Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:37 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Сглобете си вампир  
Автор Lord Elric (White Wolf)
Публикувано17.05.05 21:54



Здравейте,
Напоследък рядко се мяркам по тези места, но ми прави впечатление, че когато вляза, обикновено има по 1-2 нови страници мнения с всевъзможни въпроси и т. н. Та рекох, че вече знаем всичко за вампирите и вампиризма. И така - можете ли да сглобите вампир? Не става дума за съвършен вампир, а за такъв, какъвто на вас ви харесва. Знаете, че не е задължително да харесвате съвършени неща.

И така: име, потекло, кръвна група, външен вид, гардероб, дом, характер, маниери...

Е?

For I am the Bringer of War
I am The Bearer Of The Black Sword


Тема Re: Сглобете си вампирнови [re: Lord Elric]  
Автор Laddie (изкукала....)
Публикувано17.05.05 22:00



Ми, хайде всеки да наслагва по една черта от характера, че да има ред и честност :)
И аз, като най-нахална, казвам - черни очки

"...на раменете си да понеса шибаната болка на света..."


Тема Re: Сглобете си вампирнови [re: Laddie]  
Автор blood_drop (oblivious)
Публикувано17.05.05 22:03



Мнеее този се го прави сама.
Сериозно, според мен ще е по-интересно всеки да си направи негов си пък и нали виждаш какво става с подобни 'верижни теми'



Тема Re: Сглобете си вампирнови [re: blood_drop]  
Автор Lord Elric (White Wolf)
Публикувано17.05.05 22:07



И после да има best of

For I am the Bringer of War
I am The Bearer Of The Black Sword


Тема Re: Сглобете си вампирнови [re: Lord Elric]  
Автор claudia (to be alone*v*)
Публикувано17.05.05 22:29



йесс...


значи кръвна група-АВ(хехехе синя кръв)
потекло....измежду шотландски лордове и милейдита....но шотландски
маниери-какви маниери според теб биха подхождали на шотландски благородник?
характер-ммм...тук би могъл да взаимства доста от характера на лестат....суетата, хахах бастунчето(нее, то си е част от характера), но не и липсата на скромност в тоз вампир, малко от луи(ахх, то ще бъде уникален вампир)и част от ината на клодия и нейната настойчивост и не на последно място търпение(е не нейното) ....
външен вид-тъмна коса и пъстри очи(не, че имам нещо против блондинки и блондини, просто все по.често ги виждам напоследък)....а за пъстрите очи....тук си има скрит смисъл....вий знаете ли, че дяволът има зелени очи, е вече знаете, та то пъстри-зелени......


оххх прекалих, но не съм свършила

ахахахаххах, гардероб-азис и само азис и на уроци по пеене при него

гардеробът на вампирите се води от вековните тенденции в модата и от части с личен вкус(много с личен вкус), така че ако иска и азис....но тогава ще бъде изгорен още преди да е стигнал да се връща от блатото
дом-това също е просто пространство....нищо повече от стаи....защо да се ограничава само в един дом
но ако ще да е страна-шотландия.....или италия
имее....ммм не знам




но ето ви и друг образец за вампир-некро...просто от всякъде е идеален....пък и вегетарянец

Не го насилвайте - вземете по-голям чук.


Тема Re: Сглобете си вампирнови [re: Lord Elric]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано17.05.05 22:45



Аз съм го направила в един от романите си... Дълго е за обяснение сега, може би в бъдеще ще пусна някой откъс...



Тема Re: Сглобете си вампирнови [re: Lord Elric]  
АвторЛopди (Нерегистриран)
Публикувано17.05.05 23:10



Хе... ами...
Външен вид:
Среден ръстс нито дебел, нито кльощав; съвсем леко бледа кожа, дискретно малки (но все пак вършещи работа) зъби; сиво-бяла коса; леко удължени нокти (но не много дълги);
Вътрешен:
Интелигентен, образован, говорещ перфектно поне три езика; спазващ етикета; говорещ само когато има нещо да каже; търпелив, спокоен, предпазлив;
Облекло:
Тъмни костюми (но не с бели ризи); наметало само за официални случаи; черно бастунче със сребърен накрайник - само като аксесоар за гореспоменатите случаи.
Потекло:
Стар, не твърде прочут благороднически род от централна европа.
Местоживеене:
Средностатистическо двуетажно имение в гориста, планинска местност. Външен вид - полузанемарен, непретенциозен, сив, но в стар архитектурен стил. Вътрешен - ламперия, старинни дървени мебели, богата библиотека (отделна стая, два етажа при това).
Отношение към околните:
Има прислуга, на която се заплаща добре. Хората в здравословно голям радиус около къщата или не знаят за него, или нямат причина да го мразят. За ядене преминава достатъчно големи разстояния, за да избегне гневни тълпи в близост до дома си. Не убива повече, отколкото му трябва за да оцелее.

Общо взето, това е.
Но все пак това е вампир от приказките. Съвременният не се различава много от комшията ви отгоре, например.



Тема Re: Сглобете си вампирнови [re: claudia]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано18.05.05 10:14



Некро ли бе дъще???

"некро...просто от всякъде е идеален....пък и вегетарянец"



Тема Re: Защо????нови [re: Lord Elric]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано18.05.05 10:16



Защо само мъже бе хора?????Някой няма ли да се сети да направи перфектната вампирка???И без това са малко,в хромиките има само мъже(предимно мъже де)



Тема Re: Сглобете си вампирнови [re: Lord Elric]  
Автор Roxane (минаваща)
Публикувано18.05.05 11:15



Много много готина темичкааа! `Начи започвам...тъмна по-длъжка коса/много тъмни очи/светла кожа/височък и слабичък/кръвна група.мъъъъ...ми аре нулева кат мене/характер-да е властен мноо да е властен ама да е мнооооогоооо властен и ненаситен/гардероб....ми...де да знам. Аз попринцип не обичам много светли дрехи тъй че трябва да преобладава тъмната гама!Е те такъв ми харесва!

CARPE DIEM

Редактирано от Roxane на 18.05.05 11:32.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.