Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:47 28.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Коя кръвна група предпочитате?нови [re: *Lestat*de*Lioncourt]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано18.02.07 18:21



защото приписват духовността на биологичен фактор, как защо



Тема Re: Модътнови [re: huanji]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано18.02.07 20:09



Мерси, но причината бе намерена и се работи по коригирането и от около седмица. :)

Пак си мисля същото, но то съвсем не е толкова просто. Пък и ставаше въпрос за necrossumus сам модератор там. Ако се замислиш ти когато ставаше модератор, освен темата за инкогнита май нищо не съм ти казвал.

За заклинанията - недей така и ти. Пишеш в клубовете повече време от мене, дори и от времето когато аз пиша се сещам в окултизъм извънредно силно заредени постове. Тези съвсем не са. В клубовете текстове рядко зареждам, а ако го правя е с логоси, лъчи и всякакви други шарени неща. Не бих зареждал потенциални бъдещета на клуб йога. Поне не такива. ;)

Разбира се и емоциите ги зареждат, но аз съм изключитлено емоционално създание, та ако напиша нещо както го усещам изцяло ще удря доста силно. Затова се старая да понамалявам ефекта. Тоест всякаква ефективност е съзнателно занижена, явно не е достатъчно щом нещата стигнат до тази тема - ще го имам предвит за нататък, но аз това по принцип си го знам.

За останалото - дълга история. Не ми се почва пак - напоследък го пооставих като тема. Казах си това което считам, че щеше да е некоректно да премълча, почти цялото е свързано с necrossumus - не с тебе. Мисля че ти ще усетиш кога да спреш, за него не съм сигурен. Човек като си награби висшата цел могат да се вършат доста кофти работи. ;)

Прав си че в клубен размер не е опасно, но както човек действа тук е много вероятно така да действа и в 3Д-то. Затова и реших че е готино да го кажа тук за да му спестя да си го извежда реално, но може и да бъркам.

Както и да е, ако погледнеш напоследък престанах да го повтарям, казах си го достатъчно пъти смятам, нататък всеки се оправя сам. Мерси за отбелязването, обаче, отчетено е и е полезно. Наясно съм обаче защо го пиша и защо седи така в случая.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho

Редактирано от BrandofAmber на 18.02.07 20:40.



Тема Re: Модътнови [re: BrandofAmber]  
Автор *Lestat*de*Lioncourt* (le magnifique)
Публикувано18.02.07 20:48



Скъпи Бранди, сега е мой ред да се засегна. Ако смяташ, че е в мой стил да "награбя властта и да марширувам в името на виСШата цел с байонет отпред" значи просто никак не ме познаваш и никога не си опитвал да ме разбереш.

Минава ми през барабана на револвера за висшата цел.

Просто имаше неща, които трябваше да бъдат направени, бяха нарпавени и ще продължават да се правят.

Както виждаш всичките ми проявления като опериращ мод на йога са напълно безстрастни и неемоционални. Дори осакатих личностните си манифестации само за да има мир и поне привидна хармония.
Но хармонията не ми е виСШата цел, тя просто е фона, на който може да има някакви интересни форми и конкретни цветове.

така че да знаеш, засегнат съм





Тема Re: Модътнови [re: *Lestat*de*Lioncourt]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано18.02.07 21:01



Ами и ти не ме разбираш. Точно тази неемоционалност и безпристрасност са това което имам предвид. Ако банеш всички наред - няма проблем. Човешко е даже ще се кефя, защото ще е весело. Ама така седи твърде нечовешко някак си. Мисля че и Миро се опита да каже същото, не знам защо не се получи.

Тоест че от модератора не се очаква да е безпристрастен а да може да се разбира с всички по начина по който се налага. Мисля че за всеки ще е различен.

Съответно това е проблема. Хуанджи не би се справял перфектно с безпристрасноста 'щото в нея няма живот. На тебе ти се отдава - няма лошо, но ако бях на твое място щях да бягам от нея не да я ползвам за ускорение и back up.

В днешно време дори и в мениджмента(майка ми работи там) са изкарали идеята, че не трябва да се отнасяш към всичките си работници еднакво, просто защото те не са еднакви.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho


Тема Re: Модътнови [re: BrandofAmber]  
Автор *Lestat*de*Lioncourt* (le magnifique)
Публикувано18.02.07 21:11



Бранди, самата ти критика на мен като поставен на поста модератор, противоречи на идеята за модратор.
Модератора трябва да е безпристрастен.

Виж тук обаче във Вампири има ли нужда от модераторството ми?????
общо взето, не.

В йога обаче някак наложително е модератора да е по-йога от йогите и да е по безпристрастен от тях, защото другото ще значи да ги напсува всичките едно хубаво - официално в дъъъълго мнение и да ги изпобанва като хората, докато не си сформира групичка от искрени или уплашени поддръжници, които да поддържат мижавото съществуване на форума.

така че твоят страстен модратор би бил тиранин....
докато аз и Хуанджи сме толкова либерални, че никого не сме баннали и не се очертава да го направим.

Така че за кви пет лева ми говориш и ми се оплакваш от някакви имагинерни неща, които очевидно ги няма в разглежаната ситуация или в мен.




Тема Re: Модътнови [re: *Lestat*de*Lioncourt]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано18.02.07 21:26



дай да го приключим
приеми го за bullshit и зарежи цялата работа
мене ми омръзна цялото нещо - сега предпочитам mindless спам и флууд
няма недоволни нито се чудя как да го формулирам :)

не знам дали знаеш но при китайците от днес започва годината на прасето(а аз съм таквоз')
та честита ми нова година - и по малко 'коригиране' на другите съм решил, тоест няма да си преписвам отговорности които никой не ми налага

вие ще си се оправите и сами в крайна сметка ;)

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho


Тема Re: Модътнови [re: BrandofAmber]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано18.02.07 21:43



ами ти бе
на колко си години



Тема Re: Модътнови [re: BrandofAmber]  
Автор *Lestat*de*Lioncourt* (le magnifique)
Публикувано18.02.07 21:43



Честит рожден ден! в такъв случай.

Жив и здрав да си ни!

да си флудим наволя пък то сабля ще покаже каквото ще покаже.

Ти чувал ли си за Хира Манек?




Тема Re: Модътнови [re: lachistein™]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано18.02.07 21:46



я познай

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho


Тема Re: Модътнови [re: *Lestat*de*Lioncourt]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано18.02.07 21:47



май не кой е тоз човечец

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.