Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано30.10.05 22:01



Братя и сестри-немъртви...и вампири по-специално-разбрах , че много е нелеко съществуването ни в тази вселена. Неприятно е за вампирът да бяга от зложелатели, слънчева светлина, екзорсизъм и други неприятни събития. Затова със знанието на модераторите на нашии клуб решихме да легализираме военна школа , в която нашите кадри да се обучават за старши-вампири и изобщо да стават по-корави копелета и както се казва женското на копелета...(забележка-операцията е толкова секретна , че въпросните модератори ще отричат всичките ми приказки).
Та условията са следните-воанизираният вампир веднага получава чин "редник". За да стане ефрейтор го командироваме в школа за младши командири и новобранци с полигон клуб "Хари Потър". Там войникът трябва да направи спам от над 200 мнения. Не се притеснявайте-там са същите сладурковци и флъдъри(ето пак термин) като нас, само че кретените са повече.
В случай , че търсите повишение във военната кариера-сержантски или старшински нашивки може да получите като поспамите в клуб "Християнство". И там са сладури, но има и ревностни фанатици, които правят живота малко по-интригуващ. Поне 200 мнения и там ще са необходими за вашето повишение.
Решите ли да бъдете младши офицер(от лейтенант до капитан) ви пращаме в ада-а именно клуб "Адам и Адам" или "Ева и Ева". Там вече са гадове, които не търпят безразборен флъд и ще ви заключат темичата за нула време..Понеже съм добър може и да ви пратя в клуб "Хироуз"-там модераторка май е ХЕйтър, ако не са я сменили(забележка-военното ми разузнаване е леко поостаряло) и има навика да прави така, че да стане нейното. 100 мнения ще трябват за някои от тези клубове.
И сега изненадата:за най-амбициозните и умните, чакащи званието на старши офицера(майор до полковник) трябва да се справят с тежка задача. ДА влязат в тила на нашите приятелчета-а именно Толкинистчетата и внеазпно да всеят смут в редиците им. Те милите усърдно се пазят от нечисти мисли и пожелания , така че смелчагата , дръзнал да спами там трябва да е доста деликатен и внимателен (тъй като Аданедел не е толкова възпитан и приятен колкото нашии Васербундлай), да събере вниманието на аудиторията и да направи 300 коментара в негова тема!!!
За генералски чин още е рано да си говорим така, че дерзайте!
Прив....ъмм вампирската войска има НУЖДА от ВАС!!!



Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: Пpивидeниe]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано30.10.05 22:03



чак сега, след като пуснах тази пресвета мъдрост видях много допуснати правописни грешки в нея, но понеже ме мързи да ги редактирам, ще оставя това на редовите войници, желаещи да се запишат в "тила" на войската-демек да скатават, вместо да се борят....все пак имаме нужда и от редактори...



Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: Пpивидeниe]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано30.10.05 22:15



ухааа, аз ще скоча на нашите милички толкинменчетаааа

те отдавна имат любовта ми .... Army of Lovers аssault!!!

Love me to Death



Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: Пpивидeниe]  
Автор blood.drop (SenseOfender*V*)
Публикувано30.10.05 22:30



Въпреки пацифизма ми темата твърде ми допадна, обче имам належащи въпроси:
- може ли направо да станеш старшина, защото мисля, че имам необходимите за това изисквания и ако се изискват доказателства ще се постарая да ги предоставя. А и не би ми било трудно да преизпълня плана.
- може ли да се използва подкрепление /1бр. / при капитанската мисия? Вече имам план единия от модераторите да бъде трайно отстранен/ на принципа Joy Division/ от компютъра докато аз безчинствам в клуба му

Хм..нямам желание да дразня Толкинистите...хайде като измислиш за генерал ще се включа пак

PEACEEEEE!!!



Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: Пpивидeниe]  
Автор BЪPKOЛAЦИTE (МОГЪЩИТЕ)
Публикувано30.10.05 23:42



Интересна идея бих отбелязала!
Има нещо,което ме човърка и то е извън темата,този Хари Потър не съотвецтва ли на българският Хитър Петър(не че незнам кой е Хари Потър)!!!



Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: BЪPKOЛAЦИTE]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано31.10.05 00:02



Така де...хубаво , че я подкрепяш..
Да разчитаме ли на теб? ТЕ гадните хора и върколаци много недолюбват.
Българския Хитър Петър е пич, който си прави гаргара най-често за сметка на поробителя. Хари Потър за сметка на това е живото доказателство, че слаботелесните, антипатични гаднярчета имат право да съществуват...



Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: Пpивидeниe]  
Автор BЪPKOЛAЦИTE (МОГЪЩИТЕ)
Публикувано31.10.05 00:19



I + vampire=dead



Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: blood.drop]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано31.10.05 00:25



хей, аз съм поне малко де, фен на Джой Дивижън

Love me to Death



Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: Пpивидeниe]  
Автор Moons_Wolf (Вечно търсещ...)
Публикувано31.10.05 00:47



Казарма,а?Няма лошо!!!
И не тормозете много редниците,защотото могат да се стресират,а стресът не е добър учител и не е полезен за работните ви отношения!!!



Тема НА БОЙ!нови [re: Пpивидeниe]  
Автор Benjamin lkarus Andre (*V* RAS-IKARUS)
Публикувано31.10.05 01:02



Записвам се моментално:) чакам пагони и униформа:))) и военни задачи.
Залитам заплашителнов редиците нав В.А. - Вампирска Армия.
Yuh can count on me! Who yuh want I kill? I do it.. Arghhhhh

Over Babylon I flew. To reach Zion. But I wings Fell off. So here I stand before You!

Редактирано от Benjamin lkarus Andre на 31.10.05 01:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.