Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема за тези, които се интересуватнови  
Автор Пpивидeниe (въздушен дух)
Публикувано28.06.05 16:58



в едно ранно неделно утро, няколко часа преди понеделник моя милост се събуди от уредбата. Закуси набързо, изпи едно-две кафенца и скочи към спирката да се срещне, с когото там има мерак за Витоша. И отидох ...и видях.
Всъщност бяха 3 вампира-една Акаша , едно Армандо и един Лорд. По небето нямаше нито едно облаче...споходиха ме някои усещания, но реших да ги запазя за себе си. Оказа се, че и провизиите ни не са много-общо нямахме и литър вода плюс някой друг сандвич. Майната му-рекох-по-късно ще мислим. И оттук започна мъчителното автобусно пътешествие, в което ставаше дума за....много и различни неща-да сте дошли и да сте ги чули!
Рейсът ни стовари на разстояние "няма и два часа от Бистрица" както каза едно вампирче и така ние поехме по шосейния път, спохождани от профучаващи лъскави коли(и не толкоз лъскави автобуси), като първите караха мамичка да въздиша. След един час ходене все още не виждах горичка на хоризонта и започнах да хвърлям странни погледи към Алекс, която слава на Бога беше взела едно голяяямо шише с вода , което ту използвах за пиене , ту за поливане. По някое време не издържах и сложих тениската с ина главата , за да се предпазя от Голямото Жълто, ам и това не помогна много. Сегиз-тогиз подхвърляхме някое лафче. След много асфалт и слънце стигнахме до бленувании лес, към който се стремяха няколко пенсионерски взвода освен нас. Там поне се живееше даже си търсихме полянка или столче , на което да се настаним-ама не-злите спенсъри бяха окупирали всичко, досущ хитлерови войски в Западна Европа. Но и ние-хитри, та си намерихме място под сянката. Май изпуснах да спомена , че имахме едно скромно 700 милилитрово шишенце червен ром. Та почнаха едни хилежи, едно пиене и още хилеж(тия девойки пиха повеч от мен и ме затапиха-ам Боби не им се даде:) Последния търпеливо чакаше сянката да дойде при него, защото беше най-открая, но стоически понасяше съдбата си в стилното си черно облекло. Накрая дори се запозна с една дружелюбна оса а иначе повтаряше на всеки минаващ ненатрапчивото "Добър ден" , въпреки, че бях много против. Тааа-слушахме саундтрака на кралицата , и някой други компилации, поклащайки глави, а по едно време Лорди даже се престраши за малко да си пусне косата. Уви, пиенето свърши и трябваше да си тръгваме-макар и замаяни с леко колебливо ходене поехме надолу-май не паднахме нито веднъж и така обратно до спирката....
горе-долу това е-вие какво очаквахте?
Спестих някои подробности, за да ви е интересно и да имате мотивация да дойдете следващия ден....
Ваши Приви/Лорда



Тема Re: за тези, които се интересуватнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Angel of Darkness (Akasha)
Публикувано28.06.05 17:09



Е,наш Приви/Лорда,сега аз да кажа какво стана....



Горе-долу това което написа е истина,но пропусна някой значителни подробности!!!
Аз попринцип не издържам много на ходене,а пък камо ли на слънце,та тези двете комбинирани бяха убииствени за мен....Алекс,като първата луда ни накара да ходиме 2 часа по шосето,и на всичкото отгоре винаги пресичахме на страната ,на която грее слънцето(беше 35 градуса м/удругото).А моя милост с жилетка(идиотка),Лорда с черррно...направо не знам как не пукна!!!...По едно време ми идеше да убия Амрандо,че ни е завлякъл по тоз мъчителен път...ама...айййде от мене да минеСтигнахме прочутата пътечка(махнах си жилетката)и тръгнахме да ходиме.....гадни баби и дядовци!!!Всичко бяха окупирали!!Айде още 30 минути ходене(аз едвам едвам си ступвам на краката вече и се сдържам да не се просна на пътечката)стигнахме 4 приятни столчета....както и да е,аз се напих здраво(Алекс твърди същото ама нещо не бях доволна от нея,щото не се хилихме както ние си знаеме)...ама аз не спрях да плямпам глупости и да се смея като гъз!...
Надолу не си виждах пътя,тъй че се наложи Алекс да ме крепи....накрая изтрезняхме ииии...........в крайна сметка сега съм със зверска мускулна треска и на 2-та крака и едвам стъпвам!!!!Ааааа и си разтегнах една жила под коляното,ама иначе беше весело!


From Hell


Тема Re: за тези, които се интересуватнови [re: Пpивидeниe]  
Автор gothic_storm_ (Душевна Буря*V*)
Публикувано28.06.05 17:25



това ли е било.....тцтцтц.....ах привииии...само ми ела в плд и ще ти покажа какво значи разхорка сред природата!направо ще ти окапят очите(и краката!)....въздухът е чист,а слънцето едва се мярка!................ама едва ли ще се навиеш



Тема Re: за тези, които се интересуватнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Гpaйми (Ctrl, Alt & Del)
Публикувано28.06.05 18:05



(замечтано): еех, четиримцата какви неща можехте да правите, еех
колко белот можехте да изцъкате не е истина
а вий, пропаднали младежи такива, вместо това сте пили

щото не му е майката да се прибират пияни девойки от кръчмите


Тема Re: за тези, които се интересуватнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (Death Death!*V*)
Публикувано28.06.05 19:22



Лорда е пич бее САМО ЧЕРНО ... и аз умирам с моя Морисън и църните ми джинси и джинсово яке , ма нема значение - псуеш по соле миото и тросваш тежко крак в спокойна и уверена крачка към църни връх
дъ проблем ис че на църни връх плуваш в басейн от собствена мас но това са човешки проблеми....
да живее куртуазията на Лорда!

и геният на Армандо!!!

this kingdom shall fall...



Тема Re: за тези, които се интересуватнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Лopд Hocфepaтy (Душегубец)
Публикувано28.06.05 21:42



Ми да, общо взето е туй. Йохохо и бутилка ром. На слизане наистина се крепяхме един друг. Аз пък и разширих познанията си по биология, разглеждайки въпросното насекомо от 2см разстояние. Като се прибрах си взех едно душче и айде на китарено концертче до късно. Навит съм за още една такава разходка


Приви Рулз!

Тема Re: за тези, които се интересуватнови [re: Waserbundlai Ushtenh]  
Автор Лopд Hocфepaтy (Душегубец)
Публикувано28.06.05 21:45



Това, че съм на планина не ми пречи да покажа малко стил, малко класа.
А за църни връх замисляме с Приви да подкараме групичката натам. Да видим колко ще издържи Арманда без слънце! Муахаха


Приви Рулз!

Тема Re: за тези, които се интересуватнови [re: Гpaйми]  
Автор Лopд Hocфepaтy (Душегубец)
Публикувано28.06.05 21:46



Можехме, да :)
А, аз белот не мога да играя.... аз съм над тия неща


Приви Рулз!

Тема Re: за тези, които се интересуватнови [re: Лopд Hocфepaтy]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (Death Death!*V*)
Публикувано28.06.05 21:52



Муахахаха , ще го опнем ний Армандинито и ще му видим стоката (тъй де - ценъта )

Църни Врех Арманда се не дава, ала и наш Армандиньо от Косо Поле не бега

this kingdom shall fall...



Тема Re: за тези, които се интересуватнови [re: Пpивидeниe]  
Автор Benjamin_Andre (Gentleman *V*)
Публикувано29.06.05 02:02



ем пак добре, че всичко е било наред...

Emperor Rastafari


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.