Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Изтървахте моментанови [re: Jina_]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано10.09.06 14:34



Абе в някакъв смисъл съм



Виж още едно:



Wedding dress without a bride - не е ли страхотно



Тема Re: Изтървахте моментанови [re: фaмyлyc]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано12.09.06 18:19



с'а остава и клуб История да напуснеш...



Vae victis


Тема Re: Изтървахте моментанови [re: Last_Roman]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано13.09.06 17:28



Verba abjecta et miserabilissima tua trans penis mihi pharmaciste sunt



Редактирано от фaмyлyc на 13.09.06 18:33.



Тема Re: Изтървахте моментанови [re: фaмyлyc]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано13.09.06 17:43



ще те отранс пенися тебе, ша знайш...
ама тук не му е мястото за спор!
зададох ти конкретен въпрос - очаквам конкретен отговор!
освен това в клуб История единодушно беше постигнат кворум за това, че Саладин е пич, а "Лъвското сърце" - най-обикновен п.....ст...



Vae victis


Тема Re: Изтървахте моментанови [re: Last_Roman]  
Автор Benjamin_Andre (Shark-Smile*V*)
Публикувано14.09.06 05:53



О да:)) Аз съм голям фен на Саладин



Vera! Vera, what has become of you! Does anybody alse in here feel the way I do?

Тема Re: Изтървахте моментанови [re: фaмyлyc]  
Автор Jina_ (lost hope)
Публикувано14.09.06 13:04



Хаха, това да не някакъв намек



The beauty of my conscience fell asleep long before I found myself on the bright side of the aerial

Тема Re: Изтървахте моментанови [re: Jina_]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано15.09.06 19:32



Namek...да напълниш роклята? Добра идея... вампирска

но не трябва ли роклята да е черна

Малей представям си ако се появя в хритиянство като вампир. Ох леле. Но малко не ми е ясно за тая работа аз ли трябва тебе да ухапя или ти мене... или едновременно



Тема Re: Изтървахте моментанови [re: Benjamin_Andre]  
Автор фaмyлyc (щастливец)
Публикувано15.09.06 19:38



Аз пък предпочитам Аладин


Той е барман, ливанче... оттам се познаваме. Има черна коса, зелени очи и страхотно тяло. Но само няколко стари п.. познати сме се удостоили да се наслаждаваме на свидните му дарби да ни прави шейкове, а ние да наблюдаваме пластичните му движения. То е наслада за окото!

А Саладин какво знае да прави Искаш ли да запознаем Саладин с Аладин

Редактирано от фaмyлyc на 15.09.06 23:21.



Тема Re: Изтървахте моментанови [re: фaмyлyc]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано15.09.06 21:03



представям си ако се появя в хритиянство като вампир
мани мани - отвсякъде ще завалят кръстове и анатеми...


защото хората там са сухари и не носят на майтап. Не са живяли истински и са се затворили в безцветен свят. Ти поне шаваш по клубовете, а аз друг да се появи някъде не съм виждал /е къдлито е отделен случай/.
И знаеш ли - пълно е с някакви откачени сек/с/танти, които безрезервно си вярват и развиват някакви умозрителни теми. Почнеш ли нормален спор /на чисто логическа основа/ те засипват с цитати, защото не мислят, а са назубрили евангелията. Почти като ислямските фундаменталисти, които буквално си набиват Корана в главите. А не дай си боже да изразиш несъгласието си с тях... "Боже мили" - веднага ставаш ересиарх, антихрист, слуга на Сатаната и кой знае още какво /те поне се взимат насериозно, но на мен ми е забавно да ги гледам как се ругаят един друг/.
Та кажи, драги колега по модераторство, как смее един интернет пикльо да се позовава на Бога и съди от негово име? Къде е християнското смирение, опрощение и пр. добродетели, с които така "изобилства" Светото писание?
Затова се отказах да пиша и чета там - стана ми скучно и тъжно, че има толкова заблудени и нещастни хорица по света. Донякъде го обяснявам с тежкото икономическо положение в което сме изпаднали и всеобщото отчаяние и покруса. Но вместо да търсят изход и да направят нещо, те са се отпуснали и се носят по течението - към смъртта си.
Ей това не ме кефи в Библията и въобще в християнството - никаква инициатива, сляпо подчинение на заповеди и тъпченето на човешката личност...
Пълна липса на заинтересованост. За какво живеят тези хора? На какво се надяват? Да не мислят, че на оня свят ще им пораснат крилца и ще друсат бял прашец по облаците за вечни времена? Веднъж се живее, веднъж се мре. Друго няма. Човек трябва да изживее живота си така, че да не съжалява за нищо на смъртния си одър.

Vae victis


Тема Re: Изтървахте моментанови [re: фaмyлyc]  
Автор Benjamin_Andre (Shark-Smile*V*)
Публикувано16.09.06 02:17



Саладин е прерязал гърлата на много Европейци Кръстоносци както добре знаеш приятелю, а това му прави чест.



Всички имат 15 минути слава, но на нас са ни дали явно допълнително време!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.