Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 05.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: underworld_5]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (Inquisitor *V*)
Публикувано19.07.05 13:31



йеееей кефи ме ..искам още порция Мама И АРМАНДООООО

Somebody call me Sebastian



Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: underworld_5]  
Автор lSTORlK (GuardianOfTime)
Публикувано20.07.05 14:39



Абе, деца...
Вие история не учите ли в това ваше училище?

_______________________________
Imperare sibi maximum imperium est.


Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: lSTORlK]  
Автор underworld (Queen_Damned)
Публикувано02.08.05 19:07



Не...от догодина!



Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: underworld_5]  
Автор Jina_ (нерегистриран)
Публикувано02.08.05 19:11



Тц, тц, тц... това кърти! Мойте дневници са мн по-скучни! (с малки изключения, когато изшизофренявам и почвам са ма на себе си /т.е. - на дневника/ да ръся глупости...) Ще има ли продължение?



Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: Jina_]  
Автор underworld (Queen_Damned)
Публикувано02.08.05 21:14



само секундичка да прегледам какво са правили тея флудъри докато ме нямаше и веднага почвам да пиша приключенията ми в швеция



Тема Re: Dear,dear Swedenнови [re: underworld_5]  
Автор underworld (Queen_Damned)
Публикувано02.08.05 21:44



Такаммм......за да придобиете по ясна представа за моятя идиотска същност а и за Швеция на ви дневника ми,четете и се смейте,или плачете и ми се чудете от къде съм се взела такъв уникален идиот!
...снимки ще постна по късно щото трябва да ги взема от София щото баща ми е....абе ще видите


Enjoy.....


19.07.2005

Ткам,днес заминаваме и не съм сигурна че много се кефя защото не знам как ще издържа със Софиика и родителите ми!!!А и вече всичките ми приятели ми липсват страшно много.
Когато пристигнахме на летището влезнахме в един магазин,за да си купиме кльопачка и пиячка.Аз моменталически се запътих към пиенето(същински рай!!!),но в крайна сметка(смятай,Алекс;) си взехме едни желирани червеи и една кола.Тати изведнъж се появи с две водки и аз така въодушевено и настървено извиках "ВОДКА",че за малко щях да му се метна на врата и да му отнема пиенето насила!Но това не се случи(после върна едната:((()Имаше също мнооого цигари(рай за Бенджи),всички в едни такива големи и привлекателни кутии.....но и цигари не взех:((
В самолета беше готино,а по едно време ни пуснаха да гледаме малко рисувани филмчета от картуна(не,не пуснаха Блу за жалост....но ако го бяха пуснали сигурно всички щяха да се евакуират незабавно,изплашени от писъците ми:)))Когато излитахме и гледах отдалечаващата се София,първото нещо за което си помислих беше...........фонтанчето на славейков!!!!и си мислех също как ще изнасиля Алекс най брутално пред всички.....клубариНо има доста време до тогава:(((
Вече сме в Будапеща и всички говорят странно и върнахме времето с един час назад,и имаме 2 часа докато се качиме на самолета за Стокхолм,а от там 500км(!!!!!!!ужас!!!!!)до острова на който ще бъдеме.Майче се казваше Oland(с 2 точки върху "о"-то,дори не мога а го произнеса)
НЯМАМ РОУМИНГ!!!!!!!!Как ще живея без смси??!?!?!?!Ще полудея.Сигурно всеки ден ще сегя и тъжно ще си разглеждам старите
ОК,сега остават 1.58 минути до излитането на самолета,за тва ще се захващам с смсите:)))
Вече сме в самолета и след малко излитаме!Много ми е кеф,(тоя път съм до прозореца,йеееееее,детска радост,шарени бонбонки!!!:)))



Тема Re: Ден 1нови [re: underworld_5]  
Автор underworld (Queen_Damned)
Публикувано02.08.05 22:04



20.07.2005.

Ден 1.

Тук е готино ама се чувствам не на място!Всички си плямпат нещо на шведски,а аз седя и гледам като теле:(((Във вилата има много малки къщички,в които живеят членове на многобройното семейство на Софиика.Има огроооомен батут(пак детска радост)и мноооооооого колела(рай за Алекс).
В петък ще идват още хора(от семейството) и ще стане лудница!!!!
И за среднощния път от 500км(пристигнахме в 4 сабале!).Беше направо ужасно,изкълчих си врата и сега съм деформирана.По едно време пуснаха Джордж Майкъл и аз в просъница извиках "Я,Джорджи!!!!..." и после пак заспах.
Направих си татуировки с молива за очи,а сега ще обядваме.Нищо че е 5 след обяд.
Умирам,неуписуема скука,така се изръсих от колелото че свят ми се изви!!!Седалката беше доста високичка и да не ви казвам до къде ми се завираше,сливиците щеше да ми извади...Ама после чичото на Софиика(който бтл се казва МАГНУС!!!!!)ми я оправи.
След малко отиваме да ядеме....ще умра без Алекс....бтл(край,Ицко ме зарази)замръзвам,така се мени времето!Преди малко грееше слънце,а сега се чудя с какво да се навлека,за да не измръзна.
Баща ми е универсален идиот!Не е взел апарата!!!!Ще го удуша,май ще минеме без снимки,а исках да си увековече правата коса.
Обядът беше като погребение,всички мълчаха като пънове,а когато се задавих ме беше срам да кашлям.Мама много странно се разбира с бабата на софия,тя й говори на шведски,а мама на български,ама се разбират!
Ебати дъжда,не можеш за секунда,да си покажеш носа навън!!
А,и още една приятна новина!Дойде ми!Сега съм екстра,не стига че отвън в прогизнало,ами и аз съм съм прогизнала!!!Карахме колела и вече имам мускулна треска на гъза!!!....боли....

Редактирано от underworld на 02.08.05 22:06.



Тема Re: Ден 2нови [re: underworld_5]  
Автор underworld (Queen_Damned)
Публикувано04.08.05 13:00



21.07.2005

Ден 2.
Излезнахме в 12 на обяд и се върнахме в 7 вечерта!!!Направо умрях.Грееше слънце,болеше ме главата,изморих се зверски(не че ходихме много ама аз квато съм лигла)
Ходихме в едно старо викингско село,там имаше останки от стари селища от незнам-си-коя-година преди христа.Видяхме мястото за жертвоприношения,а после най-важното!!!!Синеокичкия пич с брадвичките:)Имаше няколко човека облечени като викингите,та въпросния пич беше един от тях!Даваше ни някакви брадвички да ги хвърляме и забиваме в едно дърво.Аз,естествено,не стрелях защото бях твърде заета да го наблюдавам с отворена уста.(Ах,Алекс ще си умре ако го види)После едвам ни накараха да се снимаме с него,със Софиика ни беше срам,особено мене,аз-една такава грозна,БЕЗ ГРИМ и с очила,да застана до този сладур,но в крайна сметка се снимахме с него.После стреляхме със лъкове и аз,пак естествено не уцелих нищо.Ама дано ходиме пак,тоя път ще стрелям с брадвичките;)
След това ходихме да ядеме,а после нещо ми се губят действията защото бях твърде изморена и дремах в колата.Главата ми само се шматкаше насам натам и най-накрая изпсувах и пак заспах.
После въпреки тотално скапани карахме колела,а сега така ме боли междугъзието че едвам седя:(



Тема Re: Ден 3нови [re: underworld_5]  
Автор underworld (Queen_Damned)
Публикувано04.08.05 13:13



22.07.2005.

Ден 3.
В навечерието на ден 1 тати беше ужилен от оса(или пчела,все още се издирва тялото) по устата и горната му устна приличаше на долната на Анджелинка!:)Целия ден 2 приличаше на прасе,а сега положението от плачевно примина в критично.Едвам диша защото устната му така зверски се поду че вече му стига носа.!Горкия...много е смешен.:)
ООооо,да.Днес пристига останалата рода на Софиика,малки гадни братовчедчета и една леля,вманиачена на тема езда!Поне може да пояздиме малко:)))
Ужас!Малките дечица са много сладки,особено момченцето(само да беше с няколко године по големичко),ама пак аз се озовавам заобиколена от малки дечица:(А те са едни такива руси,руси,много русииииииииииии!!!!!Изрусените патки и калъфи в София могат само да им завиждат!:)

Депресията не е никак хубаво нещо.Така зверски се сдухах,че няма накъде...сега ме гони чувството че никой не ме обича,че нямам приятели....много ми е кофти:(((А утре на всичкото отгоре ще идват още деца.....и пак аз съм заобиколена от малки шведски чудовища:(((сдуххххххххххххххххх...........



Тема Re: Dear,dear Diary...нови [re: underworld]  
Автор Jina_ (dead_soul)
Публикувано04.08.05 18:20



Окси, хън, след малко се залавям да ги чета




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.