Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:38 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Христос Воскресе!!!нови  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано02.05.05 01:58



малко с засъснение!понеже видях че никой не го беше написал и затова реших аз да го направя.

кажете сега какво става.....аз малко пооцъствах тааааа не ми се четът 300 мнения накуп,затова викам вие да ми кажете......аз изобщо не съм се оправила.....и нямам намерение........с тая биричка до мен.
а войната не е свършила-тя едва сега започва....е не баш сега....защотокомпа пред мен не може да ми е в услуги кохато на мен ми скимне....се пак съм на гости.

а с моя любим годеник трябва да си поговорим малко за някои "промени" и т.н., тъйче утре Приви,Май диа-чакай бележчица.....и умувай за атаки.......



Тема Re: Христос Воскресе!!!нови [re: gothic_vampire]  
Автор Roxane (минаваща)
Публикувано02.05.05 02:03



Бе възкръснал- възкръснал ма не възкръснал съвсем! Падам си по тоя празник единствено заради боя с яйцата ( буквално- ние с едната ми братовчедка се замеряме с тях!!!!)

CARPE DIEM

Редактирано от Roxane на 02.05.05 02:03.



Тема Re: Христос Воскресе!!!нови [re: Roxane]  
Автор Лopд Hocфepaтy (Душегубец)
Публикувано02.05.05 02:06



Това е празник на яйицето. А относно Воскресването на Христос с Прив имаме някои теории....



Тема Re: Христос Воскресе!!!нови [re: Roxane]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано02.05.05 02:07



аз обикновенно си ги чупя в главата-кво ше се занимавам с борби.......

а иначе как е хавата......аз тва утре ще го видя ама се оак.....тряа да лягам мила.....сънят ме зове от 3 дена....(прозява се)

утре очаквай наставления от годеника ми



Тема Re: Христос Воскресе!!!нови [re: Лopд Hocфepaтy]  
Автор Roxane (минаваща)
Публикувано02.05.05 02:08



Сподели.

CARPE DIEM


Тема Re: Христос Воскресе!!!нови [re: gothic_vampire]  
Автор Roxane (минаваща)
Публикувано02.05.05 02:09



Лека нощ Вампи. Да ме сънуваш!

CARPE DIEM


Тема Re: Христос Воскресе!!!нови [re: Лopд Hocфepaтy]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано02.05.05 02:13



споко-за това сме си си обещали с Приж да спорим по-нататъкможе и тримата да се заформим.но ако вие сте на едно мнение-как ще ви смогна?сигурно ще ме закопаете на второто мнение.....аз трудно само с него се справям,пък........

а иначе какви са те....аре тъка и тъка сме почнали.....



Тема Re: Христос Воскресе!!!нови [re: Roxane]  
Автор Лopд Hocфepaтy (Душегубец)
Публикувано02.05.05 02:15



Ами за мен това е просто демонстрация колко е напреднала медицината.
Прив смята, че това е част от пъклените експерименти на Нек.



Тема Re: Христос Воскресе!!!нови [re: Roxane]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано02.05.05 02:15



оооооо,да не намекваш нещо? внимавай на следващата среща щот така съм се разгонила че ме е страх да спя сама.....шегувка.....ще те сънувам мила....и нашите "армии от души" и годеникът ми........



Тема Re: Христос Воскресе!!!нови [re: gothic_vampire]  
Автор Лopд Hocфepaтy (Душегубец)
Публикувано02.05.05 02:18



Ние ще се копаем един друг, та на теб да ти е по-лесно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.