Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Summer Time....  
Автор DlAVOLO (Selene)
Публикувано14.07.05 18:30



Уф! Да му се невиди! Летата обикновено са доста бедни откъмто интересни културни събития! Не броя разбира се фестивала в Нови Сад, нито концерта на Underworld, на които (и за мое огромно учудване) бях! Нито пък концерта на Deep Purple (на който също възнамерявам да отида!

Говоря за нещо по-така, нещо по-окултно!
Не се ли очаква някой нов вампирски филм, или някое свястно фентъзи? Или пък някоя нова книга (на същата тематика)? Или пък да се объркат и да издадат нещо на Ан Райс?!
По принцип съм осведомена, но кой знае.... Може да имате някое прясно инфо! Все пак не мога всеки ден да преглеждам подробно сайтовете на всички информационни агенции+още педесеттина сайта от които черпя новини.

End of hope...
End of love...
End of time...
The rest is silence...


Тема Re: Summer Time....нови [re: DlAVOLO]  
Автор the_damned_witch (дете на нощтаV*)
Публикувано14.07.05 18:37



Ама скоро излиза новия албум на H.I.M. Не си ли осведомена? В щатите вече излезе и аз живея с надеждата най-накрая да го видя и в пустата България Иначе мога да ти препоръчам да прочетеш Малазанската книга на мъртвите. Стигна до трето сказание и на мен ми е много интересна. Ако иамш нерви-може да я прочетеш! Авторът се казва:Стивън Ериксън. Ако искаш нещо по-велико може да се хванеш и да прочетеш Ерагон. Това е първия роман от трилогията Наследството. Скоро ще излезе и Елдест-през август! На седмото небе съм Много готина книга! Препоръчвам ти я! Авторът е Кристофър Паолини! Мога да изброявам до безкрай, но ако те интересува още нещо може да питаш За съжаление няма ад се объркат и ад издадат някоя книга ан Ан Райс. Не е честно, но к'во да се прай-все пак сме в България



Тема Re: Summer Time....нови [re: the_damned_witch]  
Автор DlAVOLO (Selene)
Публикувано14.07.05 18:54



Добре дошли в Абсурдистан (аз така викам на нашата мила родна страна)!!!

Не съм особена фенка на HIM, така че новият им албум не ме вълнува много много!

Аз сега чета няколко книги дето си ги набавих наскоро и никак не са лоши: "Макатрицата" (интересна пародия на филма "Матрицата" и феновете ще я харесат), биографията на Стинг - "Разпилени ноти", "Гибелта на боговете" на Ник Перумов; и Египетската книга на мъртвите!

Не се чуди! Аз имам навика да чета по няколко книги наведнъж! Не ти го препоръчвам, но определено бих ти препоръчала книгите, които споменах!

End of hope...
End of love...
End of time...
The rest is silence...


Тема Re: Summer Time....нови [re: DlAVOLO]  
Автор the_damned_witch (дете на нощтаV*)
Публикувано14.07.05 19:03



Аз в моемта дочитам третото сказание на Млазанската книга на мъртвите на Стивън ериксън, заедно с това чета книгите на Доналд Майкъл Крейг-11 урока по съвременна висша магия, а заедно с тях преглеждам лунния календар, защото чета книгата на Линда Гулдман-Звездни знаци! Не се обърквам, даже ми е по-добре. Като ми омръзне едната почвам другата, а Звездни знаци, ч чета само вечер, защото тогава звездите ме вдъхновяват. Вчера си купих една нова книга-Трагичното послание на древните на Ернест Мулдашевич, но не знам дали е интерсна. Нищо-ще видим



Тема Re: Summer Time....нови [re: the_damned_witch]  
Автор DlAVOLO (Selene)
Публикувано14.07.05 19:11



Аз чета по няколко книги наведнъж, поради същата причина, поради която и ти го правиш!

Аз мисля да си купя тия дни "Пътят на шамана" на Майкъл Харнър. Препоръчаха ми я горещо. Казаха че щяла да ми свърши страхотна работа в обучението ми. Миналия месец си взех една книга за амулетите и талисмате и една за лечебната сила на скъпоценните и полускапоценните камъни. Станаха ми като настолни книги! Много съм доволна!

Линда Гудман е наистина добър избор! Чела съм я тая книга и никак не е лоша! Имам книгата й за нумерологията.

Да си призная за окултна литература предпочитам да чета от руски автори, но трудно се намират. Обикновено са стари издания на руски, а аз от тоя език нищо не вдявам! Не че не харесвам западни автори, но по някога ме дразни това че пишят сякаш книгите ще ги четат някви инфантилни идиоти, а не хора сериозно занимаващи се с тези неща!

End of hope...
End of love...
End of time...
The rest is silence...


Тема Re: Summer Time....нови [re: DlAVOLO]  
Автор the_damned_witch (дете на нощтаV*)
Публикувано14.07.05 19:13



Египедската книга на мъртвите интересна ли е? Аз много си падам по Египед и чета всичко свързано с него, което ми попадне Жалко, че заради склерозаат наследена от мама забравям някои неща



Тема Re: Summer Time....нови [re: DlAVOLO]  
Автор the_damned_witch (дете на нощтаV*)
Публикувано14.07.05 19:15



Доналд Майкъл Крейг ти го препоръчвам много горещо! Много добре пише! Не е като за идиоти, спокойно! Чела ли си Келтското колело на живота? Много ми хареса! Ще взема пак дая прочета



Тема Re: Summer Time....нови [re: the_damned_witch]  
Автор DlAVOLO (Selene)
Публикувано14.07.05 19:20



Ами не е лоша... Всъщност... Доста е странна!

Ами ако искаш мога да ти я пратя. Имам я в е-формат!

End of hope...
End of love...
End of time...
The rest is silence...


Тема Re: Summer Time....нови [re: the_damned_witch]  
Автор DlAVOLO (Selene)
Публикувано14.07.05 19:21



Ами тая книга наскоро ми попадна пред погледа, но нищо повече!

От тоя автор май нищо не съм чела...[СРАМ!]

End of hope...
End of love...
End of time...
The rest is silence...


Тема Re: Summer Time....нови [re: DlAVOLO]  
Автор the_damned_witch (дете на нощтаV*)
Публикувано14.07.05 19:25



Ама как така? Хващайсе и чети! Много добре пише, наистина




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.