Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 27.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Студ?нови [re: frozen lady]  
Автор Eriel (guardian)
Публикувано21.06.05 14:40



Ами аз предпочитам лятото пред зимата, да ми е горещо пред това да мръзна, да се охлаждам в морето пред това да се завия с 3 одеяла... Какво още да кажа?

И всъщност едва ли вампирите би трябвало много обичат студа. Студени са, защото са мъртви, но влечугите, например, обичат да се пекат на слънце, въпреки, че са студенокръвни...

It's all right
When the music is over
Come on and dance
For the lord of the last day


Тема Re: Студ?нови [re: Broken Angel]  
Автор Mari-San (samurai *V*)
Публикувано21.06.05 15:25



странно, първата част на заклинателя не беше такава

имаше само разни писъци и паранормални явления и дълбоки зловещи гласове и борбата срещу дявола...абе нямаше поне кръв, или поне не прекалено много, само като дявола се беше вселил в момиченцето и то от време на време получаваше кръвоизливи...
ц, ц, ц...тва продължение трябва да е гадно...

Rise much powerfull than ever...


Тема Re: Студ?нови [re: Eriel]  
Автор Mari-San (samurai *V*)
Публикувано21.06.05 15:26



ето ти сродна душа, вампи

Rise much powerfull than ever...


Тема Re: Студ?нови [re: frozen lady]  
Автор The Dragon Merry (firy *V*)
Публикувано22.06.05 19:26



след като вече изтикахте темичката на средата на другата страница, мисля че вече е време да ви съобщя че Фроузи бе просто една част от мен и всъщност тя, марисса, мари-сан и аз сме едно цяло, макар и понякога да се разделяме

не ме убивайте само, всъщност не знам как ще реагирате и дали въобще ще реагирате някак, но какво да се прави...
как си мислите че овладях шизофренията? ами, разделих се на две донякъде различни същности и всяка си живееше собствения живот...сега вече ми писна да съм Фроузи, но някой ден тя може и да се върне, както забелязах май някои от вас я харесаха
дано след като пак се обединих да не последват безмислени флудърски диалози между...абе сещате се...

Редактирано от The Dragon Merry на 22.06.05 20:19.



Тема Re: Студ?нови [re: The Dragon Merry]  
Автор Angel of Darkness (Akasha)
Публикувано23.06.05 10:27



МАма ти МАрисо!!!!...а аз се чудех кой е този нов индивид в клуба



Тема Re: Студ?нови [re: Angel of Darkness]  
Автор The Dragon Merry (firy *V*)
Публикувано23.06.05 12:55



ооо, някой е отреагирал! не мож да бъде

а аз реших че вече шизофренията и въобще проявите от този вид станаха достатъчно много за да не постнете дори едно мнение по въпроса

на бенджи и клоди май хич не им се видя странно, макар че клоди каза че въобще не си личало че съм аз...не знам



Тема Re: Студ?нови [re: underworld_5]  
Автор Waserbundlai Ushtenheim (Death Death!*V*)
Публикувано23.06.05 13:24



слаб стомах маме?

this kingdom shall fall...



Тема Re: Студ?нови [re: The Dragon Merry]  
Автор The Dragon Merry (firy *V*)
Публикувано23.06.05 18:40



добре, или никой не е прочел поста ми или никой не му е обърнал внимание, в такъв случай ще изведа фактите малко по-видно:

Аз съм Фроузи!

за справки защо ви го казвам, вижте малко по-нагоре



Тема Re: Студ?нови [re: The Dragon Merry]  
Автор learn to fly (scottish angel)
Публикувано23.06.05 18:50



и трябва ли да сме в захлас, от това какъв шизофреник си?


добре....браво.....



Тема Re: Студ?нови [re: Waserbundlai Ushtenh]  
Автор Angel of Darkness (Akasha)
Публикувано23.06.05 20:14



Нещо такова




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.