Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор whimpy_andre (Happy Tree *V*)
Публикувано24.10.05 22:48



Стига бъди оптимистка, вярвам, че има и след това... А и имаш Бенджи радвай се....живота е за да си го живееш и да оставиш нещо след себе си...




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор Benjamin lkarus Andre (*V* RAS-IKARUS)
Публикувано25.10.05 00:03



Mr. Fatherman, You Political Violence fill ya Country.

Който говори за мир и хармония във време на народни недоволства е лудият тук. Щом има Писъци на недоволство тряба да се бунтува да се съпротивалява и да се режат глави и кръв да се лее на тези които налагат подтисничество.

HEADS WILL ROLL!

To Zion I fly!

Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Benjamin lkarus Andr]  
Автор blood.drop (SenseOfender*V*)
Публикувано25.10.05 00:18



И тоест как, братко? Недоволни сме защото ни потискат, за туй тръгваме да потиснем някой друг?
Един вампир ми разказва, че същото било станало по време на Френската революция. А и не бива така да разливаме ценен материал.

Violence breeds Violence, not Justice!
Дат'с уот ай финк...



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Vampyre]  
Автор Benjamin lkarus Andre (*V* RAS-IKARUS)
Публикувано25.10.05 01:32



защо се стремиш да променяш мен безвернико? като аз се кичя със орнаменти и черпя сили от моята религия. А ти ми подхвърляш сухи слова. Гневни на себе си, че не могат да чувстват вяра. Сухи СЛова Нападайки мен със завист, че съм щастлив така?

To Zion I fly!

Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Benjamin lkarus Andr]  
Автор Vampyre (exhausted)
Публикувано25.10.05 01:40



Благодаря ти за прекрасното отношение. Явно никога няма да разбереш какво ти се казва. Всичко хубаво.

Nothing lasts.
Nothing is lost.


Тема Re: Истината за живота?...нови [re: the damned witch]  
Автор Vampyre (exhausted)
Публикувано25.10.05 01:41



Няма страшно. СПИН-а ще ни заличи по-рано.

Nothing lasts.
Nothing is lost.


Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Vampyre]  
Автор Benjamin lkarus Andre (*V* RAS-IKARUS)
Публикувано25.10.05 01:48



да разбера или приема? това са две отделни неща. А отношението беше в лирична, метафорична природа.

To Zion I fly!

Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Benjamin lkarus Andr]  
Автор Vampyre (exhausted)
Публикувано25.10.05 01:52



Да разбереш. Ти го наричаш религия. Разликата между повечето религиозни и нерелигиозни хора е в това, че едните почитат божество(а), а другите - не. Въпреки това, религията не е само почитане на божество(а), а и светоусещане. Толкова просто. Върни си думите назад.



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Vampyre]  
Автор Benjamin lkarus Andre (*V* RAS-IKARUS)
Публикувано25.10.05 01:56



стига, Бил брат ми, ще те водя да пийнем по една боза. отказвам да споря. Ще вземе да се скараме тъй. за това преставам. дума няма да изкопчиш от мен

To Zion I fly!

Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Benjamin lkarus Andr]  
Автор Vampyre (exhausted)
Публикувано25.10.05 01:58



Успех...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.