Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: На първо място,нови [re: blood.drop]  
Автор Vampyre (exhausted)
Публикувано03.11.05 17:56



То и на мене ми се иска... Проблема с преодоляването на 500 км обаче си остава :Р



Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор moon_shadows (Душевна Буря*V*)
Публикувано03.11.05 17:59



абе аз и към евите имам симпатии.......ама ва е малко скучно вече защото тях всички ги обичат

ама не почвай без мене....че ако аз не те контролирам кой знае какво ще им направиш на тези нежни душички

ама май ще тр да се контролираме взаимно

ха сега кой кого.....


The Wrong Side of Heaven

Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор moon_shadows (Душевна Буря*V*)
Публикувано03.11.05 18:01



аз съм Вампи бе

и той пак не ми е отговорил.....

да не ми се сърди?
или някой му се сърди заради мен?


The Wrong Side of Heaven

Тема Re: На първо място,нови [re: Пpивидeниe]  
Автор Vampyre (exhausted)
Публикувано03.11.05 18:02



Ентусиазма си го има... отново опира до гледната точка. Не те и знам какво разбираш под "спам", но ако държиш на думите си, надали ще се изложиш, в случай че предприемеш някакъв поход към гореспоменатите клубчета. Както и да е, гоу ъхед. Аз съм просто наблюдател.



Тема Re: милитаризация(първи стъпки в педиатриата)нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор moon_shadows (Душевна Буря*V*)
Публикувано03.11.05 18:07



а аз вчера закусвах райграс

много ми е интересно като си бил на нашета възраст ........какви мадам(ки) си харесвалл


The Wrong Side of Heaven

Тема Re: На първо място,нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор moon_shadows (Душевна Буря*V*)
Публикувано03.11.05 18:15



каква среща???ако е в плд ще ви изриря и ще ви избода очите с вилица собственоръчно!!!!


The Wrong Side of Heaven

Тема Re: милитаризация(първи стъпки в педиатриата)нови [re: Prof.McGonagull]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано03.11.05 21:48



YESSSS! в онзи ден тогас, се срещнаха два абсолютни девственика в морално отношение и се разделиха като двама съгрешили чрез любовта си развратници!

Тогава,беше ден на Триумф и Вампирска Слава


Love me to Death



Тема Re: милитаризация(първи стъпки в педиатриата)нови [re: moon_shadows]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано03.11.05 21:49



ааа тогава бях герантофил ... падах си по доктор Куийн лечителката и по учителката си по български език, която беше дори и майка.....



айде стига съм се издавал


Love me to Death



Тема Re: милитаризация(първи стъпки в педиатриата)нови [re: Пpивидeниe]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано03.11.05 21:51



Привчо Мривчо, сладурчето ми!
Като ми говориш така се радвам, че съм бисексуален готтравестит {}{}{}


Но повярвай ми, далеч не искаш да съм по-смеличък


Love me to Death



Тема Re: милитаризация(нека и аз използвам чужд термин)нови [re: moon_shadows]  
Автор blood.drop (SenseOfender*V*)
Публикувано03.11.05 21:58



Вампиии:)
Де ми се изгуби ти, тук едни книги прах хванаха....че и паяжини сигурно вече

Бту за нежните душички....да се направя на една Сибила аз макар че никви изпарения не мога да си доставя...обаче си залагм и последната риза от гърпа , че тва е мисията невъзможна след последните избори

Редактирано от blood.drop на 03.11.05 22:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.