Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Спам и Флуд  
Автор Frozenlady (winter *V*)
Публикувано25.11.05 22:42



Спамете си на воля

Редактирано от Solemn*Dirge на 25.07.06 14:29.



Тема Re: Оплаквания и предложения [re: Frozenlady]  
Автор Solemn DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано25.11.05 23:12



Хайде благославям тази тема, само да не ни мъти много водата и д не става тя самата място за флуд, което е доста вероятно!

History abhores a paradox

Kain




Тема Re: Оплаквания и предложения [re: Frozenlady]  
Автор Prof.McGonagull (устремена *V*)
Публикувано26.11.05 16:21



Много сладка тема, печелиш капка кръв в бележника, наместо червена точка!

Top Vampire Writer



Тема Ой... [re: Frozenlady]  
Автор Jina_ (falling into u)
Публикувано30.11.05 20:03



Ами да си призная честно таз тема доста ме смути, тъй като на мен едва ли не всяко второ(ако не и първо) мнение ми е... СПАМ! Което практически означава, че каквото и да напиша трябва да съ трие. Наистина доста стряскащо беше, когато като преглеждах темите и забелязах, че на места някои са затворени (направо тръпки ме побиха) заради флуда и мене вече ме е страх да пусна тема! Та да не би тя да се окаже безполезна и безсмислена и да нов повод двама-трима души да направят около 200 мнения. Ама знам, сега като се замисля (май решението за мен ще бъде да не пускам теми с различна тематика от предназначената за клуба) мина вече година от създаването на клуба (8 Август), доста потребители се присъединиха в рамките на 6-7 месеца, така че вече е крайно време да се замислим за к'во сме тук - за да чатим или да споделяме общи интереси относно... абе забравих си мисълта Ако наистина това е съдилище, аз ще да бъда обвиняемия с най-мн престъпления. Със сигурност някои ще се бунтуват, ама айде плс, да се намали, да се ограничи флуда, ама не ни го "отнемайте"



Тема Re: Ой... [re: Jina_]  
Автор Frozenlady (winter *V*)
Публикувано01.12.05 20:52



абе, джинкс, никой не говори за такива крайни мерки за каквито ти явно си разбрала...спокс бе, скъпа, разбира се че няма да изчезне флуда, все пак не може без него

въпроса е да има повече теми свързани с клуба, защото все пак това е Клуб

пускай си теми, пък вече дали са краен флуд няма да прецени само един човек
под флуд не се разбира всичко свързано с невампирските неща, може да има интересни теми, които могат да се обсъждат много време без да се стигне до загуба на смисъла им

нека имаме предвид, че ние може би вече не сме просто клуб, а си станахме по-близки, смея да твърдя че някои от нас си станаха истински приятели и съответно започнахме да обсъждаме много повече неща от това което ни е събрало първоначално


просто беше полезно да има и една такава тема, пък никой не е казал че тук ще се съдят и гонят членове на клуба (всъщност това е меко казано немислимо), просто ще се обсъждат някои други теми, ако се налага
и ако има там някакви разногласия ще се изясняват...абе общо взето нищо страшно няма (а и нищо съвсем ясно като се замисля)



Тема Оу уел.... [re: Frozenlady]  
Автор Solemn DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано04.12.05 16:06



Трябва да призная, че тоя пич почва да ме кефи - 93 страници безмилостен чудовищен спам... това е нечовешко! Ще ги трия с дни, щот май с часове няма да се получи... вчера за половин час изтрих само някакви си 6 страници спам... но 93 ще ми се поопънат, хехе!
И все пак няма да се очайвам.... аз съм Солемн!




Тема Срещите [re: Frozenlady]  
Автор Bloody Marissa (*V*)
Публикувано09.12.05 19:25



моля модераторите, тъй като са заключили темата и само те могат да пишат там да оповестят в "Срещите", че за неопределен период от време срещите ще се провеждат от три часа, мястото и деня си остават същите, единственото което се променя е часа - издърпват се с един час по-рано
от миналата седмица е в сила това, но е хубаво да си го има на определното място, след като решим че зимният период е отминал, ще си върнем пак стария час, засега така (решението не беше взето от мен, който имаше мнение се изказа в темата на Джинкси)

благодарим

Beyond life and death, above the heaven & below the hell, there was...ME


Тема Re: Срещите [re: Bloody Marissa]  
Автор Jina_ (sensing anger)
Публикувано09.12.05 19:27



Темата на Мухли по-скоро
Шът!




Тема Re: Срещите [re: Jina_]  
Автор Bloody Marissa (*V*)
Публикувано09.12.05 19:29



ем аз не бях забелязала, докато сега не я изрови пак, просто помнех че е твоя...

Beyond life and death, above the heaven & below the hell, there was...ME


Тема Re: Оплаквания и предложениянови [re: Frozenlady]  
Автор Aнтoн Фaнтoмът (душа с две тела)
Публикувано11.12.05 02:15



Предлагам да се изтрият всички мнения и оценки към творбите в трезора, за да се освободи пространство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.