Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Елизабет Баторинови  
Автор multito (ШемЕтнО АНдРе)
Публикувано24.08.05 22:21



Елизабет (Ержейбет) Батори е родена през 1560 г. в мрачния (дори за северозападна Унгария) семеен замък в подножието на Карпатите. Според някои изследователи от Хогбен Фаундейшънс Криптозуолъджи Рисърч по това време синята кръв на великия род Батори изглежда започва да се изражда, защото в него се навъждат твърде много садистки и вампири (самата Елизабет), мазохистки-лесбийки (леля й Карла Батори), отровителки и прелюбодейки-кръвосмесителки (братовчедката й Ана Батори)....Сетне новороденото е дадено за отглеждане и на 8 май 1575 г. граф Надашди се оженва за Елизабет.Под нейно влияние графът «избира» за домашно огнище най-мрачния и затънтен семеен замък Чейде в Карпатите. Скоро съпругът тръгва да воюва с турците и Елизабет тутакси се отдава на разгулен живот с местните не по-малко напети момци. И тогава внезапно открива, че й доставя удоволствие да причинява болка на младите си прислужнички, чието основно задължение е активно да участват в оргиите. Когато съпругът й се връща, обръгнал от войната и придобил навика да измъчва до смърт турските пленници, за ужас на прислугата младото семейство заживява в пълна хармония.
За сега това, после повече...



Редактирано от multito на 24.08.05 22:25.



Тема Re: Елизабет Баторинови [re: multito]  
Автор claudia (learn to fly)
Публикувано25.08.05 00:12



браво, едно хубаво нещо да направиш!



Тема Re: Елизабет Баторинови [re: claudia]  
Автор whimpy_andre (лУдо ШеМетЧе)
Публикувано25.08.05 10:32



Еми да, и аз най-накрая да напиша (препиша) някво произведение или нещо, което ме вълнува... Сега идва най-страшното...ммм...за Батори...хехе...



Тема Re: Елизабет Баторинови [re: whimpy_andre]  
Автор Selin (Akasha)
Публикувано25.08.05 11:00



Мисля че съм гледала нещо по Дисковъри,за тази въпросната Елизабет



Тема Re: Елизабет Баторинови [re: multito]  
Автор Dart Marissa (Forest *V*)
Публикувано25.08.05 12:31



Знам я аз тази Елизабет. Дракула всъщност е измислен на базата на действителните исторически личности Елизабет Батори от Унгария и Влад набиващия на кол (хах, познайте защо се казва така:Р ) от Румъния. На Влад фамилията му май наистина била Дракула, или поне нещо означаващо "сина на дракона", щото прякора на баща му бил "дракона". И тоя Влад си имал някои извратени навици, особено нощем

Isn`t it wonderfull that the blood is green?


Тема Re: Елизабет Баторинови [re: multito]  
Автор whimpy_andre (лУдо ШеМетЧе)
Публикувано26.08.05 00:25



Из дневника на Хък Хогбен:
15 февруари 1609 г. Снощи с моя приятел граф Андраши се натаралянкахме като кютюци в чест на Трифон Зарезан. Той не беше и чувал за светията, ала невежеството му изобщо не ни попречи да се напием до козирките в негова чест. Бедите започнаха, щом се свестихме. По неведоми пътища се бяхме озовали голи и здраво завързани в ъгъла на някакъв салон. От тавана висеше макара и на въжето бе завързана зловеща цилиндрична клетка с метални шипове, обърнати навътре. Някакви типове въведоха в салона гола-голеничка невръстна девойка и въпреки отчаяните й протести я натикаха в клетката. И тогава се появи домакинята. Едва познах графиня Батори, защото и тя беше чисто гола, както майка е родила. Дамата изобщо не ни обърна никакво внимание, а жадно впи очи в жертвата. Помощниците й взеха да издигат клетката към тавана, като в същото време ръгаха нещастницата с нажежени остени, а гърчещото се момиче само взе да се нанизва на шиповете. И тогава графинята застана под импровизирания душ и грижливо се изкъпва в обилно стичащата се кръв, като често извиваше назад някога красивата си шия, за да си пийва от кръвта, и молеше дявола да й върне младостта. После дойде и нашият ред!
Щом приключи с кървавия ритуал, графинята ме възседна и същевременно облада графа с уста. Оправи ни за половин час, макар изобщо да не ни беше до секс. Изглежда обаче не остана доволна, защото се захвана с помощниците си и за два часа оправи и петимата. После се остави в ръцете и устата на помощничките си, а най-едрия от слугите й цапардоса първо граф Андраши, а после и мене по главата. Когато се свестихме, вече лежахме развързани в конюшната на графа, и неговият слуга Ищван се опитваше да ни излекува махмурлука. Божичко, каква жена!
кво ще кажете?



Тема Re: Елизабет Баторинови [re: whimpy_andre]  
Автор Selin (Akasha)
Публикувано26.08.05 10:03



Много е готино!!!!
Още?



Тема Re: Елизабет Баторинови [re: multito]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано26.08.05 14:58



Интересна информация...



Тема Re: Елизабет Баторинови [re: whimpy_andre]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано26.08.05 15:06



Струва ми се, че тя е била сатанист, а не вампир.



Тема Re: Елизабет Баторинови [re: multito]  
Автор Benjamin_Andre (Ефрейтор *V*)
Публикувано27.08.05 02:37



Извратена история. Батори да ми падне как ще я подхвана да я гърмя с револвера и прислужници и всички ще бягат...ще я гоня из замъка да я трепя. Ако бях мъртъв тогава де. Да види тя ЩО е вампир.

Soldiers of JAH

Редактирано от Benjamin_Andre на 27.08.05 02:39.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.