Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:05 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Exposed!нови  
Автор Jina_ (31-во RULZZ! :)
Публикувано27.09.05 19:14



Тази хубавка историйка повечето вампири я чуха поооо-... миналата седмица, в една легендарна събота, където се родиха такива знаменити изрази от сорта на: "Къде отиваш, Джини, бейби?", че кой би ги забравил. Насред суматохата и един растафарянец за малко да остане без джинси, заради така внимателния жест на моя милост, но туй вече е друг въпрос. Това се случи нааа... (сега ако мога да ви кажа точната дата) 17 Септември 2005 година. А историята се е случила преди Големия взрив, защото и Мамето и Некро не са били родени преди нея, така че нейната точна дата няма да упоменавам.

Дойде ми идея да я публикувам, тъй като някои от прокълнатите тук не я знаят, пък и най-вече шото модератора ми каза през смях, че ако я пусна ще я окачи. А доколко ще си изпълни думата не знам (666%, че е излъгал).

Главните герои на таз красива и красноречива историйка са двама: Атанас, който понастоящем Аз ще назовавам чичо Наско, и неговия френд Лъчо.
Гореупоменатите, които по онова време са били младички и невиннички, чисти като софийски девици (е, добре, чак толкова чисти не, ама да кажем чисти като софийски улици; пак става), отишли да пекат косматите си дупета на не-знам-си-кой курорт от родното българско Черноморие. Само че гаджетата им ги зарязали, взели колата и отпътували за Софето. Двамцата, за да не умрат от глад се събрали на плажа и започнали да умуват. Накрая, след дълбокомислени речи, стигнали до извода да събират миди от морето... Да, ама къде? Ами как къде, в банските си. Чичо Наско се метнал на дюшека, Лъчо заплувал навътре и: събират миди в гащите, влачат ги на брега и ги изсипват. И така, спокойно, по някое време, както си плавал навътре, чичо Наско чул нечий вик и изненадано се обърнал. Лъчо тичал като Христос по водата към брега, със 'се мидите в банските, право към две чехкини, излегнали се под чадъра. И като изминал за 10 секунди това разстояние, което чичо Наско бил плувал за 10 минути, изскочил на брега. Смъкнал си бързо банския, всичките миди изпопадали, изнамерил от немай-къде два камъка и си потрошил ташаците, след което се строполил на пясъка (и... умря, както се изрази самия чичо Наско). А после двете чехкини се омели на секундата.
Чичо Наско се опулил и недоумяващо си мислел: "Абе тоя к'фо направи, си потроши ташаците и легна..." и... плувал още десет минути, накрая излезнал на брега.

А всъщност историята била, че както Лъчо си пълнел банския с миди, и една леееко го прищипнала. Било достатъчно, за да направи тази жертва, като се има предвид, че за 10 секунди най-много това може да ти мине през ума да направиш...



Тема Re: Exposed! [re: Jina_]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Midnight Bliss)
Публикувано27.09.05 19:14



ще видиш ти!!!

you'll never understand..



Тема Re: Exposed!нови [re: Jina_]  
Автор Solemn DirgeМодератор (славний*V*)
Публикувано27.09.05 19:17



BOOOO!



Тема Re: Exposed!нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор Jina_ (31-во RULZZ! :)
Публикувано27.09.05 19:17



Какво ще видя, колекцията ти от декоративни пеперуди ли?



Тема Re: Exposed!нови [re: Jina_]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Midnight Bliss)
Публикувано27.09.05 19:19



не точно ... но почти

you'll never understand..



Тема Re: Exposed!нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор Jina_ (31-во RULZZ! :)
Публикувано27.09.05 19:25



Тогава с нетърпение я очаквам
Ама нямаше как и теб да не те експоузна
Айде сега ми окачи темата.



Тема Re: Exposed!нови [re: Jina_]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Midnight Bliss)
Публикувано27.09.05 19:34



ма тя беше веднага окачена, скъпичко Джини

you'll never understand..



Тема Re: Exposed!нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор Jina_ (fragile *D*)
Публикувано27.09.05 19:36



Така де, мерси
Ти ще ходиш на срещата в събота... НАЛИ?



Тема Re: Exposed!нови [re: Jina_]  
Автор lachistein (Джафар)
Публикувано27.09.05 19:38



отвратителен съвпад


вижте какво си имам^

Тема Re: Exposed!нови [re: Jina_]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Midnight Bliss)
Публикувано27.09.05 19:40



всъщност макар, че много ми се иска едва ли.... имам някакви ангажименти, които ми трупнаха без да се осъзная овреме.... елас...

you'll never understand..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.