Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 20.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Студ?нови  
Автор frozen lady (леден дъх)
Публикувано14.06.05 10:05



Вие сте вампири, следователно трябва да обичате студа.
Вампирите са известни със своята бяла кожа и дълги ледени пръсти и скованото в лед сърце, затова реших, че този клуб ще е подходящ за мен.
Аз не съм вампир, но обожавам студа и също като вас не съм човек. Всички тук ли сте вампири или има и други създания?
И да ви задам въпроса: Какво мислите за студа? Вдъхновява ли ви или въпреки всичко треперите и гледате да облечете нещо топло? /всъщност вампирите имат ли някакви усещания за студ и жега?/. Студа през деня ли предпочитате или студа през нощта? Аз определено съм за нощта. А и вие би трябвало, според слуховете не можете да живеете на слънце. В такъв случай как оцелявате през деня? Още ли използвате традицията с ковчезите?

Let the dark devour you and the cold freeze you


Тема Re: Студ?нови [re: frozen lady]  
Автор Broken Angel (Akasha)
Публикувано14.06.05 10:14



Много въпроси.....дали сме всички вампири??ами..погледни темичката "вие"...а по отношение на студа и вампирите,мдам права си те не усещат нищо....но все пак аз предпочитам да не умирам от студ(тва е заради новото ми тяло) и пак заради новото ми(доста несъвършено тяло) мога да се движа на слънцено е многоооооо мъчително
Ковчези?!?!?!?!Моля ти се....те от отдавна не влизат в употребапоне не за мене....



Тема Re: Студ?нови [re: frozen lady]  
Автор blood_drop (oblivious *V*)
Публикувано14.06.05 10:23



Здрасти милейди:) Това се казва инвазия с финес - твоята тема имам предвид.
Какво да ти кажа - ами да всякакви същсества сме , така че кажи и ти какво си без страх. За сега никой няма да те хапе. Вярвам че в тоя момент на деня дори взмпирите препочитат кафе / или доколкото знам - кола/

Студа, о да вдъхновява ме. При условие , че го гледам от прозореца на стаята си с чаша чай в ръка. Рядко обаче изпадам в носталгия по зимата , макар да съм родена в прегръдките й
От друга страна много се изнервям като е топло..гррр Най- обичам есента - за мен тя сий най вампирския сезон. Тогава е куул и в двата смисъла.

предпочитам нощта наистина но поради естеството на моето, а и на другите , ежеднезие ни се налага да житкаме насам натам през деня и като съвременни вампири успяваме да заблудим човеците наоколо. както стана ясно в една по-предишна тема , даже ядем таратор
и се оказа че ковчезите не са толкоз удобни

Ех за съжаление пръстите ми обикновено са ледени но не са толкоз дълги заътуй увлеченията ми по пианото отидоха на халост...

Тенкс за приятното разсънване което ми достави и уелкъм то дъ плежърдоум



Тема Re: Студ?нови [re: blood_drop]  
Автор frozen lady (леден дъх)
Публикувано14.06.05 10:34



благодаря за приятелскто посрещане

На въпроса какво съм аз: Ами аз съм нещо като дух, който вледенява пространството, в което се движи. Но ако поискам мога да придобивам човешки облик от плът и кръв, за заблуждение на хората /и вие май ги послъгвате доста за същността си/, няма как, не трябва да се стряскат. Храня се с топлината на живите. Като ги докосвам или дори само минавам покрай тях аз им отнемам топлината и оттам това усещане за студ. Но дори и като човек не придобивам нормалната телесна температура... Духът е по-висшата форма на същността ми. И общо взето тва е

Let the dark devour you and the cold freeze you


Тема Re: Студ?нови [re: frozen lady]  
Автор Marissa (огнен *V*)
Публикувано14.06.05 10:38



Добре дошла и от мен, скъпа. Енджой ауър клъб.

И поздравления за кирилицата! Новите обикновено пишат на латиница.

Rise much powerfull than ever...


Тема Re: Студ?нови [re: frozen lady]  
Автор blood_drop (oblivious *V*)
Публикувано14.06.05 10:39



хе ..няма как да не откриеш себеподобни тук, така че те съветвам да останеш и да попътуваш с нас.
Ще знам към кого да се обърна когато стане много топло.



Тема Re: Студ?нови [re: Marissa]  
Автор frozen lady (леден дъх)
Публикувано14.06.05 10:40



благодаря

Let the dark devour you and the cold freeze you


Тема Re: Студ?нови [re: blood_drop]  
Автор frozen lady (леден дъх)
Публикувано14.06.05 10:40



разбира се, на твоите услуги /как да те наричам всъщност?/

Let the dark devour you and the cold freeze you


Тема Re: Студ?нови [re: frozen lady]  
Автор blood_drop (oblivious *V*)
Публикувано14.06.05 10:43



както си ибереш ъф корс. при официални церемонии съм блъд дроп , но обикновенно ми викат блъди
Или сестричка когато ни обхванат семейните отнношения. предполагам че и ти ще станеш наша сестра



Тема Re: Студ?нови [re: frozen lady]  
Автор frosted_heart (ESP~s.o.s. *v*)
Публикувано14.06.05 10:48



я, колежка (за студа и леда...и скрежта говоря))! да обяснявам ли, или никът ми е достатъчен?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.