Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:03 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема цялата Земя на еднонови  
Автор claudia (*v*)
Публикувано09.04.05 09:28



няма да съм аз ако умната ми главица не измисли нещо тъй гениално, че за останалите да бъде глупаво, но...


тъъъ, ако имате някакъв шанс да властвате над определена територия-коя би била таз територия(държава, континент)?
и защо?

какво ща направите с хммм...хората и страната кат цяло(то са предимно хора, де)?


ако на мен ми се отдаде таз прекрасна възможност-ШОТЛАНДИЯ!!!



Тема Re: цялата Земя на еднонови [re: claudia]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано09.04.05 09:42



а защо Шотландия-
1) Прекрасното време спохождащо шотландците, със слънчеви проблясъци едва на седмица-две, през лятото-на седмица по един топъл и слънчев ден
2)няма да правят рязлика вампир-човек, че те милите са и по-зле
3)Да се радваш да владееш малък народ със самочувствие на голям
4)Подкрепям тяхните неуспешни опити да се признаят за отделна страна, пък те даже май се водят, но най им се радвам кат им кажеш инглиш? и е по-добре да бягаш отколкото да дочакаш последствията
5) не са никак умни(което вероятно е породено от голямото самочуствие, че са)


така, това всичко не отговаря с нищо на моите въпроси, а само кръжи около нищото, но...



Тема Re: цялата Земя на еднонови [re: claudia]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано09.04.05 10:43



Все едно гледам поредния Американски филм"аз ще влствам над земята,защото......",казва някой тъп mad scientist.Но аз смятам че трябват доста усилия и воля за да властваш над определена страна,защо да се нагърбваме с тази тежка задача като просто може някой друг да я върши вместо нас....i prefer just to watch



Тема Re: цялата Земя на еднонови [re: underworld_5]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано09.04.05 10:51



аз просто питам, ако, да отбележ АКО-то, просто така да питам, аз казах че моята гениалност ще остане неразбрана



добре, ТОГАВА коя страна предпочитате



ми те за сега добре си блъскат главите...


аххх, в американските филми винаги първо заминава ню йорк или лос анджелис, мога да дам доста примери, но сега всичко е американски филми...



Тема Re: цялата Земя на еднонови [re: claudia]  
Автор Lord Elric (White Wolf)
Публикувано09.04.05 11:05



Амиии... територията, над която искам да власвам, се казва... вселената

Така е, скромен съм => и красив

For I am the Bringer of War
I am The Bearer Of The Black Sword


Тема Re: цялата Земя на еднонови [re: claudia]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано09.04.05 11:07



Да всичко излиза от Америка,филми де...ноо като се замисля може да си помисля за Венеция,мисля че го държа това на Арманд...ще властваме заедно над Венеция,само толкова....



Тема Re: цялата Земя на еднонови [re: Lord Elric]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано09.04.05 11:07



И ти като по Американските филми



Тема Re: цялата Земя на еднонови [re: underworld_5]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано09.04.05 11:09



ще ви науча на италиан



Тема Re: цялата Земя на еднонови [re: underworld_5]  
Автор Armand (cherub)
Публикувано09.04.05 11:38



Why so modest?Една си там Венеция....Не че малко,имайки предвид за какво ще я използвашНо айде да си поделим и New Orleans?И там можем да се развилнеем.



Тема Re: цялата Земя на еднонови [re: claudia]  
Автор Armand (cherub)
Публикувано09.04.05 11:40



Мерси, няма да е лошо.Аз те помолих на срещата ама ти чак сега стана благосклонна към моята особа...Време беше




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.