Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема просто предложение  
Автор Пpивидeниe (въздушен дух)
Публикувано21.06.05 13:00



Добро утро , приятели и приятелки!
Причината за този пост е, че отдавна в главата ми се е оформила една идейка, за която обаче се притеснявах, че няма да приемете. А именно-една разходка до Витоша. Не, че е лошо да се мотаем из Некрополис и да си градим имидж в някои кафета, но и малко чист въдух няма да ни дойде зле. Оказа се, че и Лорда няма нищо против, пък Армандо и Акаша също имали това желание.
Да вярно е , че на повечето ваканцията още не е започнала, вярно е , че слънцето може да пече ужасно и да изгори по-нежните от нас, но да не забравяме, че една разходка може да продължи 4-5 часа пък и има достатъчно дървета, под които да се криете. Маршрута не е съвсем уточнен, но спокойно можем да се съберем под открития лифт, да изкараме пеша до кръчмата "бай Кръстю" и да караме на обратно. Види се, за Черни връх далеч не сте готови. Предложението ми е за Неделя сутрин или пък Събота. Чакам коментари и надявам се по-малко извинения от рода на "зает/а ще съм точно тогава"




Тема Друго Предложение [re: Пpивидeниe]  
Автор Benjamin_Andre (Pure Emotion*V*)
Публикувано21.06.05 14:04



Предлагам да запазим Вампирската традиция и срещата да бъде събота от 4 пред фонтанчето...

Колко свежарско звучи няма що, но все пак...

JAH Rastafari & His Empress

Тема Re: Друго Предложение [re: Benjamin_Andre]  
Автор Лopд Hocфepaтy (Душегубец)
Публикувано21.06.05 15:53



Аз пък предлагам да отидем сутринта на разходка из Витоша и да слезнем към 16ч за срещата. Примерно 10-11 се чакаме пред Семинарията, хвщаме 67 и леви десни по баира, кой докъдето издържи.


Приви Рулз!

Тема Re: просто предложение [re: Пpивидeниe]  
Автор lnk-Eyes (servant of Oni)
Публикувано21.06.05 16:38



Според мен идеята е супер яка!
Само че трябва със сигурност да уточните час,защото в събота съм на вело обиколка от 80км и надали ще ми се ходи след това на разходка.Пък и няма да имам време.А в неделя силно се надявам да съм свободна.



Тема Re: просто предложение [re: Пpивидeниe]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано21.06.05 17:02



О... Улучи слабото ми място...



Тема Re: просто предложение [re: Пpивидeниe]  
Автор Apмaндo и Akaшичka (poznati)
Публикувано21.06.05 18:39



Ами аз викам да уточниме маршрута и тогава да си поговориме паксамо да спомена че на дълги походи не издържам много...предлагам събота,от към 10 дооооо след обяд,после ще сме скапани за кафе...

Искат не искат ще живеят иначе ще умрат


Тема Re: просто предложение [re: Пpивидeниe]  
Автор the_vampire_Pandora (Armand)
Публикувано21.06.05 19:04



Аз съм ЗА!Само нека да има повече дървета покрай пътечката че и без това сега можеш да си изпържиш айце на гърба ми(и най вече на бедрата).А и предполагам че повечето вампири нямат желание да установят колко неприятно е взаимодействието вампир-слънце(аз понеже съм проста и е късно за мене но можем да спасим останалите!).
Не сме готови за Черни връх, прав си.Даже и на снимка ми изглежда уморително и после си лягамдаам ти да ни мъкнеш най много 2 часа и после да е повъргаляме малко из тревата(и да изпием по една текила).



Тема Re: просто предложение [re: Prof.McGonagol]  
Автор Пpивидeниe (въздушен дух)
Публикувано21.06.05 19:57



хайде -гледай тия дни да си на гости и ще се разходим из планината
Тъкмо ще да видиш какви сладури сме се събрали



Тема Re: просто предложение [re: the_vampire_Pandora]  
Автор Broken Angel (Akasha)
Публикувано21.06.05 20:01



...и да изпушим по една цигара
А кажете сега последно:откъде тръгваме,в колко часа и в колко се връщаме



Тема Re: Друго Предложение [re: Benjamin_Andre]  
Автор Пpивидeниe (въздушен дух)
Публикувано21.06.05 20:02



да сме мъртви и здрави-това ще го правим още дълго време. Защо не си съгласен с идеята за планината? Може да отидем на фонтатнчето в Събота а на планина в Неделя. Но моля те-обясни ми защо си против?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.