Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 22.09.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Истината за живота?...нови [re: whimpy_andre]  
Автор Bloody Marissa (killer *V*)
Публикувано27.10.05 17:54



ами, нищо лично няма, просто по принцип майка ми не обича да ме пуска да излизам когато има избори, твърде опасно е според нея (пък и не е чак толкова далеч от истината, като смятаме и вчерашното убийство на невинен)


в събота ще пропусна, но пък ако стане за вторник пак да има среща - вече ще дойда:))



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано27.10.05 17:57



за малко да те разбера

Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Bloody Marissa (killer *V*)
Публикувано27.10.05 17:58



ами млъквай, it`s your choice


всеки си има мнение, ти като си избираш да си вечнодепресирана и дори да не се опитваш да се залъгваш че някъде там през живота си или след него има рай....твой проблем (ако въобще го смяташ за проблем от твойта гледна точка)


както се казва в едно твърде известно филмче:
Червеното или синьото хапче? Потресаващата реалност или сладката лъжа?


(макар и според мен истината да не е чак тъй ужасна както според теб)



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Bloody Marissa (killer *V*)
Публикувано27.10.05 18:01



ахам ясно, минаваме на принципа на животните - без да оценяваме това което живеем, без да се опитваме да го направим по-приятно за нас, без да се замисляме...просто да живеем машинално, оцелявайки както можем, грижейки се единствено за самото оцеляване без търсене на кауза в чиято цел да става оцеляването...без чувства, емоции, без тъга, но и без радост, само безразличие и монотонност...


наистина ли мислиш че си такава? я опитай пак;)



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: whimpy_andre]  
Автор Bloody Marissa (killer *V*)
Публикувано27.10.05 18:04



съмнявам се, като я знам какъв е инат

ама айде да я оставим сама да си осъзнае грешката (ама просто е уникално да обсъждаш човек, за който знаеш че със сигурност те чува или както в случая ще разбере какво казваш за него, направо е невероятно как изкривява първоначалната идея на думите)


както и да е, тя да си се потапя в "жестоката истина", а ние ще си се радваме на живота, докато и тя не реши да се присъедини към нас (или не осъзнае че отдавна се е присъединила)



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор claudia (empath)
Публикувано27.10.05 18:08



ти така го разбираш
аз не




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор claudia (empath)
Публикувано27.10.05 18:11



всичко си беше пределно неясно
какво не разбра от него??




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор claudia (empath)
Публикувано27.10.05 18:13



не разбираш, а аз те разбирам напълно минах през "радването на живота", но не намирам че вашия начин за да му се израдвате е пълноценен




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано27.10.05 18:13



фрагментът със Сомалия ми убегна по тъча и се хвърли главоломно в аута.... - не можах да го спася! 1:0 за теб

Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано27.10.05 18:14



ooooohhhh , yo're so spooky

Love me to Death




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.