Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: зъл ли е Некросумуснови [re: Пpивидeниe]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано25.04.05 09:58



речника се учи в даскало.за кво ходя иначе.......

това е моят начин да бъда безпощадна,след като съм ограничена само до боравене с словото.иначе ако стана зла....еми никой на може да издържо повече от 5 мин. край мен.но това се получава само в определени случаи и то само ако някой ми скапе настроението.(тогава и аз не мога да се понасям)

и в какво по-точно се изразява тази липса на финес???хъммм.....

лошата Вампи не си я заслужил!


не марси!!!!!имам со кой да ме прави щастива,явно за разлика от теб.....

be afraid of us

Тема Re: зъл ли е Некросумуснови [re: Пpивидeниe]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано25.04.05 10:00



що не основете клуб?!?!?

и там сами да си обсъждате колко зъл е накро и колко сме наскопосанои сичките

be afraid of us

Тема Re: зъл ли е Некросумуснови [re: gothic_vampire]  
Автор Пpивидeниe (наблюдател)
Публикувано25.04.05 10:12



Не бре-нищо против речника. Само да знаеше и кога да го използваш..
Ти си мислиш , че можеш да си зла. Все още искам да ми докажеш обратното.
Тцъ-никой не може да ти скапе настроението-това е само в твоя власт!
Вампирският "финес" присъства не само в излъчването на индивида, но и в умението му да реагира адекватно на даден дразнител. В случая дразнител съм аз, а твоя отговор беше-прощавай че те критикувам-не на място. Това, че си нямала избор ме размаза. Образно.
Е хайде де-съвсем нищо ли не заслужавам, освен няколко мига внимание?
И определено благодаря , че се грижиш за сексуалните ми инстинкти и ми даваш мъдри съвети, но повярвай-няма нужда да го правиш..

Рядко нещо е каквото изглежда



Тема Re: зъл ли е Некросумуснови [re: gothic_vampire]  
Автор Пpивидeниe (наблюдател)
Публикувано25.04.05 10:14



уф душко...
така се надявах да схванеш част от идеята...но ще си умра с надеждите..не, че вече не съм умирал..сънувах някакъв парадокс тази вечер, но не зная дали да го разказвам...само ще спомена , че едното ми "аз" загина, докато другото незнайно как се беше отделило и си имаше тяло, подобно на първото

Рядко нещо е каквото изглежда



Тема Re: зъл ли е Некросумуснови [re: Пpивидeниe]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано25.04.05 10:41



знам кога да го използвам-когато си искам!нали ти казах вече-ако не ти изнася-чао.

повярвай ми,може!помисли малко(ако не искам много) но ако беше така както казваш сега никой нямаше да е в лошо настроение,а всичко щеше да е цветя и усмивки.........а не е!
простен си.а аз простена ли ще бъда ако ти кажа че отговора ми си беше на място но просто не ти изнася......или просто няма как иначе да ми отговориш.

това за "нямах избор" беше само принцпно.естествено че имам-иначе щях да се впрягам зарад сички дразнители като теб и да се дразня и да им отговарям(както някои правят,не визирам теб) и т.н.в случая изборът ми беше и аз да се заяждам,щот ми писна само да бъда мила.това не значи че ще спра да бъда такава.разнообразието е полезно.в този случай аз се разнообразявам като влизам в ролята на поредния дразнител.

както виждаш-внимание ти оказвам.не че е кой знае какво.(друг е въпроса дали го заслужаваш....напълно)

всъщност добре е(полезно е) да има такива дразнители като теб.разнообразието както казах е полезно(сори че се повтарям).аз съм строго против всичко да е така както на нас ни се иска.......трябва да има малко провокация.наш"дълг" е да отговорим както подобава......как подобава?......еми както на нас ни харесва.затова не можеш да кажеш кое било на място и кое не!

не се грижа за сексуалните ти инстинкти-просто това беше част от заяждането........и ти отговаряш както подобава. иначе доброто възпитание ми казва да кажа-"моля".............

be afraid of us

Тема Re: зъл ли е Некросумуснови [re: Пpивидeниe]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано25.04.05 10:50



визирах божата овчица най вече.жалко че ти не си ме разбрал.аз те разбирам пърфект.и не само част а сичко изобщо!(нали ти казах вече-заяждам се!)

ще питаш "аз от къде да знам че си визирал него?".....вникни малко повече в това което съм написала и ще разбереш.

този който умее да си борави с словото добре се изразява с помоща на малко думи....затова и някои от най великите поети и писатели често остават неразбрани или погрешно разбрани(не смея и да се сравявам с тях).ето например аз в 2 клас се чудеш кво толкова му е гениалното на Ботев.......


ако все пак искаш да ти обясня (или разшифровам)това което написах.......само кажи

be afraid of us

Тема Re: зъл ли е Некросумуснови [re: gothic_vampire]  
Автор Пpивидeниe (наблюдател)
Публикувано25.04.05 11:18



чаоче пък...напускам ви всички, защото не ми изнася поведението на моята любима Вампи..
Аз да мисля:) За да има разнообразие и баланс в отношенията наред с хубавото се налага да има гадно..повече или по-малко!
Няма нужда от прошка-не си ме обидила...Съмнява ме , че някой от отговорите тук може да ми изнася..не за това съм написал темата..искам да видя вампирите във вас-толкова много ли искам? Засега само Бенджи ми е дал точен коментар-критикува ме-без да ме засяга-това е идеята.
За "избора" ще го прескоча-беше глупаво да засягам това-пък и тези твои изречения някак ми харесаха.
Оооо я стига-знаеш, че заслужавам внимание. Ако искаш ще пусна ново постче да се подсигуря, че ще получа такова.
А Божии Раб защо не го уважаваш? И в тази душа има заложби:)
Ми хайде пък-така и така сме започнали да се заяждаме-дай да се разгорещим..
По последното изречение "пак заповядай"!

Рядко нещо е каквото изглежда



Тема Re: зъл ли е Некросумуснови [re: gothic_vampire]  
Автор Пpивидeниe (наблюдател)
Публикувано25.04.05 11:23



"Божии раб" е хитър, покварен и зъл интригант. Идеалният ученик-само дето малко опит му липсва...но нищо и това ще се оправи с времето. Чудя се дали да не го поканя като лейтенант в моите безкрайни редици от души
Тук ме затапи иначе. Прощавай, за съмнението в теб!
Хубаво е , че сега разбираш народния писател-революционер и борец за свобода...С литература ли ще кадидатстваш като му дойде времето?

Рядко нещо е каквото изглежда



Тема Re: зъл ли е Некросумуснови [re: Пpивидeниe]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано25.04.05 11:37



явно още не си схаванал идеята ми.като ти казвам ъъъъ.....как беше..."ако не ти изнася-чал" вече би трябвали да се усетиш че се заяждам а не споря.има разлика,не мислиш ли.тъл че те призовавам да не се хващаш много на точно тези ми думи(в никакъв случай не се извинявам).

" За да има разнообразие и баланс в отношенията наред с хубавото се налага да има гадно..повече или по-малко! "-това не го ликазах аз по-горе?

и аз не съм се обидила ..... но все пак.....редно е да кажа,нали....

а аз говрех за вниманието от моя страна(не знам за друхите,не мога да говоря от тяхно име).......поствай си ги темите....мен не ме бърка.

не го уважавам защото само и единствено се заяжда а не поровокира както например правиш ти.заяждането е като меродия за целия спор но основното е провокиране с цел да ссе постигне някакъв по-добър резултат......положителен.....никакви заложби не виждам в него


благодаря!

be afraid of us

Тема Re: зъл ли е Некросумуснови [re: Пpивидeниe]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано25.04.05 11:44



за овчицата вече ти отговорих по-горе.не ми се пише наново пък и няма смисъл

като му дойде времето...........

be afraid of us


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.