Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:09 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема хубав-за разбирачи....,но ненови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Mr.Anderson?)
Публикувано02.02.08 22:58



Значи-излиза,че цялата тая работа е измислена от някой-един-единствен , и то ГЕНИАЛЕН мислител в иначе тъпоумната америка, така ли?
И ти признаваш този величествен успех на един човек и то Хамериканец?



Сега, защо го нариччам Успех-ами ноу хау си е цяло,мен ако питаш, било, защото 1/3 от съвременните,аи не толкова съвременни филми се разправят за вампири и историята за тях.
Просто,що за гении ще е тоя тоя, който ще сътвори-ей тъй от нищото филмовият образ Вампир?!
Виж, върколаците имат много по-малък успех,и съм склонен да приема,че те са плод на нечии американски, германски или филипински мозък.....

Какво смятам аз, лаикът аматьор, някой някъде трябва да е писал нещо за Вампирите.И то нещо, което ги доближава на 90% до пресъздадения филмов образ. И никой гениален американец не е криейтнал в сценария си ролевия вампир,а просто е прочел нещо , което е било копирано и преписано от друга книга, която пък е преразказвала някои древен ръкопис. А дали в него всичко е било измислено..не знам-може би хората преди столетия и хилядолетия също за нямяали кво да правят и са си измисляли лъжи
не знам хора, интересна ми, но ....чета ви с интерес иначе.
"наистина е добре да работиш за пари. Но още по-добре е парите да работят за теб"....

Редактирано от !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ на 02.02.08 23:01.



Тема Re: хубав-за разбирачи....,но ненови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Coorhagen*Willendorf (goth & blue)
Публикувано02.02.08 23:22



Не разбрах тезата ти, би ли повторил с по-малко думи.



Тема Re: хубав-за разбирачи....,но ненови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор clo. (what u need)
Публикувано03.02.08 09:51



Ммм, не съвсем, преди американеца имаме и луд ирландец.
После, след като имал основата от митовете, легендите и лудите ирландци се намесил и американеца



Тема Re: хубав-за разбирачи....,но ненови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Mr.Anderson?)
Публикувано05.02.08 23:28



Не слънчице черно, не бих


нямам теза, имам само въпроси.....на които немам отговори конкретно за вампирите де. Явно съм доста назад в материята




Тема Re: хубав-за разбирачи....,но не [re: clo.]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Mr.Anderson?)
Публикувано05.02.08 23:31



хм, абе все някога трябва да е съществувало нещо подобно.
Вероятно е бил някакъв сатанински обичай, и от мит на мит, от книга на книга се е предал до наши дни, където някой талантлив режисьор или бог знае какъв е направил фурор в киното с този образ, създавайки изцяло нов герой.
Съгласи се, това не е Трол, нито Орк, нито Джудже дори. А герой-филмов образ, с много по-гоям успех.
Именно на него са кръстени откритите от "учените" години по-късно "енергийни вампири", по-скоро понятието е измислено по-късно де






Тема Re: хубав-за разбирачи....,но не [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор Coorhagen*Willendorf (goth & blue)
Публикувано06.02.08 02:36



ООум, благодаря за милото обръщение......



Стори ми се че подразбираш нещо....



Тема Re: Как сте, вампири и вампирки? [re: Prof.McGonagull]  
Автор Coorhagen*Willendorf (goth & blue)
Публикувано06.02.08 02:45



Добър отговор Профчо!

Ти междувременно прочете ли книжките, които ти бях дал?

Рецензии?



Тема Re: хубав-за разбирачи....,но не [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Mr.Anderson?)
Публикувано07.02.08 22:49



Не,ако разбирах щях да участвам в дискусиите ви.
Очаквам да ми разказвате вие-))
аа,обръщението ли, еми първо беше смао слънце, ма после си викам,една вамприка ще се обиди оттова обръщене и.....така



Btw ти нали НЕ си мъжко? не,че вампирите имат пол де, но...да не напраим някой гаф от гледна точка на моя свят


Редактирано от !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ на 07.02.08 22:53.



Тема Re: хубав-за разбирачи....,но не [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор lachistein™ (baboons & birds)
Публикувано08.02.08 00:12



мъжко е, при това с брада, от която можеш да изплетеш клинове и терлици за децата от могилино
той намира някакво очарование в интерсексуалните симулакруми, но иначе е пич и благ.



Тема Re: хубав-за разбирачи....,но не [re: lachistein™]  
Автор Coorhagen*Willendorf (goth & blue)
Публикувано08.02.08 00:36



Ех, Лъчко, мислех че ще разбиеш красивият ми транс-гот образ, а ти взе, че го въздигна дор и ощ по-високо.

Thank you for that!


P.S. наистина намирам нещо очарователно в ин-ян оплитането.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.