Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами сега?!нови [re: Razputin]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано03.11.06 17:35



Определено няма двоен стандарт в този клуб и ако нещо те е засегнало, трябвало е просто да го кажеш и щяха да се вземат мерки

Все пак, аз и Нек не сме пъдари и не ровим из мненията в търсене на какво да изтрием Това е много демократичен клуб и хората в него със сигурност не са лицемери А за онлай обществото - то е като всяко друго общество; опитай се да се държиш така навън и виж какво ще ти се случи Не е критика, а просто факт



Тема Re: Ами сега?!нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Razputin (ентусиаст)
Публикувано03.11.06 17:55



Да, навън се държа по същия начин - бъзикам се и се усмихвам съвсем доброжелателно, без да влагам злоба. В почти всички случаи съм културен и отзивчив към хората, това ми е естествената природа. Когато обаче човек е нападнат, трябва да се защити. Навън отбягвам повечето пъти сблъсъците, понеже не съм от тези, които правят проблеми. Но ако ми се натрапват прекалено много, мога да стана доста опасен. По-добре да не си играят с огъня, защото не знаят какво предизвикват.

Така че не се знае какво ще се случи, може някой, който е решил да се занимава с мен, да изквичи от болка.

Но, пак напомням, аз съм кротък човек, който не обича насилието, просто не се събразявам с лицемерието на посредствеността и страхливите.



Тема Re: Ами сега?!нови [re: Razputin]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано03.11.06 18:06



Добре де, изтрих обидните постинги и от двете страни Така или и двамата ще сте доволни, или и двамата ще ме намразите При всички положения ми дължите по една бира!





Тема Re: Ами сега?!нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Razputin (ентусиаст)
Публикувано03.11.06 18:09



Нямаш проблеми за бирата (и за останалото), ама в случая (а и по принцип) не съм агресивен и не нападам, просто се защитавам (когато съм нападнат), което си е право на всеки човек. И много бързо прощавам и не съм злопаметен. Както писах по-горе, не изпитвам лоши чувства към никой.



Тема Re: Ами сега?!нови [re: Kняз Лyцифep]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано03.11.06 18:56



хах, а що не си светите маслото?



YES!


Тема Re: Ами сега?!нови [re: Razputin]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано14.11.06 10:12



да имаш да вземаш ..под "таковаш" имах впредвид поздравиш..
твоята мръсна съвест си е само твой проблем



Тема Re: Ами сега?!нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано14.11.06 10:16



какво точно имаш впредвид под вемпайър?
е, не бъди предубедена за хората съдейки по вярата им:)
но ти това го знаеш
пък и не си чак толкова фолен-фром-грейс:)



Тема Re: Ами сега?!нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано14.11.06 10:17



ах сладурана:) ела да те целуна






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.