Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано26.10.05 22:32



скри се под масата

Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор claudia (empath)
Публикувано26.10.05 22:33



не той-аз ще стана терорист покрай него




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано26.10.05 22:34



нео пънк ли???

аз ще съм неогръндж



или неоНирвана във фракцията неЛАМ

Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор blood.drop (SenseOfender*V*)
Публикувано27.10.05 00:03



А ..така билооо...а аз толкова години да не разбера. Значи аз решавам да моделирам съдбата си, за която цел ми се струва крайно необходимо да изляза сутринта, да убия хлебаря защото ме гледа на криво и лъже пенсионерите,
после да убия бившите ми шефове щото са мръсни капиталисти, и накрая да понатупам и кмета ни, защото не знае какви ги върши и съответно ми разваля атмосферата.....


Ох, моля ви се бе душички, ако нещата се оправяха с това двете световни войни трябваше да донесат всеобщ мир и спокойствие.
Но не го направиха , нали?

Странно...



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: blood.drop]  
Автор Benjamin lkarus Andre (*V* RAS-IKARUS)
Публикувано27.10.05 00:17



Every man got his right to decide his own destiny. TO WAR! TO BATTLE! Is I destiny. As the Warrior who died inna battle for The Cause. How many people would do that?

Rastafari Bless.

Over Babylon I flew. To reach Zion. But I wings Fell off. So here I stand before You!


Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Benjamin lkarus Andr]  
Автор Vampyre (exhausted)
Публикувано27.10.05 10:13



Парадираш, Бенджи. Ако не е така, може би нямаше да те виждаме тук, в този клуб, а щеше да ни бъдеш известен с легендарните си дела (за едни добри, за други - лоши) от медиите. Човек, който крайно и цялостно отрича цялата съвременна структура на света, на държавите на каквото и да е ниво - било то политическо или религиозно, не седи пред компютъра си, потребявайки интернет, не се храни с плодовете на Зион, не си купува тревица от същите тея лайняни дилърчета, потънали в черната икономика на страната ни, които той оплюва.
Не го разбирай като офанзива от моя страна, аз също съм радикалист в изключително много отношения, само че не се изразявам по този начин. Всичко е Утопия. Това, дали някога ще намерим спокойствие в целите си, е въпрос на лично възприятие, ако щеш и намиране на компромисен вариант, при който на практика всички са доволни. Колкото и да ни се иска на двамата, не можем да постигнем анархия в целия свят, просто защото това състояние би било крайно неустойчиво. Всичко е неустойчиво и преходно, каквото е и моментното състояние на милата ни държавица, та ако щеш - и на света като цяло. Nothing lasts, nothing is lost, нали така? Хората имат навика да променят ценностите си, за щастие. За щастие също, ние не сме от тези хора.

Редактирано от Vampyre на 27.10.05 10:15.



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор whimpy_andre (Happy Tree *V*)
Публикувано27.10.05 10:19



Точно така, права си миличка, но ние не сме възприели съвременния европейски начин на бунтуване...а само си седим вкъщи и мърморим колко е ужасна и бедна България (държавата-заради държавниците), вместо да си помръднем пръста и да се оправим ТУК, а не да разрешаваме проблема със заминаване в чужбина... А ако не НИЕ кой ще ни оправи България-та, хм?! Ако изчезнем от тук и тя ще "изчезне" рано или късно....




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор whimpy_andre (Happy Tree *V*)
Публикувано27.10.05 10:29



Ам защо... Ще ми липсваш пиши ми на лично какво е положението...




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор whimpy_andre (Happy Tree *V*)
Публикувано27.10.05 10:56



Хихи, мда, така, мерси за подкрепата, но аз искренно се надявам да и влезе ум в хубавата главичка..




Тема Re: Истината за живота?... [re: Bloody Marissa]  
Автор Пpивидeниe (предател)
Публикувано27.10.05 11:00



Стремежът към материалното не е единствената пътека към духовната деградация. Егоцентризмът, до някаква степен и непукизмът към чувствата на другите са само част от пътеките водещи към тъмната страна или иначе казано нещастието, прикрито под формата на щастие.
Според мен хората не са нито толкова социални, нито хищници, колкото им се ще да бъдат.
Според мен няма човек, който да се хареса на всички а и не зная дали би било добре да има. Трудно е да се каже дали има истина за живота...дали е само една и дали изобщо съшествува такава дума.
Мари, душичко защо си се размислила над тази тема? Мислех , че хората са ти скучни.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.