Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:22 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: нещо ми се спаминови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано31.10.06 11:52



всъщност тя е индиго чайлд:)
и нещо напоследък се променя драстично ...което ме притеснява...



Тема Re: нещо ми се спаминови [re: Coorhagen*Willendorf]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано31.10.06 11:55



така де...истинското и брутално физическо удоволствие, в най-бруталната му форма...
и как се постига този баланс? С воля? Или с нещо повече?



Тема Re: нещо ми се спаминови [re: moon_shadows]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано31.10.06 12:01



ти си гладна, защото тялото ти го иска, защото и да не си гладна , знаеш че е вкусно и ще изпиташ удоволствие от това..а немъртвия има други стремежи, по-възвисени от ябълките и шоколада..да бе твоя главен мозък ми е малко неизвестна величина


ама пък моят спам е по-висококачествен от твоя...и все пак с теб сме съюзници, така че няма да се караме
lift me up
lift me up
oi la la la la



Тема Re: Честит Имен Ден!!!нови [re: moon_shadows]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано31.10.06 12:03



тенкс дии, бейб:)
по принцип не ги заключвам, ами посрещам сърдечно всички, които ме помнят с добро...
случвало се е някой да злоупотреби с гостоприемството ми-такива ги избутвам през вратата...питай Лорда ако не вярваш! Той беше свидетел на едно такова произшествие:) Как я карате в Пловдив?



Тема Re: нещо ми се спаминови [re: BloodyDewfall]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано31.10.06 12:05



чак пък да се препълва:)
Не ни заблуждавай, душицо-не си толкова зла


винаги трябва да си нащрек за интересни моменти-ако пък съумееш да ги запазиш и да ги споделиш с компанията-всички мноооооооого ще те обичаме



Тема Re: нещо ми се спаминови [re: Пpивидeниe]  
Автор moon_shadows (Душевна Буря*V*)
Публикувано02.11.06 07:58



искаш да кажеш че при трансформацията на човека в вампир у него не остава нищо от предната личност?и че всичките му навици и и изобщо характера му са заличени от вампирското?не говоря само за храната...помисли

ПО-ВИСОКОКАЧЕСТВЕН?НЯМА ДА СЕ КАРАМЕ???

@#$#$%^#&^$&$%^
как го определяш за по-висококачествен??????

туй моби не ме впечатлява.питах те дали си чувал онази песен



Тема Re: Честит Имен Ден!!!нови [re: Пpивидeниe]  
Автор moon_shadows (Душевна Буря*V*)
Публикувано02.11.06 08:08



да бе да!тогава аз като дойдох защо беше залостил всичко и беше сложил табелка"тук не живее привидението"?



аз някой път ще те издебна изотзадзи без да знаеш!

ами пловдив отдавна не съм го виждала...предимно си седя вкъщи,при приятеле ми и чат-пат на даскало......СКУЧЕН МИ Е ЖИВОТАААА ПРИИИИВ......последно време ме е ударила жестока депресия



Тема Re: Честит Имен Ден!!!нови [re: moon_shadows]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано02.11.06 12:33



защото си лапнишаранче и си отишла при друго привидение...
аз не се крия от кукувици като теб


пък и ме будалкаш...щях да знам , ако беше дошла в помиината яма "София"
Много ми е странно, че точно твоят живот е скучен...обикновен намираш начин да му се наслаждаваш...но щом искаш депресирай се, на мен едно време ми харесваше



Тема Re: нещо ми се спаминови [re: moon_shadows]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано02.11.06 12:39



Ами аз съм призрак...основната информация за вампирите я черпя от книжки..
и да -никъде не съм видял вампир да хапне каквото и да е...
но ако яде ще трябва да ходи и тоалетната...а това вече е брутално...разбива се идеята за неговата свръхестественост...представяш ли си вампир със запек?
ПО-висококачествен в смисъл-по-обемен...аз не падам като теб да пиша емотиконче или една-две думи като отговор на мнение...пиша по принцип!

Моби е пич...а за оня не се сещам...даже в гугъл ме мързи да я потърся



Тема Re: Честит Имен Ден!!!нови [re: Пpивидeниe]  
Автор Clo (врънкало)
Публикувано02.11.06 12:51



помиина яма, ама ще си изхвърляме боклуците в пловдив, че вече не намират място наоколо:Р

blutengel




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.