Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Интересна темичка...нови  
Автор always_obsessed (*V* & *D*)
Публикувано22.01.07 20:27



Мисля, че преди известно време имаше такава тема, но тъй като днес се захласнах по едни хубави снимки на едни пак толкова хубави момъци пак ще ви запитам...По какви жертви си падате? Опишете характер, а за по- добро впечатление можете да сложите по някоя и друга снимка да придобием поне обща представа(а може и точна, ако знаета точно какво или по- скоро кой искате като жертва)



П.П. Не ограничавам половете, който иска може да постне каквоо си поиска
Е надяавам се темата да ви хареса и да напишете някое и друго мнение да ви се порадвам



Тема Поздравления,нови [re: always_obsessed]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано22.01.07 21:34



много ми харесва темата ти, отдавна не съм се захващала да отговарям на постинг с такава страст!



Лично от мен, имаш благодарско пред строя и потупване по рамото.

А ми е така интересно, защото, очевидно, отговорът никак не е прост, поне за мен. За мен красотата се състои в многообразието, затова е трудно да ти кажа какъв тип жертва харесвам.

Има някои качества, които са валидни за всички и те са: необикновен, интелигентен (ах, как обожавам хубавите разговори и как често ми въздейства един такъв!). А понеже казваш *характер*, ще продължа с чувствителност и страст към живота... и изобщо страст към мен - това е важно. За хладни натури не си мърдам пръста, да не говорим - зъбите. Защо да го правя, след като всичко е дзен, а дзен без споделеност в този случай трудно се постига?

Ъ-ъ, последното е мое мнение. И разбира се, трябва да е жертва или вампир, на която или който може да се разчита. Абе с три думи - интелиджънт, сенситив, хендсъм. Последното за мен се състои в начина, по който го възприемам. Когато АЗ намирам един мъж за красив и привлекателен, той е не просто красив и привлекателен, а необикновено красив и привлекателен в моите очи. И обикновено му го казвам - рядък и вампирски дар за същество, което оценявам.

А за другото... е, мога само да предложа примери, но повърхностни примери.


Та ето:

Ох, не е ли вълшебен? Интересно каква захапка използва, когато целува женските шии? Или... каква захапка би предпочел?...



П.С. Невинността му заблуждава.





И разбира се...



Ммм, какво ще кажете за това?



Джон Траволта в по-късните му години, в никакъв случай като съвсем млад...



Крисчън Слейтър... отчасти.



Пиърс Броснан...



Абе, аз само по вемпайъри ли си падам?!

Редактирано от Prof.McGonagull на 22.01.07 21:37.



Тема Grazie :)нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор always_obsessed (*V* & *D*)
Публикувано23.01.07 20:54



Радвам се че темата ти хареса...Аз обаче чакам да се посъберат малко повече мнения та да си кажа и моите предпочетания...Дано скоро имат развитие нещата...I hope





Тема Re: Grazie :)нови [re: always_obsessed]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано23.01.07 21:34



Като гледам, клубът е позамлъкнал - щом даже това, че модераторите се чукаха, не ги интересува...






Тема Re: Grazie :)нови [re: always_obsessed]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.01.07 22:02



Е тя не е вампирка, но бих дал на Мила Йовович да ме ухапе



Много важно качество за вампирките е да имат хищен поглед и плътни усни с аленочервен цвят които да контрастират на млечно бялата им кожа
Освен това си ги представям с червени коси на които да изпъкват едни ярконзелени очи
Винаги елегантни и изискани, излъчващи страст



Тема Re: Grazie :)нови [re: БoянlYl]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано23.01.07 22:14



Напълно съгласна съм! А към Мила, която също ми е симпатия, бих прибавила Анджелина Джоли, Мишел Пфайфър и Патси Кенсит (ах, виж я в Ангели и насекоми!

). О, и навярно Ума Търман. Толкова софистицирана красота!




Тема Re: Grazie :)нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор ~Julien~ (neurocancer)
Публикувано24.01.07 08:20



всичко мърдащо го е хванало грипа, вчера направо се отчаях когато половината ми познати, които потърсих умираха от грип...или просто боледуваха.
пък и времето през нощта се развали, като изчака първо аз да се прибера.
поне в софийско има такъв симпатичен и невероятен вятър, че не ми се излиза да си вадя задграничен паспорт, а трябва да го направя възможно най-бързо.
вчера към 11 все още не беше силен, в момента и вратите сами се отварят


а вчера докато се прибирах само някакви пликчета и боклуци се въртяха в кръг на нивото на главата ми и над него.

с други думи:естествено, че ввсички вампири се интересуват от факта че модераторите са се чукали, обаче софийските за застрашени от апокалипсис и или пазят леглата, пардон ковчезите или се крият зад тях

от мен чао, отивам да ме отнесе вятъра

Things you can resist
Things you cannot
They're just framed in blood


Тема Re: Grazie :) [re: ~Julien~]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано24.01.07 09:41



За чий ти е задграничен бре? Вече става и с лична карта /поне из западна европа/.
Кофти за грипа - така е като се целувате с непознати.



Facta, non verba!


Тема Re: Grazie :)нови [re: Last_Roman]  
Автор Clo (Wicked Ways)
Публикувано24.01.07 11:03



аз и лична карта нямам...
и за нея трябваше да ходя, въпреки че бях решила да се размотавам възможно най-дълго без да съм личност, обаче се поотложи малко. пред прозореца ми летят хора





Тема Re: Grazie :)нови [re: Clo]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано24.01.07 11:19



яко - без карта. Как не са те спипали кукерите - не знам, но идеята положително е добра. Нет документа - нет человека.


То и небесата се продъниха като гледам /или поне се опитват/.

Facta, non verba!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.