Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Some of us maybe...нови  
Автор Myxляcaл Xляб (die scheise)
Публикувано20.09.05 20:13



Чудех се.., дали да не се изчеткам малко. Не че вярвам да ви направи впечатление, или някой да види и да отговори на темата, ама много дълго осмислях нещо.
Някои от нас са шизофреници. Аз например, е това е ясно. Но пък вижте например скъпия ми любящ Армандо. За него дали сте си помисляли досега? Ами той също има две самоличности(макар и втората му да не е мухлясала, като моята): АЛ-гъл и Смийг-АЛ. Това са те.
Да вземем още един пример(май три са достатъчни) за нашия Бенджамино и фантома в него, който по някой път така се обажда...
Мислех си, дали няма и други сред нас, страдащи от раздвоение на личността (Ако не и всички?)?

Кой ли друг би се осмелил да си го признае?...

"Don't Judge what Iman do, cos' iman am a do murder you... "


Тема Re: Some of us maybe...нови [re: Myxляcaл Xляб]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Midnight Bliss)
Публикувано20.09.05 20:19



Всъщност Клоди си го призна първа
Бенджи се кри дълго, щото Фантома беше много опасен
Мариса не знаеше какво да бъде

но нека те си разкажат - ще е далеч по-забавно

you'll never understand...



Тема Re: Some of us maybe...нови [re: Myxляcaл Xляб]  
Автор Marissa V (real *V*)
Публикувано20.09.05 20:22



ами аз едно време имах големи проблеми с шизофренията, ама постепенно с големи усилия на духа и волята успях да се съединя, сега всичките ми личности са едно цяло



но преди имаше доста моменти в които си говорех, както обичах да се изразявам, между мен, аз и себе си...и естествено клуба беше потърпевш, но също и тези, които бяха на линия по кюто, на които обаче впоследствие като се опомня се извинявах периодично...
големи монолози им дръпвах (е, като погледнеш отстрани може и де не познаеш че е монолог)

общо взето личностите ми бяха...чакай да се сетя, значи: Мариса(това винаги съм си била аз), италианчето - голям фен на италия и тотален празноглавец, но затова пък заклет вампир; Мари Сан - източен вампир, съчетаващ странни качества и голям интелект; Драконът - абсолютен дракон до мозъка на костите си...но той като че ли позачезна; върхът на шизофренията ми беше Фроузън лейди - образ тотално противоположен на дотогавашния ми имидж и на мен като цяло, но постепенно някак се слях с нея и оттогава нещо направо се влюбих в студа и 20 градуса ми се виждат непоносима жега напарво...
сега за тез си същности само се сещам
ако ти се четат шизофренични пристъпи - за справка в темата "Гадното безсъние", която е мноооого назад....


Rebirth by the darkness

Тема Re: Some of us maybe...нови [re: Marissa V]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Midnight Bliss)
Публикувано20.09.05 20:28



Мари-Сан ми беше любимото

you'll never understand...



Тема Re: Some of us maybe...нови [re: Marissa V]  
Автор Lady McBeth (shadow dance)
Публикувано20.09.05 20:33



Споко мила понякога и аз се хващам че си говоря.....сама!!!....Но то е разбираемо....Lady McBeth и Lady MacBeth(както беше в началото)....едната пасивноагресивна(май се пишеше слято) другата доста агресивна.....трябва да ги видите когато спорят............става ВЕСЕЛО!!!!!



Тема Re: Some of us maybe...нови [re: Wasserbundlei Ustenh]  
Автор Marissa V (real *V*)
Публикувано20.09.05 20:33



от време на време ми се иска да го върна, ама сега си се кефя на новото....по нататък може би, няма спор че ми е залипсвал тоз образ


а и италианчето ми липсва от време на време, но всъщност истинското ми Аз е Мариса, и дълго време ще съм си все нея....

а, бту, забравих за още една своя същност - вампайър ребърт, много се гордея с нея - промяната, истинският вампиризъм, чист, голяма любов към тъмнината, гениални хрумвания...


Rebirth by the darkness

Тема Re: Some of us maybe...нови [re: Lady McBeth]  
Автор Marissa V (real *V*)
Публикувано20.09.05 20:36



трябва да видиш какво е когато три различни твои същности почнат да се карата за господство в главния ти мозък, а истинския командир (4та същност) се лигави и пет пари не дава че след малко може да не е дъ биг бос....


Rebirth by the darkness

Тема Re: Some of us maybe...нови [re: Marissa V]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Midnight Bliss)
Публикувано20.09.05 20:37



всичко е важно
само трябва да се съединиш

you'll never understand...



Тема Re: Some of us maybe...нови [re: Marissa V]  
Автор Lady McBeth (shadow dance)
Публикувано20.09.05 20:39



Ееее..чакай има време за 4-таНо ми даваш добра идея!!



Тема Re: Some of us maybe...нови [re: Marissa V]  
Автор Wasserbundlei Ustenheim (Midnight Bliss)
Публикувано20.09.05 20:39



Ахаххахах- хуу казано

аз пак почвам да флудя и то безсмислено, тъй че спирам
но темата е хубава

Хвала на Мухли!!!

you'll never understand...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.