Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 27.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Коя кръвна група предпочитате?нови [re: huanji]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано18.02.07 17:09



редът на духовната сила на кръвните групи възходящ или низходящ е



Тема Re: Модътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор huanji ()
Публикувано18.02.07 17:22



Добър е само в информацията и приказките, за което можеш да разчиташ. В практиката е гола вода и съответно не можеш да разчиташ.



Тема Re: Коя кръвна група предпочитате?нови [re: lachistein™]  
Автор huanji ()
Публикувано18.02.07 17:25



Започва с най- силната - "В", т.е. низходящ.

п.с. Поне така съм го разбрал, от тефтера на Доктор Чаушев. Но той ни напусна, та няма как да ти гарантирам на сто процента.




Редактирано от huanji на 18.02.07 17:27.



Тема Re: Коя кръвна група предпочитате?нови [re: huanji]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано18.02.07 17:26



но това, разбира се, са пълни глупости



Тема Re: Коя кръвна група предпочитате?нови [re: lachistein™]  
Автор Clo (:)
Публикувано18.02.07 17:35



ха, 0 или AB си?
всъщност нека не налучквам-коя кръвна група си?

В перфектният случай романтичната любов завършва със смърт.


Тема Re: Коя кръвна група предпочитате?нови [re: huanji]  
Автор lachistein™ ()
Публикувано18.02.07 17:35



не, логично е най-силната да е нулева, тъй като тя може да дарява на всички, но на носителите й може да се прелива само от нея. в този прост биологичен принцип според мен се отразява метафорично най-високият духовен принцип
капиш?
но както вече казах, това, разбира се, са глупости. при това крайно цинични



Тема Re: Коя кръвна група предпочитате?нови [re: lachistein™]  
Автор *Lestat*de*Lioncourt* (le magnifique)
Публикувано18.02.07 17:51



МОже и да са глупости, но защо пък да са цинични?



Тема Re: Модътнови [re: BrandofAmber]  
Автор huanji ()
Публикувано18.02.07 17:59



Не знам защо, но по отношение на предсказанията ти за Йога, които ми звучат откровенно като заклинания(не знам дали се усещаш), ми се види, че са резултат от някакви вътрешни страхове. Външно нещата са такива, каквито са. Говорим със Солеймн, само защото трябва да се каже нещо, извън това всичко си е в естественият ход и никой не знае нищо повече от собствените си очаквания. Поразчепкай ги тез работии виж причината.

После, когато човек започне да си мисли, че без него и потоп бърка. Дори всички да се изчешат, какъв е проблема? Може да се окаже по- добрият вариант, понеже ще дойдат други и ще започнат от начало. От начало винаги се започва по- лесно, отколкото да оправяш стари бакии и кофликти. Един нов юзер ще завари съществуващо положение и то за него е даденост, докато старият юзер, смята, че клуба се върти около него и не допуска нещо да не го питат или да не се съобразят. Както и новият юзер, има нови идеи, докато старите въртят едно и също.

Нали разбираш, модератора не е сервитьорка с табла или масажистка. Както и не раздава сладки, а се грижи за реда и трябва да го обезпечи с твърдост. Друг е въпросът, че моя милост е пределно слабохарактерен да бъде все строг, но колегата е моралноустойчив и нема се даде.





Тема Re: Модътнови [re: huanji]  
Автор *Lestat*de*Lioncourt* (le magnifique)
Публикувано18.02.07 18:10



Хехе, действително в словата е ненадминат, толкова теми за цигун сме изписали.... аз по-скоро изчел всъщност.

Знаеш ли кое е новият хит?


Sungazing или слънцевтренчване по Хира Ратан Манек



Това е книжката съставена по учението му... всъщност практика, то не е учение.
Погледния купон е.
Истинския сайт на човека е


Системата (практичката) основно е индийска, джайнистка, но си прилича доста на алхимията на слънчевия елемент.
Решил съм някой ден да я пробвам. Пък да видим дали ще стана безсмъртен алчемист




Тема Re: Модътнови [re: huanji]  
Автор *Lestat*de*Lioncourt* (le magnifique)
Публикувано18.02.07 18:14



Рицарството е с нас приятелю!

и ордите на Чингис Хана!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.