Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Апокалипсис-варианти!нови [re: Vampire_rebirth]  
Автор santodupe (новак)
Публикувано04.11.06 17:42



По принцип не се тревожа за съдбовния ми последен час

Просто казвам,че хората са станали като една болест на планетата,която ще доведе до нейната възможна бавна или бърза гибел.



Тема Re: Апокалипсис-варианти!нови [re: santodupe]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано04.11.06 17:47



те хората и през 5 век са го чакали апокалипсиса... и през 1000 година. Нормално е в края на всяко хилядолетие да има такива настроения. Човечеството обаче наистина се развива безобразно от два века насам...



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re: Апокалипсис-варианти!нови [re: Last_Roman]  
Автор santodupe (новак)
Публикувано04.11.06 17:56



Безобразно е меко казано





Тема Re: Апокалипсис-варианти!нови [re: santodupe]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано04.11.06 21:31



Не съм съгласен с нито един от двама ви! Човечеството е най-голямото благо за тази земя от началото на съществуването и! Само Човекът може да изкупи греховете на цялата Вселена и това време е дошло, цялата Вселена ще бъде напълно изкупена и освободена от хомота на дулаността! А това може да стане само чрез дълбоко потапяне в злото и пълното му апрехендиране! Затова хаоса, смъртта, безумието и страданието и лудостта имат своят дълбок и прекрасен смисъл!


ХАЙЛ!


(разбира се, аз съм хедонист и предпочитам разпуснатата разюзданост на пъклените удоволствия, а не безумието на ужасяващите страдания.... но хора си има за всеки урок и накрая всеки дуализъм ще бъде изкупен и върнат в перфектен баланс... и чудовищен опит ще бъде пожънат

)



Още един послеслов : ХУМАНИЗЪМ И АНТРПОЦЕНТРИЗЪМ ЗАВИНАГИ!!!

DER MANN UBER ALLES!!!
ЧОВЕКЪТ НАД ВСИЧКО!!!

YES!


Тема Re: Апокалипсис-варианти!нови [re: santodupe]  
Автор Vampire_rebirth (ChildOfDarkness)
Публикувано05.11.06 18:14



хахах, напомняш ми на един филм, в който хората бяха представени като интергалактически "вирус", а извънземните бяха лекарството....





Тема Re: Апокалипсис-варианти!нови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Vampire_rebirth (ChildOfDarkness)
Публикувано05.11.06 18:25



тц тц, ама наистина си непоправим хуманист, така е, истинският вампир трябва да уважава храната си



бту, ще не ще човекът вече неизбежно се е поставил над всичко...човечеството е интересен пример как интелекта размазва природния закон "по-силният печели", което ме навежда на един цитат "силните взимат от слабите, а умните взимат от силните"

айде сега да минем в духа на santodupe: може ли интелектът да бъде гибелен за човешкия род? ама наистина гибелен, не просто да загиват много хора (биологично погледнато така просто се понамалява популацията, което намалява разрухата на биологичното равновесие и си е на практика полезно - след като човекът е станал най-големия хищник, трябва да има все нещо, което да му пречи да се размножи прекалено много, че да застраши собственото си оцеляване) та може ли да е толкоз гибелен, че да го унищожи напълно? аз си мисля, че щом като интелекта е толкоз велик, че да изобрети оръжие за масово унищожение, едва ли е чак толкоз глупав, че това оръжие да убие и човека стоящ зад това изобретение оцелели винаги ще има, въпросът е как ние да сме сред тях




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.