези?
Енрегийен вамп-надали, жена-вамп,мммммм, нощен вамп,то е ясно



"наистина е добре да работиш за пари. Но още по-добре е парите да работят за теб"....

Тема Re: Как сте, вампири и вампирки? [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор always_obsessed (*V* & *D*)
Публикувано05.01.08 09:45



За спама не се притеснявай за него никой нищо няма да ти каже... То си е нещо типично за този клуб, но поне понякога в спам- а се ражда нещо хубаво и интересно... Иначе какво да ти кажа... На дали наистина сме вечни(безсмъртни), но като се вживееш в литература, която те вълнува то става една...





Тема Re: Как сте, вампири и вампирки? [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор always_obsessed (*V* & *D*)
Публикувано05.01.08 09:48



В новата история за вампири, доколкото знам се говори, че вапирите могат да умрат само, ако излязат на слънце, а и ако са много млади... Новиж, ако са пили кръв от майката на всички вампири Акаша това вече е друг въпрос... Митологията и този типисторий са дота наситени със събития все пак...



Иначе за себе си бих казала, че съм един доста добродушен вампир(не се сърдете ама като умре циганката сам се налага да се хвалиш...)



Тема Re: Как сте, вампири и вампирки? [re: always_obsessed]  
Автор Koжoдepckи (без аванта)
Публикувано05.01.08 19:35



Та....кат си додафме на думата....мое ли ми усмучеш кокалчето...м?



УМИРАМ СИ ЗА СВИРКА ОТ ВАМПИРКА




Тема Re: Как сте, вампири и вампирки? [re: Koжoдepckи]  
Автор always_obsessed (*V* & *D*)
Публикувано06.01.08 09:22



Тц, тц големи пропуски имаш в тази митологична област... Само ще ти кажа, че принципно вампирите нямат нужда от секс така, че мисля, че отговора е ясен





Тема Re: Как сте, вампири и вампирки? [re: always_obsessed]  
Автор Koжoдepckи (без аванта)
Публикувано06.01.08 17:08



Ти си люпи семки бре....аз ше се оправя






Тема Re: Как сте, вампири и вампирки? [re: Koжoдepckи]  
Автор always_obsessed (*V* & *D*)
Публикувано06.01.08 21:06



Е сега не можеш да искаш от мен да си изневерявам на природата (Все пак не е хубаво да се противопоставяш на това, което те е създало... Доколкото знам това винги води до унищожение)



Редактирано от always_obsessed на 06.01.08 21:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.