Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:46 23.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Модътнови [re: BrandofAmber]  
Автор lachistein™ (лехусче)
Публикувано29.01.07 19:49



ми останах с впечатление, че разбираш от психосоматични явления
нали това, че ме болят колената, означавало еди-какво си

мразя те за това, че предаде любовта ми


Тема Re: Модътнови [re: lachistein™]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано29.01.07 19:53



Така пишат книжките бе, аз не разбирам- аз преписвам. Не би било коректно пак да започна да преписвам от там най-малкото защото се очаква първо да си оправиш коленете - не би било готино да те претрупвам с мантрички, няма кога да си ги повтаряш.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho


Тема Re: Модътнови [re: BrandofAmber]  
Автор lachistein™ (лехусче)
Публикувано29.01.07 19:55



че мен не ме боли оная работа
само питам :)

мразя те за това, че предаде любовта ми

Редактирано от lachistein™ на 29.01.07 19:57.



Тема Re: Модътнови [re: lachistein™]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано29.01.07 19:56



Обща култура, а?Не е лошо.



The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho

Тема Re: Модътнови [re: BrandofAmber]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Annitsurushi)
Публикувано29.01.07 21:01



По принцип не. Ако ще ме боли нещо главата, по-скоро ще е от очите към зъбите, отколкото обратното......

Но много рядко зъбите.




Тема Re: Модътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано29.01.07 21:17



Ясно мерси.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho


Тема Re: Модътнови [re: BrandofAmber]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Annitsurushi)
Публикувано29.01.07 22:00



A сега моля, задоволи моето любопитство. За какво ти беше да ме питаш такива интимни неща



Психоанализа?



Тема Re: Модътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано30.01.07 02:47



Не бе, просто при тебе има съчетание между настройки(тоест въртяща се геометрия за 12+) и микроорбита.

Бих предпочел да не ти отговарям, но май няма да е много коректно. Значи накратко - цялото ми семейство до някаква степен има горе-долу същото, но всеки с някакви разлики. Баща ми отваря микроорбитата по съвсем други начини и започна преди месец някъде, освен това е с 7+, брат ми ще я почва по нашия начин, но и той не е с пълните настройки(тоест с 7+ вместо с 12+ като нас) само майка ми и аз сме с 12+ и начина на отваряне на Чиа(Уинн, Миро или от който е тръгнало така).

Съответно ми е интересно кое при кой - как се получава и се мъча да извадя някакви зависимости за да знам как е възможно да протече при тези които ще го пробват тепърва.

До момента съм установил доста неща, това което питах от моя гледна точка се получава когато орбитата започне да се върти наобратно при някой с настройки. Изхождам от идеята че по дефаулт орбитата се върти едновременно и в двете посоки, това го пишеше на доста места в момента не си спомням конкретно къде, но то се и усеща.

Свързването на двата канала не е толкова проблематично при въртенето напред, но става доста проблематично когато тръгва назад по някаква причина. Съответно щом при тебе го няма, значи не е чисто механично около година след първото завъртане на орбитата както бях започнал да си мисля. Или пак по някаква причина не си имал проблем със забиването на орбитата там. По усещане бих казал че не ти се върти в обратната посока изцяло още, така че от моя гледна точка второто отпада. Дали е тръгнала да се върти наобратно въобще при тебе е друга тема, не се хващам да определям. Затова и питах.

Иначе при мене се получи преди доста време, а наскоро се получи при майка ми. Очаквам да се получи и при брат ми, защото той я отваря по-същия начин. Ако не се получи така, значи има доста голяма разлика в настройките(тези които пускаме ние и тези които ни пускаха на нас).

Въобще изключително комплексна история която няма много общо с тебе.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho

Редактирано от BrandofAmber на 30.01.07 02:50.



Тема Re: Модътнови [re: BrandofAmber]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Annitsurushi)
Публикувано30.01.07 11:01



Що бе, има, та цялата микроорбита има общо с мене.

Аз спрях да я въртя съзнателно орбитата. Сега съм само на тиха медитация и я оставям сама да намери пътя си и да върви накъдето ще.
Смятам че когато отпусна контрола съвсем, тя ще си намери опитмалното "положение" и начин на въртене.

рядко се върти отпред назад. По-често си е по класическият път. НО когато съм много отпуснат определено я усещам будна и действаща. Вече нямам проблеми със прегряване. Някак истинското дълбоко отпускане и ву вей практиката я усмири напълно и сега очаквам плодовете на "наместването" й, за последно.

Напълно възможно е, факта че сме с 12+ да е ускорил развитието на енергията по орбитата. По тази точка съм съгласен с теб. Всъщност в този случай по всички.




Тема Re: Модътнови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор BrandofAmber (горд таласъм!)
Публикувано30.01.07 15:14



Аз пък сега действам с Premordial Chi Kung на Уинн(отново голямо 10х на Миро за което - изключително стойностен материал, поне за мене).

Разказват че е изведен от Chang San Feng, тоест създателя на тай дзи чуан. Като Тай дзи чуан го е предавал нататък а premordial chi kung само на избрани хора(или май на "избран човек", защото допреди Уинн се е предавал на един човек основно, доколкото разбирам). Съответно пак един по един е стигнало до 105 годишен дао-ист който го е предал на един единствен човек - този от който е научил техниката Уинн. Той пък също го е предал единствено на Уинн, а Уинн сега го извежда. Ултра мощно нещо, поне за мене и покрай запазването на lineage все още се усеща изключително чистичко.

Въобще Уинн започва да ми пасва все повече и повече. Жалко че толкова трудно се намират материали от него. :(


Както и да е, аз ще се поотегля от темата за сега, стават ми твърде много клубове които да проверявам, а напоследък съм се размързелявил. Така като погледна 90% от написаното тук от мене си е чист спам, така че ако имаш желание да триеш нещо be my guest.

The world will end but the mirror will remain, mirroring nothing. Osho



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.