Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Оплаквам се на Арменския Попнови [re: Ga^Lo6]  
Автор Coorhagen Willendorf (Avernus )
Публикувано28.02.06 00:56



Waserbunlai я изтри.... тоест аз и то защото вече не се пишеше в нея, това я прави ненужна на клуба. А не блестеше с особен интелект поне антрето, за по-надолу не съм си и правил труда да я чета. Нищо персонално, това е просто работата ми. Инак си свободен да си напишеш нова и ако преценим че тук и е мястото, няма да бъде никога изтрита, стига да не е тема със съдържание, което да има мимолетна мода, така да се каже. Инак ще подлежи на изтриване , в някакъв бъдещ период от време, както онзи ден много стари теми намериха кончината си от моята десница. Бяха ненужни и с изминал срок на годност - най-меко казано. Тези които са по някакъв начин важни до трета страница, бяха опазени от моята чиста като сълза на девица съвест
Тъй че добродетелний ми, дерзай и ще напишеш някой ден съвършената тема! (това приеми като шега от мен)

Vae Victis!



Тема Вампир на месеца?нови [re: Frozenlady]  
Автор Bloody Marissa (crazy *V*)
Публикувано05.03.06 13:37



помните ли, преди известно време имахме едни темички с класация Вампир на месеца, гласуваше се и се избираше печеливш с мнозинството на гласовете

как мислите, интересно ли ще е пак да направим някоя подобна тема или ще е прекалено офф топик?

този път може да поосъвършенстваме с нещо, като примерно аргумент за гласуването, различни категории (най-....)
може да ни помогне да открием някоя неподозирана черта от себе си чрез избора на другите

офф топик или не съвсем?

let life happen. love or hate, laugh or cry, but do not die! just be half dead


Тема Re: Вампир на месеца?нови [re: Bloody Marissa]  
Автор Dara Helgram (Lorgus)
Публикувано05.03.06 14:59



spored men ideqta e dobra

sorry za latinicata,ama klaviaturata otide da se moli na bog da oprosti grehovete i

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL....


Тема Re: Вампир на месеца?нови [re: Bloody Marissa]  
Автор Benjamin lkarus Andre (*V*Slum Beauty)
Публикувано05.03.06 15:08



Носталгия:)) Добре, че ми напомни мила:)
Първата класация аз я предложих навремето много отдавна май тогава ви нямаше вас още:) и до колкото си спомням Татко спечели.
Защо не организираме пак такава класация:)
Аз съм за.

Rote Armee Fraktion "RAF"

Редактирано от Benjamin lkarus Andre на 05.03.06 15:18.



Тема Re: Вампир на месеца?нови [re: Bloody Marissa]  
Автор Acherontia (dreamer)
Публикувано05.03.06 18:13



и аз съм за....

а категории могат да се измислят много....



Тема Re: Оплаквания и предложениянови [re: Frozenlady]  
Автор Bloody Dewfall (MindFucker*V*)
Публикувано05.03.06 22:54



Такам....е това наистина не ми е в стила, но имам следното предложение -
Бан за госпожата с латинските никове разбира се след необходимото предупреждение и.т.н

Причини:
1.Очевиден спам на кубици.
Ако не вярвате колко зле може да стане погледенете и в клуб Религия.
2. Вампирите и други същества в клуба
а/ които са по-емоционални си хабят нервите
б/тези, които влизат по-рядко си хабят времето
3.Използва обидни квалификации
Макар и не конкретно към членове на клуба, защото всъщност са отправени към този който мисли че сме и.т.н / малко е объркано в психо-патологията го има описано/
4. Жената се държи неадекватно и най-лошото е, че си вярва

Обобщение : Не мился , че е нужно и най-малкото приятно да търпим повече туй "наказание свише".



Тема Re: Оплаквания и предложениянови [re: Bloody Dewfall]  
Автор Dara Helgram (Lorgus)
Публикувано06.03.06 07:15



аха, въпреки че ми беше от части много забавно, защото с бенджи се лаеха по фанатически изключително добре, ама е за бан....

Warning: mysql_connect(): Lost connection to MySQL....


Тема Re: Оплаквания и предложениянови [re: Bloody Dewfall]  
Автор in domo Domini (orthodox)
Публикувано06.03.06 08:14



В отговор на:

е това наистина не ми е в стила




Напускам те, докторе. Оставяме те да тънеш в тинята. А под "ние" нямам предвид многото си никове.



Тема Re: Оплаквания и предложениянови [re: Frozenlady]  
Автор Л ()
Публикувано07.03.06 10:52



защо изтрихте темите на разбеснялата се мисионерка?
теми от подобен мащаб и естество най-много да се заключат
запомнете добре и не проигравайте занапред мненията, т.е времето и усилията на посетителите с първосигналните си и инфантилни "манипулации"


трябва да те пречукам

Тема Re: Оплаквания и предложениянови [re: Л]  
Автор Claudia (просветлена)
Публикувано07.03.06 10:58



разваляш ми целия кеф от факта че не виждам доста от темите които са ме дразнели....има време до следващото такова побъркано




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.