Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Words of Wisdom.нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Vampire *V*)
Публикувано19.09.05 19:11



Oh Jah make words of wisdom flow and come out of I mouth to Inspire and for Babylon to retire.


Because it was written long ago,
Wisdom is worth more silver and gold, The Story was told before...Therefor Repeat again in the simplicity of My words I will tell It Again, I will tell it to heal the pain of the weak and give more power to the strong In this jungle I don't belong.

Respect your Father and Mother has been said. To respect the life-givers and thank them because they protect, you from and guide you until you can care for Thyself liberate soul and spirit, go and hear it from the Wise-man

Superior Spirituality is what I try to achieve, Babylon brutality I believe will stop one day...Meaning we have won the war strait-away

Respect your Brother because he will stand and take the scorn, remember he was born from the same mother...The True Warrior your brother,

Respect your Sister, for she will listen to your tales, She will give advice and confirm to you that love prevails instead of hate, It's never too late.

By the Wisdom given to I from JAH, I can stand taller, wiser, stronger than I normaly appear to you...do I still look inferior to you?

Every man carry a Hearth, Ina his Hearth him carry Religeon and spirit, If no Religeon no spirit. If no Spirit no man, animal...This is what I say...

Every man fight war on spiritual, personal and international level. Not Every man can handle the pain, So not every man can handle the strain.

Every man carry weapon of music and words, Not Every man can be a good soldier controling the moods, using the weapon of wisdom welcome to Jah kingdom.

JAH, Ras of Far-I

Тема Шантитаун Експрес. (В памет на Фантома)нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Vampire *V*)
Публикувано19.09.05 19:11



...Из улиците на Шантитаун твари измъчени от страдание се влачеха и с тихи шепоти наподобяващи песни разказваха мъките си измежду тях Фантомът който гворореше с тих глас как ще победи Бенджамин в една от духовните си сражения срещу него и ще цари над тялото тяхно...


Улица Ауткаст,
Където се намира Зионската кула дом на Бенджамин и Андре. От там фантомът излезна и започна нощната си разходка.

...зави на дясно по улица Дяволският Рог (дойран през деня) и носейки се по лекият вятър се отправи плавно към ФънкиТаун мястото където Вавилонските Кули се извисяваха и докосваха Небесата на Вавилонска София, които бяха покртити с голями сиво-черни облаци...

Улиците бяха празни...Оранжево Жълтите Лампи светеха, както бяха правили всяка вечер в ШАнтитаун. Голяма доза тишина красеше това проклето място, но и голяма доза скръб го грозеше.

Единственото нещо, което разваляше тази на пръв поглед мъртва обстановка необвързана с времето и откъсната със света беше ШантиТаунският Експрес, който представляваше силно въздушно течение, което патрулираше по улиците чрез преминавайки от една улица на друга. Той сцепваше тишината с бързината и силата си с която се носеше. Още известен, като Шантитаунският Вятър.

Когато мине Шантитаунският Експрес всички Фантоми и Призраци се криеха, като той им беше едиственият страх единственото нещо, което можеше да ги вкара в агония по-голяма от тази на щастливите им спомени.

Заставайки на средата на Дяволксият Рог там където ШантиТаунският Експрес най-често и силно минава фантомът запали цигара и се вслуша в опалкванията и песните на Духът на жената която през деня се криеше в мазетата на блок "1-8" но нощем се намираше на тротоарът на Дяволският Рог, плачейки по цели нощи поркивайки се само при идването на ШАнтитаунският Експрес,

Слушайки внимателно словата на жената Фантомът беше прекъснат от...

JAH, Ras of Far-I

Тема Шрапнели (1ва- Част)нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Vampire *V*)
Публикувано19.09.05 19:12



...Духовни и Физически шрапнели постоянно ни бомбандират те наши тела и души съдират...


Като пеем песни за свобода, Отвън на дъжда, Тормозим Вавилонеца
Като водим съпротива и война, Убиваме Вавилонеца.

Улица потопена в слънчева светлина, напомняща ми тя за Зион и Джа Свобода.
От мечтите, желания и копнежи изправени пред Вавилонци невежи биват разбивани унищожени връщайки мечтите ни в формата на шрапнели и на писма умрели.

Поглед, Дума и действие са основните ни оръжия всекидневно, ежедневно не е лесно и се борим до последно. Не е реднода се оставяме на тях, Да си примирен е грях.

Връщайки се от битки безмилостни и страшни. Няколко неща са важни.
Любов и Война често вървят ръка за ръка. И на една пътека.

И настъпи момент на почивка от войната Вавилонска водена от Нас. Време е да захвърлим оръжията и да почиваме в този късен час, Утре пак на бой, утре пак на война в нов строй и презередени оръжия.

JAH, Ras of Far-I

Тема Clody Forgive I.нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Vampire *V*)
Публикувано19.09.05 19:13



1-2-3-4


Clody Forgive I, If Iman did to yuh wrong, take this song as I apology and love demostration.
Today I couldn't control the situation,
We came too late. Such a Disgrace such an unforgivable outrage we did, Excuse I, For what I did...my sweet sun I was stupid.

For I love for Yuh Is mighty and sturdy. Mentaly and Othewise I love yuh strongly. I will never let yuh be lonely.
I tell nO lie, I will not let a single tear drop from your eye.
I mean what I say, I will pray fro yuh not to go astray from I,
A Shower of Roses and a fountain of Poems all for you. Only you, because you are the one who keep I happy and provide I with ZIon mentaly and otherwise you make I Iron.

Forgive I for the long waiting, Please It won't happen again. I will not let you take the burden and the strain for I lack of brain.

JAH, Ras of Far-I

Тема I Death, I Dread.нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Vampire *V*)
Публикувано19.09.05 19:13



I haffi the Duty of Corporal Infantry man, Only I and I Ina I fighting Squad.
Jah gave I promotion from Recruit to Corporal because of I purity, Because of I unity with JAh, Because of I Revolver and I Soul Fyah.


Iman am sure Iman will die someday, anyway...
But Iman Know, And Iman will show yuh how I will die And Iman will not be old.
From A Gunshot I know from babylon pistol I will go To Zion.

I know that when I fall ina battle I will be a Fierce Warrior the best of I Generation.
In the Centre of Sofia on a Sunny Day I Will perish. I must mention With A Mighty Dread and a box of cigarettes in the pocket of I Shirt I will leave this world.

Shooting in Slaveikov will take place, Will take I life, Will make I drop I gun from I hands.

I was born to Fight The Battle, I was born to DIe young and adore Love and practise the Art of War.

When I die I want to be burned and I ash to be spread ina Adis Abbeba.
And I want a piece from I hair to be placed in a letter and placed in the wailing wall.
Remember I please when I time comes. Remember the Warrior throwing Zion stones at Babylon.
I last wish that All those who Loved I as a brother, friend and son to play and listen to Redemption song and the songs of freedom on the day of I death.
Cause All I ever had, Redemption Songs.

JAH, Ras of Far-I

Тема Бенджамин Вампира и Антон Фантома (1-ва Част)нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Vampire *V*)
Публикувано19.09.05 19:14



Продължение на "Къде смяташ да намериш това щастие?"

...Бенджамин Вампира се втурна след него...
Не пеставаше да вали. Локвите бяха навсякъде.

Два еднавки силуета се преследваха джапайки в локвите огромни.

-Проклетник не ще тровиш душата ми повече дойдох да те ликвидирам. (рече Бенджамин Вампира)
-Безумец, не ще можеш да унищожиш същество с моята мъдрост и мощ.
=Щом си толкова силен защо бягаш Сенко!?

Антон и Бенджамин спряха по средата на Улица Devil's Horn (Улица Дойран както я наричат през деня) която представлява дълга улица по която минава Тролей 9, но нощем минава ShantiTown Express, който представлява мразовито пронизващо течение, което се носи по Шантитаунските улици.

По средата на улицата седяха те без да кажат нищо изведнъж,
-Добре Бенджи, Какво ще ми направиш, Кръвта, която нямам ли ще ми изпиеш погледни ме, Аз съм твоята сянка Аз съм най-силното и дълбоко у тебе, Умствената красота ли смяташ да си ликвидираш, ако е така ще си останеш Празнодуш. ПОне благодарение на мен ти притежаваш малко мъдрост и разум. Без мен си глупав и фанатизиран.
=Ти си ми единственият голям недостатък проклетнико! Ти си ми единственото бреме на душата моя.
-Всяка болка си има своята прелест Бенджи, Не веднъж съм го казвал.
=Всяка болка трябва да бъде лекувана Антоне не веднъж съм го казвал.
-Болката те прави мъдър, Болката те прави силен в мрачното си унищожение на всяка радост гнездяща в душата ти. Ставаш безгрешен, ставаш мен. Аз съм Най-съвършеното същество бродещо по тези проклети улици. Тук в Шантитаун Аз владея не ти. Ти може да си от Белите Брези (дневно време) но Аз съм от Шантитаун (нощно време).
=НЕ искам да слушам думите на нещастна сянка никога не видяла щастие и светлина в съществуването си.
-Аз Бенджи АЗ съм ти вдъхновението. Аз съм това от което настръхваш, като видиш красота.Аз ти придавам сила и значение в слабите ти повърхностни думи, които изричаш така умело и безпощадно. Аз съм Натуралната Мистика така наречена от теб. Аз съм Вавилон срещу, който ти се бориш, Но Аз също съм и Зион към който се стремиш.. Забавен си ми как водиш смехотворните си войни и опълчения срещу Бетоновата Джунгла гледам те от горе с интерес и забава Драги ми Дон Кихот заслепен си. Вместо вятърни мелници виждаш църкви. Давай Бенджи! Води Войната Ефрейторе!
=Развалина, като теб на-дали има някаква роля в този свят. Освен да се оплакваш на хората що за мъки и страдания си видял.

...След тези слова Бенджамин Вампира се затича срещу Фантома...
...Скачайки към него, Фантомът...

JAH, Ras of Far-I

Тема Дай Ми Автомат!нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Vampire *V*)
Публикувано19.09.05 19:15



Джа дай ми Автомат да порутя този Вавилон Прокълнат,
ДЖА дай ми Автомат да застрелям Вавилонците, които дебнат,
ДЖА дай ми Автомат да изтребя един по един всеки долен адвокат,
Джа джа дай ми Авотомат да видиш как Вавилонците ще се вайкат,


Кашимерия напред по 5 Полицай на нож както се вика в наще редици. Безстрашните Джа Кашици ба бой се втурват...И Вавилонските Постройки Разтурват...

Джа Дай ми Автомат да избия всеки дебутат,
Джа дай ми Автомат да избия тези които заслужават,
Джа дай ми Авотмат да дам на попа правосъдие,
Джа дай ми Автомат да дам известие, че Джа Кашимерия е в София После в Пловдив после във Варна и Така докато не се върна с 2 огнестрелни рани и 30 белеза няма да се домъкна към нас. незнам за вас. ...

Много си позволяват ТЕ,
Много не ни знаят силите,
Много знаят да говорят,
Джа Кашимерия ще устите ще им затворят..с голама порция олово...И посл пак на ново...Огън...

JAH, Ras of Far-I

Тема Къде Смяташ Да намериш Това ЩАстие? (Пълно)нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Vampire *V*)
Публикувано19.09.05 19:16



...Седнал е човек на един тротоар пред входа на Шантитаун църквата където е. Дъжд вали дяволито с едри капки, голяма скорост и интензитет падат, разбиват се в бетонът на Шантитаун образувайки огромни локви. Седейки си там човекът не е устелил пристигането на фантомът...

...Фаномът го гледаше и му се чудеше. Беше седнал той човекът нещастен на пръв поглед. Фантомът Антон реши да се доближи до него...

-Що за човек си ти, че да седиш по време на порой в тази проклета земя?
...рече фантомът
-Дойдох тук, за да търся щастието, което ми липсваше в родното ми място.
...рече човекът
...Погледна го фантомът и рече.
Къде смяташ да намериш това щастие?
Щастието е, като дим от цигара. Сладко но бързо се изпарява. Дарява то крила Щастието е продукт от любовта, но както дарява крила поставя и рога.
Желаеш ли ти човечец заблуден да бъдеш ограничен от разум разсъдък, подлагайки си душата на любов и на дълъг период нещастие да гориш от душевна болка и да бъдеш в безпричастие? До това ще да доведе твоето щастие.
Погледни зад теб що видиш? Шантитаун се нарича. Освен Сенки и дяволи друго.. само една загубена душа смее да наднича. Тук не ще намериш нищо освен още мъка, както е навсякъде не прави лоша стъпка,
Погледни пред теб що има! Душевна зима се вихри у душата на хората в днешни дни. Причиние са едни и същи.

Влюбен щеш бъдеш ти не-знаейки що за бреме е това, що за загуба е то любовта,
Обичан щеш бъдеш ти не виждайки що за илюзия ще те цари що за омраза за добрите твой дела сторени ще те изгори.
Предпазвам те от жупела, който ще последва,
Показвам ти пътят който следва към вътрешен мир и спокойствие вместо инпулсивност и отчаяние. Имайки това знание ти спеставям години в изгание...
Благодарност очаквам сега опсипи ме с благословия,
...Човекът стана и рече...
Не ще повярвам що за слова рониш,
Не ще се отравям с душевна смърт казвайки ти, че моя мъка ще прогониш,
Не ще се слушвам в съвети твой скръбни и огорчени.
Не ще желая мой дни да станат, като твойте векове помрачени.
Ай си имам слънце мое скъпо, Дето грее над мен и ме обсипва с любов, Имам кой да се отзове на моят мъчен зов. (Клоди слънцето ми то;) )
...Фантомът Антон разгневявайки се от словата на човекът рече...
Смееш ти Простосмъртнико мой слова да хулиш,
Смееш ти на Мой мъдрости презрение и невяра да туриш,
Аз съм този, който повече знае,
Аз съм този, който блождае нощем, докато спиш спокойно,
Аз съм твой враг и нАй-добър приятел,
Аз съм най-чистата форма на мракът и светлината смееш ти да оспорваш истините речени и повторени от мен. Смееш ти да съдиш, че моята душа е в плен.

...Човекът се доближи до Фантомът и го хвана за рамото...
Простосмъртен Ай не съм.
Човек ти се струвам но само на сън, Имаш голяма вяра у себе си не виждайки от игнорантност що за създание е до теб действайки спонтанно. Вампир съм аз могъщ към слабост неприсъщ непоказан на светлина от Любовта белязан.

...Фантомът без да мръдва рече...
Как се казваш ти създание проклето...

...Вампирът рече...
Бенджамин ме назовават. Които смеят инак в гробове се озовават...

...Фантомът скочи назад и рече...
Ти що личност лесно казваш и Душата си на всеки непознат показваш не ще оцелееш но казваш, че могъщество притежаваш ти и дори смъртта теб и тя (Клоди) не мож ви раздели и нея речеш, че до безкрайност обичаш и се заричаш, че не ще никога я пренебрехнеш или в мъка впрегнеш ще да видим Бенджамин кой кого. Ще да видим как и защо.
...казвайки това фантомът избяга в сенките на Шантитаун а Бенджамин Вампирът се втурна след него...

JAH, Ras of Far-I

Тема Аз съм. (Бях, В памет На Фантома)нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Vampire *V*)
Публикувано19.09.05 19:16



Аз съм най-силното нещо видяно и усетено някога от теб,
Аз съм най-силното ти желание и копнеж.
Аз съм най-силният ти стремеж.
Аз съм най-дълбокото ти чувство
Аз съм най-мъдрата ти дума,
Аз съм най-здравото нещо в разума твой, мой
Аз съм най-голямата ти надежда,
Аз съм най-голямата ти радост, която тя теб въвежда в щастие и огорчение,
Аз съм най-голямото ти възхищение, Вдъхновение
Аз съм най-бързото въведение в душата твоя,
Аз съм най-дълбоката душа съзряна от теб,
Аз съм най-силната болка измъчваща, поглъщаща теб,
Аз съм най-силната обич изпитвана от теб,
Аз съм най-силната ти мисъл облик и вяра,
Аз съм най-силният ти пътеводител твой в рая и в ада,
Аз съм най-страшният ти кошмар,
Аз съм най-божественият ти сън,
Аз съм най-голямата ти омраза
Аз съм най-голямата ти любов
Аз съм този който ТИ трябва да уважаваш, Аз съм този на Който няма нужда да прощаваш. Аз не съм нито Бенджамин нито Андре Аз съм тяхната сила тяхната слава.

JAH, Ras of Far-I

Тема Untitled "?"нови [re: Benjamin_Andre]  
Автор Benjamin_Andre (*V* Vampire *V*)
Публикувано19.09.05 19:17



Fragments from the Dream of Zion,

"...Oromo Tribe earlyest warriors of Zion...The most Ancient of Footmen charging against the Archers of Babylon..."


Your name is I song of freedom,
YOur green eyes are I War Colour,
You and I revolver is All I ever had, All I ever needet,

No no no stop them! Stop them from killing the young, Stop them from building Church and University, All Warriors, What are we going to do?
TO WAR! Battle Ready I stand rocky steady...fight to the last Lion, Fight Fight Brothers our names will be Chanted in the Golden city of Zion our Battle will be carved on the gate We must reach higher mental state of Superior Spirituality,

Stop them! Stop Babylonman from taking bribe. We must stay alive...
Better dead than Babylon Policeman cutting of I dread...
Better Bleeding than Bribe Recieving to give up di War,
Better Hated and pursued than in Babylon Courth sued,
Better to fall in Battle than be treated like cattle,
Babylon caste gone down, gone down, Babylon Castle gone down...

Do you see, Hear me Carefully, If I and I from battle not return, I want I body to be burned and I ash to be spread over Ethiopia and A piece from I dread in The Wailing Wall placed I will be replaced by other Man anoother Rastaman with his own sorrows his own pains his own soul-strains and Zion Trains, his own War-Cry his own love for Rastafari.

Many warriors have fallen during the ancient and modern time, Many Oromo, many Nyahbinghi...Many Rastafari Children many but also Enemy Heathen bringing victory to us You I, And souls around us Righteous or not...Battle is geting hot.


Grace & Dignity...Higher I...Divinity.

JAH, Ras of Far-I


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.