Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:13 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Кое е изкушението...нови  
Автор blood_drop (oblivious *V*)
Публикувано12.06.05 18:09



...на което в никакъв случай не можете да устоите?
Това че всеки ден ни обгражда с такива е факт, и по една или друга причина успяваме да загърбим някой от тях...избирателна пропускливост тъй да се каже
Но кое е онова, на което всеки път неотклонно сте се предавали?

Както се казва:
And lead us not unto temptation
...I will find it for myself




Тема Re: Кое е изкушението...нови [re: blood_drop]  
Автор gothic_storm_ (Душевна Буря*V*)
Публикувано12.06.05 18:27



искам да избържа да кажа че фрости ще каже-течен шоколад!

аз .......ъъъъъъъъъъ........пържени картофи,салата марули,сок от грейпфурт и разходка сред природата!............абе имаше и още нещо



Тема Много уместен въпрос!нови [re: blood_drop]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано12.06.05 19:01



Щях да кажа *изключително привлекален по моите особени стандарти мъж*, но после ти спомена за поддаване, а аз почти не се поддавам... Е, дори и да се поддам емоционално и психически, рядко, да не кажа никога, не се поддавам физически... е, имам предвид, ако мога да се поддам, се поддавам, но ако не - тогава не. Обаче, изкушението само по себе си определя за какво става въпрос. За забранения плод, в този смисъл и отговарям. Иначе не става въпрос за поддаване, а за нещо естествено, държа да подчертая. Но това е една друга тема.

И понеже ти каза *всеки път* и *неотклонно*, като се замисля, има едно нещо, на което май никога не мога да устоя и това е изкушението да опитам екзотичен вид храна или питие... Дори ако трябва да внимавам с храната, понеже, да кажем, съм качила няколко килограма... В този съм смисъл съм завършен хедонист... Ох, пак трябва да тръгвам на фитнес!



Тема Re: Кое е изкушението...нови [re: blood_drop]  
Автор Taйлъp Дъpдън (ГрОтескА)
Публикувано12.06.05 19:57



Хехе, чудесна темичка ;)
Много са нещата, на които просто не мога да устоя.. даже бих казал, че са малко нещата, от които нищо не може да ме отклони :Р
Никога не бих изпуснал:
1. Една определена част от деня пред компа с 2л кола пред мене, много свободно време, интернет и.. ДИАБЛОООО
2. Каране на колело до Бургас, бягане до Бургас...
3. Разходка през вечерта до морето... и изобщо в околността (много е полезно ако сте като мен - когато сте депресирани решавате, че трябва да се депресирате още повече)

So how can it be? Noone hears me call. Echoes back at me. No one's there.


Тема Re: Кое е изкушението...нови [re: Taйлъp Дъpдън]  
Автор Roxane1 (минаваща)
Публикувано12.06.05 20:04



Ооооо ако някога наистина имам възможност да отида в старинен замък и ми се предлага да пия кръв и да бъде пито от моята.....няма да издържа на т`ва изкушение!]

I like how it feels not to feel.


Тема Re: Кое е изкушението...нови [re: Roxane1]  
Автор Taйлъp Дъpдън (ГрОтескА)
Публикувано12.06.05 20:09



Я си представи следното.. Отиваш ти в Трансилвания-я-я-я.... Всичко е ок, птичките пеят, екскурзовода разказва увлекателно... И по едно време изскача едно румънско циганче на около 8 годинки и ти казва...: (то знае български!!!) "Како, какоооо, дай 'си пийна ут тфойътъ кръф!!"

So how can it be? Noone hears me call. Echoes back at me. No one's there.


Тема Re: Кое е изкушението...нови [re: Taйлъp Дъpдън]  
Автор Roxane1 (минаваща)
Публикувано12.06.05 20:19



Хахаха ще се разсмея! И ще кажа на румънското циганче с наченки на вампиризъм първо да ме заведе до Дракула па после мога и да помисля дали ще му дам!

I like how it feels not to feel.


Тема Re: Много уместен въпрос!нови [re: Prof.McGonagol]  
Автор blood_drop (oblivious *V*)
Публикувано12.06.05 20:23



ъ... да си призная от първата част нищо не разбрах. Много иф, много условни наклонения А кое се предполага че е забранения плод...Ах, както винаги мислиш за жертви
иначе разбрах...опитай...всичкоуспех в начинието



Тема Re: Кое е изкушението...нови [re: blood_drop]  
Автор Misery (нещастие *V*)
Публикувано12.06.05 20:41



По пронцип много се изкушавам да заеба всичко и да се чупя на даляч...
но...все пак си оставам само с изкушението...



Тема Re: Кое е изкушението...нови [re: Misery]  
Автор blood_drop (oblivious *V*)
Публикувано13.06.05 00:08



Е..но явно това е изкушение на което ни веднъж не си се поддала
А аз питах точно обратното




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.