Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: ДРУГО СЕРИОЗНО ОПЛАКВАНЕ! МНОГО СЕРИОЗНО! [re: Claudia]  
Автор Wingless Beni Blue (*V*Еничар)
Публикувано04.04.06 21:00



Тебе не те питам...

Son of Jah, Oh Jah

Тема Re: ДРУГО СЕРИОЗНО ОПЛАКВАНЕ! МНОГО СЕРИОЗНО! [re: Wingless Beni Blue]  
Автор Claudia (splendid devil)
Публикувано04.04.06 21:01



отговаряш на мое мнение:)


айде пак, че другото докато го редактирам ти ми отговори

1.нежелателни са преки обиди и нападки към юзърите -припомни си това от къде е и дали наскоро си го спазвал, а?

злобно и мазно архангелче:)


Тема Re: ДРУГО СЕРИОЗНО ОПЛАКВАНЕ! МНОГО СЕРИОЗНО! [re: Claudia]  
Автор Wingless Beni Blue (*V*Еничар)
Публикувано04.04.06 21:04



КОй те обижда тебе бе...айде рисувай си там не ме занимавай с злобни коплексарщини много те е яд за нещо май, нещо си ми кисела от известно време насам Моля.

Son of Jah, Oh Jah

Тема Re: ДРУГО СЕРИОЗНО ОПЛАКВАНЕ! МНОГО СЕРИОЗНО! [re: Wingless Beni Blue]  
Автор Bloody Dewfall (MindFucker*V*)
Публикувано04.04.06 22:48



Дано ти е спокойно, защото множеството удивителни подсказват съвсем друго състояние на духа.

Трезора е откачен /но не е заличен/ ,защото стоя достатъчно дълго време отгоре, а и наистина с впечатляващата си големина заплашваше да завземе цял екран.

Не се ли замисляш какво ще стане, ако всеки от клуба реши, че неговата тема е най-важна и най-достойна и трябва да виси там за вечни времена?
Друг е въпроса , че аз не си спомням такъв случай някой да е предявявал подобни претенции.

Държа да отбележа също, че дори не знаех, че ще има две мои закачени теми/ дали не е по простата причина че съм си наложила да пускам само "вампирски" ?/ , днес вече едната е махната, а скоро и другата. Идеята е статичните да се сменят постоянно за да има разнообразие.
Освен това ти си достатъчно плодовит писател и предполагам , че винаги ще си я поддържаш на първа страница.

Та ето - мисля ,че достатъчно отговорих пред теб, ако имаш други въпроси, моля отнеси ги към мен - аз съм отговорна.

А освен това си помисли дали да наричаш юзърите злобни комплексари или нещо подобно е в съгласие с правилата на клуба и изобщо с всякакъв добър тон!

едно такова сладичко, червеничко, атеистичничко и проклетичко


Тема Re: ДРУГО СЕРИОЗНО ОПЛАКВАНЕ! МНОГО СЕРИОЗНО! [re: Bloody Dewfall]  
Автор Wingless Beni Blue (*V*Еничар)
Публикувано04.04.06 23:34



Тази тема е огромното наследство на клуба в нея има страшно много писания и спомени на много сегашни и предишни членове...Не е редно така лекомислено да се борави с нея, това не е моя тема това е всеобща тема.
Как да реаргирам аз, като се прибрах и гледам трезора го няма? Под водопад от усмивки и взаймни любвеобилни приказки на някои хора из разни мнения в тази тема разбирам, че е махнат трезора. Някой е предложил нещо и хоп без другите да бъдат питани се изпълнява. Изгорях от гняв и ярост, но ето, че сега съм спокоен поне знам, че темата е жива.

Аз съм много обиден от цялата тая работа...Самото леко отношение към толкова богато наследство на клуба и отношението към мен...Някой да ми отговаря "ми то вече се гласува" показва как аз, като един стар член на този клуб бивам третиран, като случаен гост.
Не е хубаво това...
Други изказвания по темата нямам.
Аз давам толкоз много и получавам толкоз малко не е редно, не се оплаквам.
Аз не желая да ми се закачват теми или да ми се отдават благословии и почести аз желая да имаме колектив, но явно разделението на хора със сходни виждания и интереси в групировки е неизбежно. Та така се създават пукнатини, интриги и вътрешни борби за слава и власт, което ме кара да се чувствам тъжен, особено, като си спомня какъв колектив бяхме едно време, а сега каква жалка картинка сме...Едните към едната страна другите към другата и аз по-средата се опитвам да ги събера а те те всякаш не ме чуват и само себе си гледат а пък на срещи всякаш всички се обичат и за обиди и лицемерие отричат. Кокошкарски истории кой къде каква правописна грешка направил, кой къде каква тема направил, която е "офтопик" и това ли е колектив? семейство?
Аз който съм ви посветил дозина стихотворения на всеки един от вас бивам смятан за излишен елемент.

Son of Jah, Oh Jah

Редактирано от Wingless Beni Blue на 04.04.06 23:36.



Тема Re: ДРУГО СЕРИОЗНО ОПЛАКВАНЕ! МНОГО СЕРИОЗНО! [re: Wingless Beni Blue]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано04.04.06 23:46



Баси!!! Да идвам ли с кърпичките...
Я не се карай на колектива ами си го излей на мене, дето хал хабер си нямам за какво се карате, но ... аз съм чувствителна и не мога да понеса такова...нещо...в страшната безлунна нощ...аххххххххх

The chase is better than the catch



Тема Re: ДРУГО СЕРИОЗНО ОПЛАКВАНЕ! МНОГО СЕРИОЗНО! [re: kozaa]  
Автор Wingless Beni Blue (*V*Еничар)
Публикувано04.04.06 23:56



Ти пък къде се гласиш? Обратно в обора при козите

Son of Jah, Oh Jah

Тема Re: ДРУГО СЕРИОЗНО ОПЛАКВАНЕ! МНОГО СЕРИОЗНО! [re: Wingless Beni Blue]  
Автор Coorhagen Willendorf (Ziegsturhl)
Публикувано04.04.06 23:56



...

VaeVictis!



Тема Re: ДРУГО СЕРИОЗНО ОПЛАКВАНЕ! МНОГО СЕРИОЗНО! [re: Wingless Beni Blue]  
Автор kozaa (рогата)
Публикувано05.04.06 00:19



Мммммм, свърши тя тая,ъхъммм
След полунощ ставам гадна CHUPACABRA.....arrrrrrhhhhhhhh




The chase is better than the catch



Тема Re: ДРУГО СЕРИОЗНО ОПЛАКВАНЕ! МНОГО СЕРИОЗНО! [re: Wingless Beni Blue]  
Автор Prof.McGonagull (Мазният Агнец)
Публикувано05.04.06 13:42



Аз откачих трезора, Бенджи, и съжалявам, ако това те разстройва. Но както вече споменах, причините са следните:


1)Много голям е станал и виси от дълго време. (Опитах се да изтрия спама в него, както ти ме помоли, но няма да стане лесно)

2)Ти винаги имаш доста теми на първа страница

3) Понеже редовно си пускаш неща в трезора, той така или иначе обикновено е на първа страница

4)Закачените теми се сменят от време на време, което важи и за моито собствени, които също съм разкачала. Дори махнах на Блъди една снощи, заедно с твоята и с темата за срещите. Темата за есето ще бъде закачена до края на април, после ще сложим на нейно място друга. Така е по-красиво и интересно, а освен това е и честно. Не смяташ ли?


Никой не е казал, че е завинаги. Може по някое време пак да го качим. Разбирам гнева ти, но все пак - закачените теми се сменят от край време. Може по-нататък да ти сложим някоя друга.

Top Vampire Writer

Редактирано от Prof.McGonagull на 05.04.06 13:43.




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.