Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Всички под строи на Подземен свят: Еволюциянови  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано22.03.06 22:12



Има ли желаещи да го гледаме заедно на голям екран в Арена - Запад седмицата 31 март - 6 април?



Музиката е в Машините!

Nur Die Besten Sterben Jung!


Тема Ха-ха!нови [re: Sturm]  
Автор Bloody Dewfall (MindFucker*V*)
Публикувано22.03.06 22:21



Аз никакво, макар че като стар вампир си спомням времената под строй и как понякога бе много забавно.
Щом ви душа иска - вървете , но предупреждавам - ето какво писах по този повод:

След дълго отлагане гледах Underworld Evolution и съвсем откровенно мога да си кажа мнението, че скоро такъв жалък и евтин филм не бях гледала.
Въпреки, че първата част не е нещо, което може да се нарече смислен филм, то поне беше забавна и в този смисъл бяха очакванията ми за втората. Но не - даже си мисля, че това е възможно най-глупавото продължение на филм евър.

Някои от причините: *Спойлери*

1. Характерите са направо едноизмерни и явно са попаднали в прочутия фройдистки стадий на arrested development.
2. Няма никаква нова идея , сравнено с 1ч, нищо което да те накара ей тоооонинко да се замислиш / освен защо по дяволите Сър Дерек Джейкъби се е навил да се подмята в тая продукцийка/
3. Нон-стоп заиграването с белезникаво-блатнозеленикав филтър на камерата очевидно е било приложено за да не забележат зрителите колко схванати и безинтересни са битките.
4. Кейт изглежда чудесно, но преиграва като начинаеща в провинциален театър. Сигурно може повече момичето, но не това е филма в който би могла да го покаже.
5. Има една еротична сцена , която всъщност е еротична колкото торбичка замразени зеленчуци
6. Редовното прекаляване със CGI същества, като Маркус освен че си има крила, прилича на схема на мускулна система / има ги в часовете по биология/.
7. Всички тия хиперсилни хибриди и нехибриди, барабар с Александър Корвинус ги убиват с лекотата с която ми се случва да трепя комари лятото...


В края на крайщата единствения извод до който може да стигне човек, че единствените свестни образи в цялата мацаница всъщност са били Виктор и Луциан. Изобщо скоро не съм била толкова сигурна, че съм си иагубила времето. И сега продължавам да го правя, но исках да ви предупредя.


*За тези които са го гледали* какво може да чуете в Underworld 3 от всякакви живи и възкръснали за н-ти път

Майкъл : Скъпа, нали ще правиш кюфтета ал'англе тая вечер. Нали имаме още от каймата , която събрах от Маркус
Селена : Не мога, скъпи, трябва да си изпера 759тия винилов костюм.
........
Крейвън: По дяволите, нямам обхват. От утре съм на Водафон!
.........
Маркус: Край, ставам пацифистичен плодов прилеп. Пиййс на всички Вълци
...........
Корвинус: Всъщност знам, че изобщо не съм за тук. Просто исках да си купя още една къща в Страфордшир
........
Виктор: Мухаха, забрави да ми извадиш оверката от задната плешка и си завинтих главата!



А и да не забравя - Селена и Майкъл си имат бебе, но пък за зла беда го ухапва земна пчела и в последствие разказва играта на всички!

Compassion is a weakness of the mortal race.


Тема Re: Ха-ха!нови [re: Bloody Dewfall]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано22.03.06 22:27



Оле-ле...

Музиката е в Машините!

Nur Die Besten Sterben Jung!


Тема Re: Ха-ха!нови [re: Sturm]  
Автор Armand (fuckin' twisted)
Публикувано23.03.06 17:01



не се отачайвайпоне не от сега нали оше не си гледал/а филама!отчаянието настъпва чак след това!
по време на 2та часа на филма отидох 7 пъти до тоалетната и си написах домашното по английски без да спирам филма с надеждата когато вдигна глава да мога малко да си напрегна мозъка поне за да разбера какво съм пропуснала.уви, и това не се случи...
кейт е сладка,но дори за нея не се струва да се подложиш на тази касапница(не,не на вампири а на мозъчни клетки защото после губиш значителна част от твоите и с часове циклиш,питайки се защо се прецака така злобно)
но,ако все пак го гледаш,пожелавам ти успех!
ако ти се гледа нещо смислено поразпитай от кой филм ми е сигнатурата и кога излиза по кината



Тема Re: Ха-ха!нови [re: Bloody Dewfall]  
Автор Caroline_ (*D*)
Публикувано23.03.06 17:14



Определено е ха-ха, и както го казваш така (аз не съм гледала филма) май няма да го гледам в близко бъдеще



Тема Re: Ха-ха!нови [re: Caroline_]  
Автор Lady McBeth (садистка)
Публикувано23.03.06 19:53



Ми аз предлагам просто да отидем на кино пък може да гледаме и нищо друго...какво ще кажете?


(Флударииииииииии.............)Ама аз също,да не ме отпишете



Тема Re: Ха-ха!нови [re: Lady McBeth]  
Автор Dara Helgram (Lorgus)
Публикувано23.03.06 20:12



а това по-рано преди да изгледам и филмите, които са на "очаквайте"?

No one can save me.The damage is done


Тема Re: Всички под строи на Подземен свят: Еволюциянови [re: Sturm]  
Автор Prof.McGonagull (MindFucker *V*)
Публикувано25.03.06 14:25



Аз абсолютно ще отида да го гледам. Първата част ми хареса. Макар, че от горчив опит знам, че вторите, третите и прочие са рядко ужасни. разбира се, има и изключения като Индиана Джоунс, например. И трите части са много силни, макар любима да ми е Храма на обречените. Готино надбягване с колички за руда имаше.

Top Vampire Writer



Тема Re: Всички под строи на Подземен свят: Еволюциянови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано25.03.06 15:29



Аз също ще го гледам при всички положения, така че предложението ми си остава в сила.

"Око да види, ръка да пипне."

Музиката е в Машините!

Nur Die Besten Sterben Jung!


Тема Re: Всички под строи на Подземен свят: Еволюциянови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Bloody Marissa (crazy *V*)
Публикувано25.03.06 15:46



то впрочем някои филми на кино са бая различни отколкото на РС-то, тъй че да се надяваме че на широк екран ще остави друго впечатление (а и учудващо за мен, познавам двама трима дето са го гледали и твърдят, че е жесток, а приравнявайки с мнението на Блъди и другите на срещуположната страна, токувиж филма се оказал подходяща занимавка за 2 часа или там колкото е)

и освен тва един филм бая трябва да се потруди за да ми влезе в листата "100% изгубено време + тотално разочарование, липса на заинтригуваност от-до" имало е доста пъти в които съм си казвала "айде бе, не свърши ли вече тоя филм" или пък в даден момент "ето, ето, сега вече свърши" (след което има още час-два - типичен пример един документален филм за Шифъра на Леонардо....ЛЕЛЕ, 3 часа и половина, на всеки полвин час имаше реклама, преди която си мислех че е краяна филма, и в крайна сметка на третия час се отказах и не знам кога е свършил...) в топлистата са и Александър (но за него не съжалявам особено, щото алтернативата беше накакъв час в училище, вече не помня какъв, всъщност Часове) и един особено глупав филм, който може би не е глупав, но в четирите му часа на очакване да се случи нещо, което бе тотално разбито накрая (беше трудно да се разбере че е край) просто разби всяко друго впечатление ("Червената Цигулка" е това)


та, Подземен свят Еволюция трябва да е наистина грандиозно тъп за да ме накара да съжалявам за изгубеното време... онва са само примерчета, със сигурност не съм се сетила за най най голямата загуба на време


общо взето, ако ми се удаде случай ще го гледам, (особено ако ни пуснат в грипна тоз понеделник както се очаква)

let life happen. love or hate, laugh or cry, but do not die! just be half dead



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.