Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: СТИГА ВЕЧЕ.........!!!нови [re: van_helsing]  
Автор Jina_ (Mind Hunter)
Публикувано30.04.06 13:07



Ами да, девствените обикновено са лишени от плътски удоволсвия, затова са принудени да се задоволяват само със сънищата си...



Тема Re: БЯГАЙ ИДВАМ..........!!!нови [re: van_helsing]  
Автор Jina_ (Mind Hunter)
Публикувано30.04.06 13:08



Коя тя, куклата ти Барби ли?



Тема Re: обещавамнови [re: van_helsing]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано30.04.06 14:34



Обещай, че ще стоиш пред компа най-късно до 22 ч. и няма да се друсаш! Ако и на психиатър отидеш - направо цена няма да имаш.



Тема Re: БЯГАЙ ИДВАМ..........!!!нови [re: van_helsing]  
Автор Morrigan* (Goddess)
Публикувано30.04.06 15:03



Каквото знам , знам за себе си, не го споделям с вампири!

Добре, че това, което знаеш е много малко и не те натоварва:)



Тема Re: обещавамнови [re: van_helsing]  
Автор Moons_Wolf (Вечно търсещ...)
Публикувано30.04.06 17:12



Е,щом искаш да ми обещаеш нещо...обещай ми,че ще си забиеш един дървен кол в сърцето и ще си изтреляш един пълнител сребърни коршуми в безмозъчният си череп,и за да ти е всичко наред си хапни малко чесан преди сън!Ама едно е да обещаеш,а друго е да изпълниш...затова се постарай да изпълниш това което ми обещаваш!



Тема Re: Бележка:нови [re: van_helsing]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано30.04.06 17:40



Желаещи да ни забавляват винаги се намират... а без нормален правопис няма да се докопаш до друго, а само до евтини и неграмотни уличници. Нито една със стил не би ти обърнала внимание. Така че помисли си... макар че зависи с какво би се задоволил и самият ти.



Тема Re: хаха..........!!!нови [re: van_helsing]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано30.04.06 17:42



О, а пък аз си мислех, че като закусвам с бебета и вечерям със силни и красиви младежи, Бог ще ми отпусне стипендия!



Тема Re: Бележка:нови [re: whimpy_andre]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано30.04.06 17:44



Реверанс...



Тема Re: Бележка:нови [re: Bloody Dewfall]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано30.04.06 17:47



Хохо, съмнявам се, че ще схване това за токчетата, ми лув, все пак се изисква смътна обща култура да си гледал дори произведение на неизкуството като това, за което съм сигурна, че намекваш. Поклон към теб, душата ми се сгрява, когато те видя си остриш зъбките така... защото това е само прелюдия, нали? Основното ястие още не е сготвено...



Тема Re: Бележка:нови [re: Coorhagen Willendorf]  
Автор Prof.McGonagull (Jeg elsker HHL)
Публикувано30.04.06 17:52



Достатъчно ми е, че ти намираш това за възбуждащо, изкушение мое, а аз изгарям от копнеж да се притисна до теб и да вдъхна аромата на мъжествения ти парфюм, мълвейки: ооооооооммммм...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.