Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: St. Sebastianнови [re: St.Sebastian]  
Автор van_helsing (трепач на изрод)
Публикувано30.04.06 15:11



Прочетох с интерес, това което си написал. Не е нужно да бъдеш класически християнин(определена християнска религия) след като може да разсъждава човек логически и накрая сам да разбере истината която е необходима на всички ни. Важното е да осъзнае Божественното присъствие и да повярва в това, след което сам да си избере пътя(за който ми писа), по който да върви, така , че да няма друг виновен. Където му е сърцето , там ще бъде и душата му на човека и това е правото му на свободната воля, нека всеки сам си прецени какво иска - за това си прав.
Също така , човечеството има нужда от познаване на доброто и злото(и това е нужно), защото не всички са удостоени като Йов и други подобни велики личности, да познаят тези две посоки без да съгрешат и да похулят името на Великия Творец. Т. е. когато не съзнаваш какво да правиш, чрез изгарянето на котлона се научаваш да боравиш правилно, стига да имаш желание за това.
Да разсъждаваш за тези неща е също дар Божи, благодаря за интелигентното представяне на същите.
Пожелавам ти с всеки изминат миг да си все по близо до Бога.

Колко малко му е нужно понякога на човек за да се промени, няколко топли думи от сърце.



Тема Re: конкуренция?нови [re: always_obsessed]  
Автор van_helsing (трепач на изрод)
Публикувано30.04.06 15:19



Според мнението на твоите нежни колеги, аз съм най чалнатия тука, затова съм толкова убеден в победата, ако не си съгласна, консултирай се с тях.



Тема Re: конкуренция?нови [re: van_helsing]  
Автор always_obsessed (завяно *v*)
Публикувано30.04.06 15:48



Е те просто не са ми виждали пълния потенциал...затова така си мислят

"Митът за Христос ни свърши много добра работа" - Папа Лъв X, XVI век


Тема Re: Cheap Christians march towards your graves!нови [re: Claudia]  
Автор Bloody Dewfall (MindFucker*V*)
Публикувано30.04.06 16:29



Че как - на теб не ти ли се обадиха за статистиката. Внимавай обаче, защото трудно се различава истинския от фалшивия синод

Е да, след като видях как си уважила евангелието на Йоан ми се прииска да не ги бяха шкартирали чрез гласуване останалите, да ги учите, та всичките да ги уважиш така

A crucifix is nothing more
Just a dead man bound to piece of wood


Тема Re: St. Sebastianнови [re: van_helsing]  
Автор Bloody Dewfall (MindFucker*V*)
Публикувано30.04.06 16:32



само индийски? скучно

Мамин сладък, ти изобщо правиш ли някаква разлика между еротичната голота, особено сюблимирана в изкуството и "такива"-та неща? Или разсъждаваш по обичайния дуалистично-краен начин за всичко.
Не се тормози да мислиш, няма смисъл

A crucifix is nothing more
Just a dead man bound to piece of wood


Тема Re: Cheap Christians march towards your graves!нови [re: Bloody Dewfall]  
Автор Claudia (†)
Публикувано30.04.06 16:44



има още достатъчно, които да уважа подобаващо:Р



Тема Re: конкуренция?нови [re: van_helsing]  
Автор Bloody Merry (замисленофлудещ)
Публикувано30.04.06 17:43



кой точно те излъга така нелепо? изключително типичният ти разсъдък? (забележи, типичен, не чалнат)
правиш нещо, което са правили мнозина преди теб, нищо кой знае колко различно, предвидим си повече, отколкото си мислиш
защо пък точно ти да си най-чалнатият? може би по-скоро са някои от нас за това че въобще се хабят да ти отговарят

let life happen. love or hate, laugh or cry, but do not die! just be half dead


Тема Re: St. Sebastianнови [re: van_helsing]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано30.04.06 20:41



Хехе, не им казвай кое само за кого е, ако обичаш, поради две причини:

1. Те са титулярите на този клуб

и

2. Теми, които са само за някого, се пишат на лични бележки.

Пуснал си я с цел определена, така че не се прави на изненадан или засегнат, когато тварите пишат в нея. ОК?



Тема Re: St. Sebastianнови [re: Coorhagen Willendorf]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано30.04.06 20:42



Азъ също заявявам същото!



Тема Re: St. Sebastianнови [re: Claudia]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано30.04.06 20:45



Като се замисля, че от подобни жертви не си струва да пиеш, лаудънумът ми се вижда добър изход... макар че аз съм пацифист и като наясно с Христовото учение (за разлика от цълковните фанатици) не одобрявам подобни крайни мерки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.