Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:53 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Какво би станало ако....нови  
Автор Crazy Marissa (freeky *V*)
Публикувано18.09.05 13:06



един вампир бъде направен през деня?

ако някак Създателя му го повампирчи в някоя тъмна стаичка посред бял ден и после го пусне навън да си се оправя сам? ще оцелее или ще умре моменталически? и как би трябвало да се създаде за да издържа на слънчевите лъчи без да получава Смъртоносен загар?



Тема Re: Какво би станало ако....нови [re: Crazy Marissa]  
Автор Jina_ (dead_soul)
Публикувано18.09.05 13:09



Това в кръга на шегата, но ще прави като моя скъп факинг туистед Армандо, и ще се маже с 301ви фактор
А попринцип би следвало да изгори веднага...



Тема Re: Какво би станало ако....нови [re: Jina_]  
Автор Crazy Marissa (freeky *V*)
Публикувано18.09.05 13:11



ами ако въобще не подозира че светлината ще го убие?...ако е някакъв такъв странна жертва на обстоятелствата и никога не е чувал за вампири допреди да стане такъв, дали незнанието ще го спаси някак подсъзнателно?



Тема Re: Какво би станало ако....нови [re: Crazy Marissa]  
Автор Armand (fuckin' twisted)
Публикувано18.09.05 13:12



Ми,според мене, ако някой малоумник така и така е достатъчно глупав че да пусне рожбата си да се шматка насред слънчевата светлина (и самия този малоумник по някаква случайност не спи),може и да оцелее.
Не съм сигурна но си мисля че ще се оправи защото когато Луи изгори театъра ми после намерили костите само на по младите а от по старите нищо не било останало.Ако е туко що направен вампир и директно излезе на слънце мисля че не само ще оцелее, а и нищо няма да му стане.Ма това само в сферата на предположенията
Ти как си днес мила моя?



Тема Re: Какво би станало ако....нови [re: Crazy Marissa]  
Автор Jina_ (dead_soul)
Публикувано18.09.05 13:17



Тогава ще излезе на светлина и ще разбере, че това е била най-голямата му грешка, след което, докато не е обгорял напълно, и ако е достатъчно съобразителен, няма посред бял ден да тръгне да се разхожда по улиците, докато м/увременно става на купчинка пепел. А от своя страна създателят му ще трябва да бъде линчуван за постъпката си и незериозното отношение към вампирите, които създава. И ако продължава в същия дух по-добре изобщо да се откаже да създава вампири.



Тема Re: Какво би станало ако....нови [re: Armand]  
Автор Crazy Marissa (freeky *V*)
Публикувано18.09.05 13:21



дам, точно, ако го пусне веднага на слънце може да развие някъв имунитет към него...и да стане по-силен щото ще може да си излиза навън и през деня (и все пак нощта си е по-красива, пък и по хладна:)



ами добре съм днес...някак се отдавам на почивка, тотално размазване вкъщи



Тема Re: Какво би станало ако....нови [re: Crazy Marissa]  
Автор Armand (fuckin' twisted)
Публикувано18.09.05 13:26



Ми не бих казал че ще развие имунитет но е по логично да отнеме малко повечко време докато промените в тялото му настъпят и станат постоянни.После, ако остане цял ден навън, ще започне да усеща парене и дразнене по кожата и дано да се усети на време каква е причината.Но за имунитет не може и дума да става.

Радвам се че поне някой си почива защото аз се местя в нов апартамент.Ма нещо не става а местенето и е такавяа лудница че ми иде да си пусна някоя искра на косата и да видя колко бързо ще изгори



Тема Re: Какво би станало ако....нови [re: Crazy Marissa]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано18.09.05 13:32



Я, това е много интересен въпрос и да си призная честно, хич и не съм се замисляла! Защо пък да не получи определени изгаряния, но да оцелее, свирайки се някъде на тъмно?

Разказ ли пишеш?!



Тема Re: Какво би станало ако....нови [re: Jina_]  
Автор Crazy Marissa (freeky *V*)
Публикувано18.09.05 13:37



и сега си представям едно черно обгоряло човекоподобно с крайници наподобяващи пепел по простата причина че наистина са пепел....и така разпадайки се върви по прашните улици с усмивка разкриваща прелестните му все още млади и недорасли вампирски зъбки, докато носът му вече се превръща в тъмно сив прах, а кожата му е на сиви корички като засъхнала кал...и това същество се влачи напред под оманите слънчеви лъчи абсолютно неосъзнаващо че това са може би последните мигове от жалкия му животец.... (и незнайно защо ме напушва смях, ама много жесток хилеж)



Тема Re: Какво би станало ако....нови [re: Armand]  
Автор Crazy Marissa (freeky *V*)
Публикувано18.09.05 13:43



ами не знам...може да пробваме с някое невръстно хлапе да видим какво ще стане



НЕЕЕЕЕ! НЕДЕЙ, САМО НЕ КОСАТА!


и аз съм претърпяла местене едно време, ама се свиква, спокойно, ще се оправиш:)
само никакви мисли за горене на косата, ей!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.