Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Dear,dear Diary...нови  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано15.07.05 15:18



ТА......седя си аз днес самичка вкъщи и просто се чудя какво да направя,ми ето ви малка част от дневника ми(който пак го заебах и не съм писала в нвго от сума ти време,ама все пак),малко е тъпичък,ама тва само говори за тоя който го е писал........може и да ви хареса,не знам..


27 февруари,9 без 15

........та Алекс,моето sunshine,my rose,my cherub и т.н....По интелигентен човек от нея не съм срещала,знае повече английски от учителката(съвсем сериозно)и направо ми скрива шапката понякой път!!!Не е проста като мене,класи нас мене е!....(тука Алекс е писала едни работи,ама няма да ги казвам щото е излъгала)......


.......Отидохме в Макдоналдс,Аги и Алекс щяха да изнасилят плаката на Блу,а когато НИна дойде направо си остави очите върху плаката!!!Хилихме се,разказвахме си глупости,аз си изгорих езика на пая и загубих 20 стотинки,с 2 думи беше весело!!!Като се върнахме,не играхме физе(физическо)а четохме тва което ни беше за домашно(да,ние пишеме домашно,но само от време на време)А и без тва трябваше да напишеме за любим филм,тъй че просто трябваше да си напиша домашното,даже и да не исках.Ние,вампирясалите,с Алекс естествено писахме за Интервюто и Кралицата.И както винаги Алекс домъкна един 2 метров пергамент и зачете...леле мале чувствах се като ученичка(тоест Арманд) пред учител(тоест Мариус)...то не бяха думи,изрази,смисленост.....и после тотално сдухване,не знам защо стана така,може и от Йоана да е,нещо почна да ме дразни...опитах да се отдухам,ама не се получи.А ние с Алекс чакахме 4 часа да си прочетеме домашното,а то Жужка накрая забрави..
А междувременно Нейко затвори Дана нежду 2 врати,а тя горката имала калострофобия(майче го сбърках).Имах чувството че Нина си е лепнала телефона за ухото,щото всяко междучасие си говореше с някой по ГСМ-а.Криси и Аги се шматкаха по коридорите и пееха нещо до колкото чух,а аз гледах как Нейко мъчително рита Йоана по изпъкналия(тя така казва) задник!...може би тогава се отдухах...


6 март 17.36

Деси......Деси е шемет и не леко ненормална,сеги по цяяяял ден в мирката(там се пише `diva_нещо си).....и един ден ми каза че ще си сменя стила на метъл!!!!И аз викам 'Ми браво бе деси,добре си решила'.А ето какво се случи всъщност,на следващия ден ми се появява така.....дънкова прилепнала поличка,черно още по прилепнало якенце,очертаващо големите й цици,остри черно-бели обувки,розов лак с лилав грим инякаква шапка,която й седеше като изсрана!
Гледам аз с моите лещи и не мога да появрвам!!!!
'Кво стана ма Деси???!!?!?!'
'Ами нищо,тя Надя ми подари тази чантичка и аз реших да се издокарам:))))
'Ъъъъъъъ....моля???'
...................та така с Деси!
Бях на ски в петък и събота и беше велико!!!!Бях с Моника(едно третокласниче),което пуска страхотни лафове,някой път ще ги напиша:))На последното спускане падна 3 пъти и ми вика "Аааа,Ева аз паднах нарочно,щото краката ме боляха...'И аз се спуквам да се хиля естествено,ама и аз паднах накрая...а пък тя по-късно се заби в горичката,просто излезе от пистата...



7 март 22.05

.....Днес получих двойка по литература и 3 по математика!!!.По лит. тая червенокоса вещица ми каза да кажа на изуст част от тъпите Зимни Вечери на тоя Ицко Смирненски!!!И аз естествено не бях наясно че още изпитва б/ъ пръдливите вечери отпреди 2 седмици!!!!"Еми и аз много съжелявам".....и ми изсра тая цафара!По математика не бях виновна,само дето ня бях учила и си знаех че няма да имам повече от 3,така че трябваше да съм весела!С 200 зора и всеобщя помощ от съседите успях да напиша 1 задача!!!!!






......за сега това,има още малко,ама вече ме домързя...



П.С.Тва червеничкото го е писала Алекс

Bloo rulzz

Редактирано от underworld_5 на 15.07.05 15:21.



Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: underworld_5]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано15.07.05 15:41



Абе айде сега да го напиша другото,щото после още повече ще ме домързи!


...неизвестна дата 22.00

......Нещо там се напихме с Нина,Дана и Алекс,там се смяхме,плакахме и после трябваше да ходиме на училище.Едвам се добрахме до спирката(въпреки че тя беше на 2 метра от нас),а в автобуса пяхме съответно аз и Алекс 'System',а Нина и Дана нещо друго.После още малко и щях да изнаслиля Евгени,но добре че ни затвориха в кенефа.........а м/увременно един индивид повърна в мивкатаЗа да удържи на традицията тая кучка по математика даде на Нина контролно,щото не спираше да се хили,както и мене,а тя горката и 2 не вижда!после ме пита..:
'Еве.......хлъц.....молим те а помагашшш',с един такъв пиянски акцент,а аз с още по пиянски акцент и викам
'Естествено.....Нинче......."и там нещо и обяснявам подробно кво трябва да направи и питам
'Разбра ли са?.....'
'Ауе,как ше разбера като аз задачата не мога да скивам.....'
И после един луд смях,примесен с хълцания.Само се надявам да не сме събудили Дана,която сладко,сладко си поспиваше на последния чин!Аз само се провиквах от единия край на стаята до другия,където е Алекс и й шепнех някви глупости,дето целия клас ги чу!Ицко,христо(2 в 1) и Евгени че чудеха как може да да ни изпуснали тези от лудницата!...





28 май,събота

....Добре не съм писала с векове,но трябва да си излея гнева някъде...
ЩЕ ИМ ЕБА МАЙКАТА НА ТЕЯ ОРКИ ЗАЕБАНИ!!!!!КАКВО ИСКАТ ОТ МЕНЕ?щЯЛИ ДА МИ СПРАТ НЕТА щОТО СЪМ СЕДЯЛА САМО ПРЕД КОМПА,ЕМИ ДА ВИ ГО НАЧУКАМ!!!!писна ми вече да уча,не издържам!!!!да не искат да ми прегрее компютъра(тука говоря за мозъка),да стана някой зубър?????Не съм ставала от компа,а тея шестици да не падат от небесата?!?!?!?!?АХ МАМИЧКАТА ИМ МРЪСНА!!!!!!Тоя пък дъртия орк какво иска от мене????НЕЩАСТНИК!!!!ще си блъскам главата в стената докато не пусна кръв и после ще седя в пирогов 2 седмици заради тъпите им орки,да ги еба!!!!!!!......





остава едно последно,ама него утре или по-късно.....

Bloo rulzz

Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: underworld_5]  
Автор lachistein (Величество)
Публикувано15.07.05 16:06



:)


Коронацията предстои.

Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: underworld_5]  
Автор the_damned_witch (дете на нощтаV*)
Публикувано15.07.05 17:45



Ама мамо-недей да убиждаш вещиците Аз каква съм? И мене ли ме мразиш като учителкаат си по литература?[много възмутено] Това си е направо брутална обида и аз я приемам абсолютно лично



Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: underworld_5]  
Автор Roxane1 (минаваща)
Публикувано15.07.05 18:30



Маме,маме време е да ме запознаете с Дана.

I like how it feels not to feel.


Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: Roxane1]  
Автор the_damned_witch (дете на нощтаV*)
Публикувано15.07.05 18:34



Рокси??? Не мога да повярвам!!! Ти как така се сети за нас? Знаеш ли на двамата с Бенджи колко ни липстваше(мама не я споменавам защото съм и сърдита)? Да не чезнеш повече така! Е, добре дошла при семейството си! с други думи-добре дошла обратно у дома



Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: the_damned_witch]  
Автор Roxane1 (минаваща)
Публикувано15.07.05 18:37



Е душко за съжаление тая вечер съм ви на разположение и утре пак паля.
Ех и на мене ми беше домъчняло така за вас и затова поех риска да се прибера за една вечер в родния ми дом (по дяволите вече бях забравила как изглежда това място).

I like how it feels not to feel.


Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: Roxane1]  
Автор the_damned_witch (дете на нощтаV*)
Публикувано15.07.05 18:41



САМО ДА МИ ИЗЧЕНЕШ ПАК!!! Никъде не те пускам! Няма, няма, няма!!! Аз на 18 и аз паля до 28, ама азза разлика от тебе предупреждавам! Моля ти се НИКЪДЕ НЯМА ДА ХОДИШ...поне до 18!!! Чу ли?



Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: the_damned_witch]  
Автор Roxane1 (минаваща)
Публикувано15.07.05 18:44



Как бе? Лято е!!!! Аз от месеци не съм се прибирала у нас,днеска като ме видяха ме изгледаха на кръв,а аз се прибирам с некакъв благ благ поглед. Ма ти к`во да не мислиш че заминавам някъде по провинцията-това ще го правя чак края на август. С една френдка заминаваме на Ахтопол. Ти къде ще ходиш на 18 бе? На море?

I like how it feels not to feel.


Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: Roxane1]  
Автор the_damned_witch (дете на нощтаV*)
Публикувано15.07.05 18:47



Амиии...аз преди една седмица се сетих да си дойда вкъщи. Наште също имаха подобно отношение Абе въобще не им обръщай внимание Аз на 18 заминавам с приятели на планина далеч от родителския надзор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.