Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Духовна Битка,нови  
Автор Ras-Headhunter (Ефрейтор *V*)
Публикувано04.09.05 01:21



АЙ тази вечер Рас-Бенджамин Поссум Андре с могъществото на проклятието си Наречено Вампиризъм и силата на Благословението си Растафарянство ще победя Фантомът един път за винаги!

Ела Фантоме, Сенко
Ела И се изправи срещу мен в Душевна битка с оръжия слова и характер. Ти дето мен мъчиш и всекидневно в траур мен държиш. Щом мислиш, че след душвеното ми прераждане си повече и по-силен от мен, Ела нека видим дали след тази вечер ще ме държиш в плен, Всекиден се водят битки физически и духовно...Свободата е нещо основно, което искам. Но Ай бивам притискан от теб, От църната ти сянка, От душата ти празна.

Не можеш уви нито с нож да ме наръгаш или със куршум да ме пронижеш, защото с теб протклетнико едно тяло ни е дадено. Можеш само да покажеш, че таиш по-силен огън от мен в душата и думи от мъдрост и сила да изричаш през устата. Не ми се вярва това да е истината. Знам, че всички тук теб обичат и в твоя чест думи от похвала и възхищение изричат. Те не виждат, че в зло се въвличат вместо теб да проклинат и гонят те те канят и молят. Ти нещастно същество, което само мъки и приказки говори ТИ дето у душата ти огън наподобяващ живот не гори.
Ето ме мен с моята жар, С моят чар водя война за нея и моят Цар, ДЖА,

Big Benji

Тема не думай,нови [re: Ras-Headhunter]  
Автор Aнтoн Фaнтoмът (Сянка)
Публикувано04.09.05 01:26



Ето ме мен с моята мъдрост мъка и душа от която ти черпиш енергия и фантазираш, че е от джа. Не виждаш ти що за просто, елементарно животно си станал и в Моите (на времето и твойте) очи си паднал.
Нима мислиш, че не Аз ами ти си ми сянка,
Нима си представяш, че Аз ти давам тази жар, този пламък, Аз съм твоят цар.
Твоята Романтика и Любов от мен идва. А ти вмество благодарност и солидарност брутализъм и фанатизъм отвръщаш.
Смятайки да убиеш мен ти ще бъдеш празен и обременен от всеки,
Приеми ме мен, като твой учител, твой баща,
Приеми ме мен, като твоята надежда, за развитието ти в душевността.

Forever Wailing

Тема Ай и Аз,нови [re: Aнтoн Фaнтoмът]  
Автор Ras-Headhunter (Ефрейтор *V*)
Публикувано04.09.05 01:32



Ненужен си на мен,
Ненужен си и на всеки обичащ мен,
Ненужен си ти на света, на кой му трябва твоята мъка.
Ходи! Намери си своето място, Ти не си част от мен, Ти не си огънят и светлината от мен, Ти си един тумор появяващ се през ден.
Като дойдеш ти отрявяш душата ми, Гасиш светлината ми, Рониш достойството си, като се опитваш да ме покрвариш, като се опитваш мрак у мен да сътвориш.
Гологлавец нещастен ще бъдеш, Нищо добро няма да станеш...!!!

Big Benji

Тема Re: Ай и Аз,нови [re: Ras-Headhunter]  
Автор Aнтoн Фaнтoмът (Сянка)
Публикувано04.09.05 01:38



Не бери грижи какво Аз ще стана и дали ще у тебе остана. Всяка промяна е за добро. А всяко добро крие своето зло. Дали ти ще се отървеш от мен или не решавам Аз ти не.
Мога да се откажа да се появявам а само ужким в спомените ти да оставам. Тогава ти ще мислиш за Победа, А Аз ще те гледам от страни на дяволска беседа.
Няма Добро, няма лошо има само това което ти си мислиш защото в Моята природа необятна и душа бездънна ти блудстваш и зверееш мислийки как Мен ти ще преодолееш НО ти Бенджи не виждаш смисълът и голямата картина.
Аз съм ти господар а ти мой душевен слуга.

Forever Wailing

Тема Re: Ай и Аз,нови [re: Aнтoн Фaнтoмът]  
Автор Ras-Headhunter (Ефрейтор *V*)
Публикувано04.09.05 01:48



Твойте Слова са Поквара! Всяка твоя мисъл и дума ме кара да те иркореня, Тебе с моят жупел да изгоря! Празнота има у твоя дума искрена, Отчаяние има у твое изречение измъчено!

Ти със всяко слово сила губиш а мен се опитваш да душиш, АЙ този, който сила и могъщество огромно притежавам, моята дума и чест си давам, кълня че моята душа не ще продавам. А ти с твоята слабост ми кажи, дали ще можеш да се опълчиш или изрепчиш на враг дяволски, който звески те преследва и всяка твоя съпка следва?

Ти не можеш нито да обичаш, Нито да мразиш. А се опитваш МЕН да поразиш!? Безбожие и Безумие ще да бъде, Огън и Жупел ще да вали а Великият фантом не ще мръдне, ще седи??

Big Benji

Тема Re: Ай и Аз,нови [re: Ras-Headhunter]  
Автор Aнтoн Фaнтoмът (Сянка)
Публикувано04.09.05 02:00



Аз съм това, което винаги си искал да бъдеш ти
Завиждаш, че за разлика от теб, Аз не се плаша от черни дни.
Не разбираш ти Кой съм Аз, Как от нищо не изпитвам страх.
Дяволи, Демони, Войни и Борци, всички образи създадени в твоята вампирска природа са мои творения.
Аз съм твоят Бог,
Аз съм твоят рай,
Аз решавам кога ще настъпи твоят край,
Разкайвай се докато е време освен ако не искаш да ти поставя върху душата огромно бреме. Ще да видиш ти тогава що е проклятие що е поквара, Ще да видиш ти, че Аз съм твоето Ай, Че Аз съм твоят Цар, твоят Джа Растафарай....

Аз сътворих моделът по жалко подобие на мен, това си ти, прост и импулсивен,
Аз сътворих всяко твое чувство и виждане, разбиране и решение
Аз сътворих твоят гняв! Твоят нрав Когато реша Аз ще си прав.
Все пак ти дадох, част от величието си, малка част от товят ум ако може твойто да се нарече разум.
Аз ти давам вдъхновение, Аз съм смисълът зад всяко твое произведение.
НИМА си толкоз глупав и сляп, че до сега не видя че Аз съм твоята вода, Твоят хляб. Без мен си нищо и няма нищо да бъдеш.

Forever Wailing

Тема Re: Ай и Аз,нови [re: Aнтoн Фaнтoмът]  
Автор Ras-Headhunter (Ефрейтор *V*)
Публикувано04.09.05 02:02



Ай, съм...

Big Benji

Тема Re: Ай и Аз,нови [re: Ras-Headhunter]  
Автор Aнтoн Фaнтoмът (Сянка)
Публикувано04.09.05 02:08



Ти си нищо, Сътворих те така, че освен черно и бяло, мрак и светлина нищо друго не видя. Не ще видиш, Ще прекратя твоето съществуване, Ти показа слабост и разочарование пред мен. Ти показа, че не си достоен за да съществуваш в мой плен.

Аз съм това, което ти чувстваше, като особеност, като даденост, като дарба.
Аз съм единственият който може да утоли твоята душевна жажда.
Аз съм този който те направи куц и сакат духовно. Защото знам, че те направих нищо особено, нарочно да видя как ще се мъчиш борейки се за слава. Ти ще си заминеш фантомът остава. Ще сътворя друга душа, друга моя слуга. Дълеч по интелигентен и дълбокодуш, НЕ фанатик не Лъв на Джа.

Forever Wailing

Редактирано от Aнтoн Фaнтoмът на 04.09.05 02:09.



Тема Re: Ай и Аз,нови [re: Aнтoн Фaнтoмът]  
Автор Ras-Headhunter (Ефрейтор *V*)
Публикувано04.09.05 02:10



Аз,...

Big Benji

Тема Re: Ай и Аз,нови [re: Ras-Headhunter]  
Автор Aнтoн Фaнтoмът (Сянка)
Публикувано04.09.05 02:15



Вече няма на какво да викаш Аз, Можеше до преди час, НО ти ме разгневи и за наказание Фантомът без душа те остави.

Имаше своята стихия. Отмина Бенджи спомина и премина.
Сега вече Пред мен застанал на колене усещаш го да или не?
СЕГА ВЕЧЕ знаеш какво е могъщество и проклятие да го беше разбрал нямаше да се стига до това мероприятие. Сега отново стана за срам, Отново доказа, че мъдрост и мозък нямаш нито грам. Сега ще те погълна. Сега ще останеш ТИ моята сянка църна.

Последен поглед на това което беше ти, беше но вече не си.
Ще се погрижа да не се покажеш ти на бял свят повече, забрави.
Това е твоят край, разбери.

Forever Wailing


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.