Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Evolution Of Danceнови [re: Ben lkarus Andre]  
Автор whimpy_andre (Marvellous *V*)
Публикувано14.05.06 16:36



Тати, мисля, че си краен! Като ми кажат съблазнителен танц се сещам за танца на страстта в средновековието: тангото! А и погледът играе важна роля в танцуването и може би в него се крие голяма доза привлекателност, както смяташ ти, и той "управлява" танца, както и плавните движения...



Тема Re: Evolution Of Danceнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Vampyre (Just Hate Me)
Публикувано15.05.06 00:01



Танцът между двама човека е почти като секса, само че дрехите не се свалят.
Нямам забележки.



Тема Re: Evolution Of Danceнови [re: whimpy_andre]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано15.05.06 16:37



Във всеки случай, установих, че докато гледах танцуващия господин, нещо в движенията му ми подейства много секси.



Тема За фолклора и прелъстяванетонови [re: Ben lkarus Andre]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано15.05.06 16:45



Мъхъм, но вгледай се в старите ни народни танци. Може би за нас не са прелъстяващи, но навремето са били цял разговор, флирт, та ако искаш и борба за надмощиен... След такъв танц на момците направо им е идело да тръшнат момите, надиграли и осрамили ги пред цялото село, а момите само това чакали - сексът не бил свободнодостъпен и разпаленото сексуално желание гарантирало съпруг.

Разбира се, аз не намирам в тях нищо секси, но все пак съм представител на друго време.

Що се отнася до погледа, съгласна съм. Даже в Мемоарите на една гейша, един страшно вампирски филм, се казва, че не е истинска гейша тази, която не умее само с погледа си да спре непознат мъж на улицата.

Е, аз се почувствах длъжна да го изпробвам, разбира се...



Тема Re: Evolution Of Danceнови [re: whimpy_andre]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано15.05.06 16:48



О, да, макар че не съм сигурна дали тангото принадлежи на Средновековието. Но тук се сещам за Болеро на Равел... или дори за фламенкото. Тангото обаче се ползва със славата на изключително прелъстителен танц.

Чела ли си книгата Последно танго в Париж? По нея имаше филм с Марлон Брандо и Мария Шнайдер... много разтърсващ бе за времето си, макар че аз нямам спомен да съм го гледала, но си купих книгата и я изчетох от ревност.



Тема Re: Evolution Of Danceнови [re: Vampyre]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано15.05.06 16:51



И аз така мисля. Което ми напомня, че навремето много танцувах, но сега нямам стимул. Освен това, не съм във форма, което означава, че ще трябва драстично да намаля цигарите... което вече съм направила и да поканя някого, от когото се интересувам, на дискотека.



Тема Re: Evolution Of Danceнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор whimpy_andre (Marvellous *V*)
Публикувано15.05.06 19:33



Хехе, въпрос на предпочитание, мен пък само ме зарадва, беше добър, оригинален и весел...
Мен ме привличат по-мистични музики с по-сексуални скрити или открити послания (в текста или в музиката)...Направо тръпки ме побиват понякога и звяра в мен се пробужда...тогава гледкам Привидението ми да е близо...



Тема Re: Evolution Of Danceнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор whimpy_andre (Marvellous *V*)
Публикувано15.05.06 19:42



Да, тангото допада на моя екстравагантен вкус...Телата са неустимо близо (доста срамно и укорявано преди), страстта личи и всеки разполага с другия, следвайки резките му, но грациозни движения...на мен и мръсните танци ми допадат, следвани от денс и хип-хоп музиката (не съвременните, а по-ретро варианти)...
Не съм я чела... Но бих се радвала да гледкам филмчето (по-лесничко е)



Тема Re: Evolution Of Danceнови [re: Prof.McGonagull]  
Автор whimpy_andre (Marvellous *V*)
Публикувано15.05.06 19:49



Как може така?! Цигари ли пушиш...разваляш доброто впечетление, което ми направи...



Тема Re: Evolution Of Danceнови [re: whimpy_andre]  
Автор Dara_Helgram (Lorgus)
Публикувано15.05.06 20:31



о, определено можеш да си намаляш малко сигнатурите преди да пишеш с тях. знаеш на експолъра какви са огромни? и колко бавно загрява страницата?


(а ти въобще не пушише)

In this silence
In this white wave
In this silence I believe



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.