Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:47 21.09.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Игричканови  
Автор Armand (cherub)
Публикувано13.05.05 19:46



Игричка е малко странно казано,но на мене най ми прилича на това.С мама го правихме в един от прословутите часове по английски(от скука, от какво друго...).Та, мисълта ми беше че един вампир пише името на вампир, този който прочете след него пише какъв е вампира и предава на следващия друго име.Ние си го правихме на англ. защото все пак бяхме в такъв час,ама ако ви е по лесно може и на български.
Aко обещаете да слушкате накрая като изчерпаме вампирите ще ви напиша какво сме пислаи ние с мама.(само не се плашете, ние сме си малко лудички)

Lestat is...



Тема Re: Игричка [re: Armand]  
Автор Laddie (a pupil)
Публикувано13.05.05 19:48



....невероятен, прекрасен, по-висш, със страх от смъртта (готино се е уредил да е безсмъртен при това положение), талантлив, артистичен, подъл, зъл, но все пак очарователен....
(това са една илядна от всичко...чакам смислената част някой друг да я напише)

Защото знам, че другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...


Тема Re: Игричканови [re: underworld_5]  
Автор Armand (cherub)
Публикувано13.05.05 19:54



никой няма да ти пипа 'Летатчо', всички знаем че си си го 'заплула'...не го приемай като заяждане, знаеш че не мога да се заяждам с тебе
Айде де!Нали вече си го правила?Защо тогава не предаваш щафетата?който има да си пише за Лестат да си пише, ма да има движениеее!



Тема Re: Игричканови [re: Armand]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано13.05.05 19:59



Ами и аз викам движение ама!!!!!!!!Аз написах Армандо,то никой не ще да пише
Просто малко бързах и за тва излезе "заплула"
Ко ще кажеш за сигнатурката ми???



Тема Re: Игричканови [re: underworld_5]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано13.05.05 20:02



Nejen i 4uvstvitelen, santimentalen do bolka, zaguben v skrabta si i v definiraneto na ponyatiya kato dobro i zlo...



Тема Re: Игричканови [re: underworld_5]  
Автор Armand (cherub)
Публикувано13.05.05 20:03



The best, на мене прилича,в червения ми периодиска ми се, де
Да пишат!Аз не мога да пиша за себе си(не че не мога ма нема да е интересно)



Тема Re: Игричканови [re: Prof.McGonagol]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано13.05.05 20:22



Е аз кво казах?Тва за Армандо или за Летсатчо беше?Са е твой ред да напишеш един вампир..



Тема Re: Игричканови [re: Armand]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано13.05.05 20:40



май фадър....какво за него? кхъм...кхъм той все пак е май фадър

тати(некро) рулззз


Тема Re: Игричканови [re: claudia]  
АвторTanatos_f (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 21:22



mn ste glupavi napravo ne moga da vi gledam
pyrvo tova na snimkata se kazva Lui i e izigran ot brad pit
vtoro lestat e suvsem drug vampir predstaven ot tom kruz
avtorkata na bestcelyra vampirski hroniki liqn raims e izmislila strhotni geroi
treto armand e pi4 ot vsqkude no kakvo 6te kajete za Loard Bayron i avtorut mu Tom Holand ako izop6to nqkoy go e 4uval ?



Тема Re: Игричканови [re: Tanatos_f]  
Автор Laddie (a pupil)
Публикувано13.05.05 21:32



мда, глупави сме...
Честно казано, и аз не мога да се гледам...направо ми иде да си забия едно круше у мутрата
В интерес на истината поне аз не съм попадала на информация за Том Холанд, но ще потърся...
А за всичко останало - да бе, благодарско за просветлението, което, нали разбираш, никой не знаеше...
ПД: не разчитам много (от това писане направо окюравявам), ама авторката не се ли казва АН Райс
Така де, ако ще се заяждаме за дреболии

Защото знам, че другите момчета нямат бански на лалета, нямат твоите сини очи...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.