Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Истината за живота?...нови [re: whimpy_andre]  
Автор Bloody Marissa (killer *V*)
Публикувано27.10.05 18:15



ти вече мислиш изцяло като мен


почти същото казах и в предишните си няколко мнения, но ти се изрази кратко и надявам се достатъчно ясно, за да го загрее и тати и да не изопачава думите ми повече (може би не се изразявам добре и някои мои изрази го карат да си мисли разни неща, които не съвпадат с моя модел на мислене)



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор claudia (empath)
Публикувано27.10.05 18:18



бе ти да не мислиш че ще спасявам хора?
туй сУмалия- близо до Сомалия......селца заселени с пингвини-емигранти
по-надеждни от хората ми се виждат
стана ли 2:0?




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Bloody Marissa (killer *V*)
Публикувано27.10.05 18:18



добре, какво имаш предвид с думите си "основния смисъл на живота е просто да го живееш....останалите духовни и материални ценности и под смисли за маловажни" ?


разясни това какво разбираш ти, за да не се получават недоразумения над гледните точки и да се получава спор, в който всеки защитава едно и също мнение (не казвам, че в случая е така, ама понякога става мн забавно като разбереш че противникът ти спори разпалено, за да ти обясни че мисли точно така както мислиш ти)



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Bloody Marissa (killer *V*)
Публикувано27.10.05 18:21



е, и твоят не е, защото според думите ти, ти не му се радваш



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано27.10.05 18:22



в такъв случай явно въобще не се разбираме.
аз разбирам отмъщението като беззаконие и престъпление.
а порицанието и законовото наказание като правилни методи на разправа с престъпници.

актът на лична саморазправа, която включва насилие, наричам чисто и просто - престъпление и прогуаване на личната свобода и правото на живот, ти и Уимпи това ли имате предвид, ако имате това предвид то аз не съм с вас.

аз през цялото време имах имено това в ума си, като нещото което не приемам и смятам че е низше и животинско.

пример: на някой не му харесва мнението ми, което смята че налагама на другите - идва и ми счупва главата.
някой си гражданин смята, че съм бил корумпиран и ми пуска куршума.
някой смята, че съм адвокат, който защитава твърде добре престъпниците и винаги ги спасява от присъда - и ме изкормя в някоя таванска стаичка.

Това ли са вашите отмъщаващи?
е, това са моите фанатични престъпници


Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор claudia (empath)
Публикувано27.10.05 18:23



еми радвай им се от гроба като смяташ че не съм права




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор claudia (empath)
Публикувано27.10.05 18:26



ми ще намеря нещо, на което да се радвам, така да се чувствам добре от това щастие




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано27.10.05 18:26



стана стана

Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор claudia (empath)
Публикувано27.10.05 18:29



може и 3 да стане, ама ще взема да ти докарам някой инфаркт, че после ще се чудя що сторих




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор claudia (empath)
Публикувано27.10.05 18:32



ако мислих като теб щях да кажа че мече в сърце е коледна играчка





Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.