Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема къде има "вампири"нови  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано16.12.07 10:14



Така и не ми стана ясно какви твари са "вампирите" пишещи тук. Като не знам какви са естествено е съвсем да нямам представа как те стават такива. Обаче правило е именно пълните невежи по даден въпрос да създават теории в непознатите им области на познание.

Аз ще съм по-скромен. Ще загатна твърдението, пък вие ще го довършите (всеки да си избере смисъла на думата).

Та най-много клубни вампири има в Пловдив и София. И в двата града имат древна история. И в двата града са построени върху древни арени, където са се провеждали гладиаторски борби и почвата е била обилно напоена с кръвта на победените. Освен това голяма част от тези градове са построени върху некрополи и обикновени гробища.

Довършете хипотезата!





Тема Re: къде има "вампири"нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано16.12.07 16:16



Така и не ми стана ясно какви твари са "вампирите" пишещи тук. - допълващи работното си време...


Та най-много клубни вампири има в Пловдив и София. - явно там има най много калпазани през работно време...
Тея теории за почва-кръв, арени-гладиатори, некрополи, гробища и др. подобни си ги избий от главата...........клубът е за нямащи работа и шоу забавление на шляещи се........повечето са страхливи и припадат като видят кръв......някои имат страх дори от инжекции.........като доказателство се уповавам на факта че никой не прояви смелост да ме срещне очи в очи....! За разлика от някои други клубове , където се познавам лично с някои клубари...



Тема Re: къде има "вампири"нови [re: van_helsing]  
Автор V.Valentine*anix ( caos&jazz)
Публикувано16.12.07 17:09



Ха..!


Къде? Някъде между Варна/Бургас ли ?

Редактирано от V.Valentine*anix на 16.12.07 17:13.



Тема Re: къде има "вампири"нови [re: van_helsing]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано16.12.07 17:41



За разлика от теб аз не държа на лично познанство с Вампир. Другата разлика е, че съм виждал част от пишещите тук. Пък и напоследък някои от тях пишат на теми свързани с комуникации, та ги и чета.

(Не че написаното ми допада, ама както и да е.)

Много ти е скандално мнението - вампир да се плаши от кръв. То е като да плашиш куче с мръвка.

Ти защо толкова много държиш на лични срещи очи в очи?



Тема Re: къде има "вампири"нови [re: V.Valentine*anix]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано16.12.07 18:00



Интересно дали желанието му е толкова силно, та да дойде до UK?



Редактирано от нaблюдaвaщ на 16.12.07 18:00.



Тема Re: къде има "вампири"нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано16.12.07 19:33



За разлика от теб аз не държа на лично познанство с Вампир - аз пък държа.....харесва ми да се запознавам с такива....

...принципно изявилите желание за това са бъдещи самоубийци...
че съм виждал част от пишещите тук. - ама ти.......едва ли искат мене да видят.....имайки в предвид че това може да се окаже последното им виждане...
Много ти е скандално мнението - вампир да се плаши от кръв. - ако гледаш как ти изтича кръвта мигове преди да ритнеш камбаната и ти ще се стресираш....
Ти защо толкова много държиш на лични срещи очи в очи? - излишен въпрос........не се ли досещаш.....да пием по едно за последното му причастие...



Тема Re: къде има "вампири"нови [re: V.Valentine*anix]  
Автор van_helsing (heavenly)
Публикувано16.12.07 19:38



как къде....

...край кв. "Тополите"....



Тема Re: къде има "вампири"нови [re: van_helsing]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано16.12.07 19:56



Допълващи работното си време? Може би, макар че се съмнявям, като познавам семейството... А ти? Времето си за живеене ли допълваш? По принцип...





Тема Re: къде има "вампири"нови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано16.12.07 19:56



Бих добавила и Варна...

Но не заради това, че Дракула е акостирал в нея.



Тема Re: къде има "вампири" [re: van_helsing]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано16.12.07 20:02



Имал съм възможност да гледам и чуствам как изтича кръвта от мен. Чуството е на особена лекота и топлина. Няма страх, няма болка. Няма и стрес, на практика не осъзнаваш случващото се... Болката дойде после, щото ме шиха без упойка... Веселба.



Винаги ли пиеш за последно заедно с жертвата си, преди да й източиш кръвчицата? И кой избира какво да пиете, ти или жертвата? И какво се пие обикновено в такива случаи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.