Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:07 21.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор Benjamin lkarus Andre (*V* RAS-IKARUS)
Публикувано26.10.05 22:13



няма такива, като мене. Точно това е. Само аз съм достатъчно огорчен от тази система и притежавам нужната сила и храброст да желая Смъртта на тези които причиняват съществуването на тая помия. ОТкрито и навсякъде бих говорил това което говоря. И да бих избил всички тези които смятам, че са виновни за страданията на Етиопия и хората под тази система, които не харесват да бъдат подтиснати от нея. Уаа ОЙ!!!

I give I life to Justify the Means! Пропускате всички че жертвоготовността е най-ценното качество.

To Zion I fly!

Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано26.10.05 22:14



ако убием Бенджи ще се превърнем имено в него или във всички онез, от които искаме да се разграничим

замислял съм се разбира се за мненията и извода е следния, дълго време хората са искали насилие и войни и то почти всички са били на това мнение и затова имаме този свят изпълнен с насилие - истината е проста, очевидно.

ако всички бяха на мнение че мирът е по-важен - ами нямаше да имаме войни и толкова нарочни нещастия, щяхме да си останем само със злополуките.

въпроса е не дали си либерална да позволяваш всеки да си има мнение, защото това не е нито твой нито мой избор, това си е негов избор, въпроса е в това дали сляпо ще се съгласяваш с онзи, който има такова мнение, което може да бъде опасно за хората, защото не ти се спори или защото няма смисъл.....
е понякога наистина няма смисъл.

Аз не съм пацифист, пацифизъм може да има само когато съществува другата крайност - любовта към войната, а в настоящето все повече се стараем да не сме такива-войнолюбци, или поне така казваме повечето (само повечето де)

Мисълта ми е обаче, че не може човек да си решава на своя глава, кой заслужава и кой не заслужава да живее.
утре някаква нео пънк ред скинс или бог знае каква нискокултурна сган, ще хване няколко вериги и спрея и ще тръгнат да избиват хората по улицата или по административните сгради само защото "държавността" символизирала упадъка, та питам аз според теб тези хора луди ли са или са загрижени за обществото си супермени с божествена мисия, които ще спасяват човечеството???

Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор Benjamin lkarus Andre (*V* RAS-IKARUS)
Публикувано26.10.05 22:15



Ти не си този който ще рече що е правилно и що не. Имаш възможността да вземеш страна и мнение. А не да съдиш кой какво и кой кого!


War in the East! War in the West! War up North! War down South!

To Zion I fly!

Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор claudia (empath)
Публикувано26.10.05 22:18



абе при теб всичко само математика ли е станало???
ти кой мислиш че ще пострада от неговите "мирни действия"
полицаите и другите "служители на реда и правосъдието" ли?
тия там са такава мафия ,че целия свят да се вдигне срещу тях нищо няма да направи, няма те да пострадат, а ние, защото обикновените, не корумпирани, не мутрясали орица и вампири са потърпевши
но не, като сте тръгнали та "браво брат ми, браво......"
тези ви слова на първо място значат:
-а, така на кака детето, браво, научи се да четеш!хайде върви си играй
-това, което правиш е изключително правилно и един ден ще оправиш света
-те и да те гръмнат някъде няма да скърбим много....не се бой
за мен това значи:
-ми, хич не ми пука за теб, ама айде понеже трябва да се правим на много разбиращи да ти кажа че това е правилно
е гениално е просто!
ако нещо му стане на него ще вий заколя сите!(ама преувеличих вече)

аааааааааа! аман от вас!




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Bloody Marissa]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано26.10.05 22:22



ако един Бенджи смята, че има правото да убива, то значи и един Хитлер има същото, значи и аз го имам, значи всички го имаме- това е извода


такова мислене не е в съгласие с идеята за държавност, народност, законност и хуманизъм. Тез които искат кръв не се различават по нищо от хищните животни, освен с едно- животните понеже са тъпи копелета убиват само за прехрана или продължение на рода (има такива извратени природни случаи), а човека понеже е развил интелект и душевност, достатъчно дълбоки за да се извратят собственоръчно, може да хареса самото проливане на кръв и болката на жертвата и така да стигне до жестокост. И тъй, великия човек се превръща в нещо по-долно дори и от животното, което по правило превъзхожда.

С това искам да кажа, че човек, който е ЧОВЕК в пълният смисъл на думата, не може съзнателно да защитава такова становище и да си мисли че е прав на всичкото отгоре. Най-малкото поне от благоприличие трябва да се отврати от себе си.


Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Benjamin lkarus Andr]  
Автор claudia (empath)
Публикувано26.10.05 22:22



добре тогава
нахрани и децата в сумалия!




Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Benjamin lkarus Andr]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано26.10.05 22:26



жертвоготовността е добро качество, стига да цели добруването на всички чустващи същества на вселената, а не само на някакъв избран елит, който някой си решил, че е достоен.
Туй смятам аз


Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Benjamin lkarus Andr]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано26.10.05 22:28



дано Пресветия Господ е милостив и не направи теб отговорен за това кой да живее и кой да мре... щото тогас четри пети от света са със сигурност обречени на смърт, а другата част ще са под зорко наблюдение

Бенджи, Бенджи.................... какво стана с тебе

Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: claudia]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Abyss o'Bliss)
Публикувано26.10.05 22:30



силно се надявам с тази си смелост Бенджи да не стане терорист... че отиде ми синчето

Love me to Death



Тема Re: Истината за живота?...нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор claudia (empath)
Публикувано26.10.05 22:31



де го видя Господ?
Ако всички мислеха като Бенджи сега щях да съм тайна съпротива постоянно избивана





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.