Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:23 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Seriozno plisnali legenaнови [re: Armand]  
Автор the_damned_witch (unhappy4ever*V*)
Публикувано31.07.05 18:50



Ама как ние да не пускаме след като и ти пускаш и ние трябва да вземаме пример и от тебе и... Малко заплетено стана, но както и да е-с една дума-НЕ ОБЕЩАВАМЕ Даже почти няма вероятност,но аз ти давам личното си разрешение да ме тормозиш



Тема Re: Seriozno plisnali legenaнови [re: Meл]  
Автор Benjamin_Andre (ДЖА Кашик *V*)
Публикувано01.08.05 01:07



Кажи бе КРитик?

ДЖА Кашимерия Напред!;)

Тема Re: Seriozno plisnali legenaнови [re: the_damned_witch]  
Автор Armand (fuckin' twisted)
Публикувано01.08.05 11:10



С голямо удоволствие бих те потормозила и знам че поисках твърде много но все пак да съм сигурна че съм опитала всичко...Мамето ми каза да ви кажа да не пускате много мнения но аз така или иначе не ви помолих защото знаех че няма смисъл.ПОзнавам ви добре, малки изридчета, и много ви обичам.Знам че ще нафлъдите яко по случай моето скорошно отсъствие и се заричам че дори няма да се опитвам да чета какви сте ги флъдили...



Тема Re: Seriozno plisnali legenaнови [re: Armand]  
Автор the_damned_witch (unhappy4ever*V*)
Публикувано01.08.05 13:25



Ама, че то никой не се опитва да чете. Аз например след дълго отсъствие пускам по една тема-Завърнах се, което ше се преведе-"ИНФОРМИРАЙТЕ МЕ К"ВО СТВА" Так, че разчитай на мен за инфо, защото напоследък съм редовна като никога Ама вечер не стоя до късно, защото ми се доспива от антибиотиците и другите хапчета. Само да ги спра и по цяла вечер ще съм тук



Тема Re: Seriozno plisnali legenaнови [re: Armand]  
Автор the_damned_witch (unhappy4ever*V*)
Публикувано01.08.05 13:27



А относно мъченията преди да ме мъчиш ми дай малко мексиканска текила и няма да усещам нищо. Ако пък искаш да чуваш как пищя докато ме тормозиш сложи някоя снимка на оная кучка-майка ми(не Акаша, биологичната) и не ше пищя ами не знам какво



Тема Re: Seriozno plisnali legenaнови [re: the_damned_witch]  
Автор Armand (fuckin' twisted)
Публикувано02.08.05 11:01



Ми май само аз съм баламата дето съвестно се опитва да чете всичко...Ше зема да се освестя малко
Да знаеш че първо към теб ще се обърна за инфо въпреки че съм почти сигурна че няма да можеш да ми кажеш нищо освен че няма нищо смислено за четене и всичките са си разпорили гъзовете да флъдят...
Какви хапчета?Какви антибиотици?Как пък смогна и ти да се разболееш посред лято?Аз вече за втори път го прая тоя номер.



Тема Re: Seriozno plisnali legenaнови [re: the_damned_witch]  
Автор Armand (fuckin' twisted)
Публикувано02.08.05 11:05



Ееее, за каква ме мислиш?!Жестока съм но не чак толкова че да слагам снимки на майка ти!Аз съм така с баща ми само дето на живо.На снимака нищо не може да ми направи но когато си отвори устата все едно назгули ми пищят в ушите...



Тема Re: Seriozno plisnali legenaнови [re: Sarfa]  
Автор underworld (Queen_Damned)
Публикувано02.08.05 18:52



Аре пак се почна.....



Тема Re: Seriozno plisnali legenaнови [re: Sarfa]  
Автор Jina_ (нерегистриран)
Публикувано02.08.05 19:03



Ами честно казано аз си имам мн занимания (едно от които е това)... Не искам да се заяждам, ама ако ти си имаш по-интересни занимания, защо критикуваш тукашните вампири??? Остави ги да си живеят...



Тема Re: Seriozno plisnali legenaнови [re: Jina_]  
Автор the_damned_witch (unhappy4ever*V*)
Публикувано03.08.05 10:07



Живеем...хмм...старнно определение, но ме кефи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.