Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ами сега?!нови [re: kozaa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано29.10.06 23:54



само глупавият не се страхува, както са казали древните...
обаче тоя празник на 31 не го уважавам /не е български и няма нищо общо с културата ни/.



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re: Ами сега?!нови [re: kozaa]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано30.10.06 00:00



и двамата ще да сте прави, с брата Ром-лянин.

Само не разбирам защо псюдо учени си правят труда да се замислят за некасаещи ги тям въпроси при непроведено проучване, да беше проучил въпроса по-добре ми е думата, та да не обявява пред света колко не знае за вампирите.

YES!



Тема Re: Ами сега?!нови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано30.10.06 00:10



за да се прочуят...



Si vivis Romae,
Romano vivito more



Тема Re: Ами сега?!нови [re: Sargon lll]  
Автор BorisVian (непознат )
Публикувано30.10.06 05:51



Популярността на вампирите няма нищо общо с хелоин, по скоро холивуд сварза вампирите с хелоин.
Хелоин сам по себе си е една чиста задушница (почитане на мъртвите)- има я и в българския календар (да не говорим, че имаме няколко задушници).

Както и да е, исках да кажа, че в българската митология има много по-страшни неща от който и да е холивудски филм на ужасите.

Недейте да изкарвате православието много по праволинейно от католицизма (в гърция не пускали с панталон и т.н.), нали не си мислите, че ще ви се радват на такива неща и католическите свещенници! Не говорим да отидете като турист да разглеждате някоя и друга катедрала.



Тема Re: Ами сега?!нови [re: Sargon lll]  
Автор BloodyDewfall (MindFucker*V*)
Публикувано30.10.06 09:03



Олее, тоя наистина е открил топлата вода! Ей сега ако докаже, че и елфите не съществуват незабавно трябва да му се даде Нобелова награда.
И мен понякога ме обезпокояват глупавите интерпретации на вампиризма в холивудските филми, но те толкова си могат...



Тема Re: Ами сега?!нови [re: BorisVian]  
Автор BloodyDewfall (MindFucker*V*)
Публикувано30.10.06 09:10



Аз не мога да намеря нищо страшно пък във филмите на ужасите. Виж смешно - колкото си искаш.
Не мисля , че ги изкарват по-праволинейни, навсякъде всякакви си има. А католическите свещеници най-много да ви бутнат в някоя задна стаичка, независимо дали сте момиченце с панталонче или момченце с поличка или каквото и да е. Бива си ги ги тях...
Във Ватикана били отчупили някой части на Античните статуи / мффф мизерници!/ за да не ги докарват до греховни помисли. Щом и статуите ги докарват....е май се отплеснах

.
Иначе Хелоуин си е симпатичен празник.



Тема Re: Ами сега?!нови [re: Sargon lll]  
Автор Razputin (ентусиаст)
Публикувано30.10.06 10:27



Въпросният учен наистина не е наясно с различните видове вампири... Особено с тези, които пишат в клуб "Вампири" от дир.бг. Например че тук вампиризмът се прихваща след сексуален контакт.



Тема Re: Ами сега?!нови [re: Razputin]  
Автор Coorhagen*Willendorf (Freakiest Show)
Публикувано30.10.06 10:48



Хехе, точно така



YES!


Тема Re: Ами сега?!нови [re: Razputin]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано30.10.06 13:02



тук вампиризмът се прихваща след сексуален контак

вярно ли?! че то като гледам тук як сех е падал

The chase is better than the catch


Тема Re: Ами сега?!нови [re: BloodyDewfall]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано30.10.06 18:57



Тъй като, съм кръстен в католическата вяра, не мога да не се съглася, че сексуалната перверзия там(в църквата) е достигнала високо развитие. В пъти повече, отколкото при православието.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.