Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 16.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Ot vsi4ko nai mnogo..........нови  
АвторVampire_girl (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 19:09



От всичко най-много,бих искала да стана ВАМПИР.Това е единствената ми мечта.Опитвала сам да си слагам изкуствени зъби,и всички ми казваха,че много ми отиват.Винаги ме е привличала мисалта за независимост от другите
и загадачната потайност около тях.Винаги сам се надявала да саществуват и да стана едана от тях.



Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: Vampire_girl]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано07.04.05 21:16



Повярвай,знам точно как се 4уствашИ аз съм дооста вманиа4ена на тая тема,и аз пробвах с зъби,но не можах да се затворя устата,но тоя Хелоуин ще ходя на зъболекар да ми ги направят като по филмите,може и да стане,а аз се надявам някой ден да дойде Лестатчо или някой друг и няжно да впие устни във врата ми.....хъъъъъ мечти.....



Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: underworld_5]  
Автор Roxane (минаваща)
Публикувано07.04.05 21:23



Абе и аз не се чуствам 100% вампир ами се ще да се почуствам ама кой знае как ще се получи номера!?!? Може да не му е тука мястото да ви питам обаче може ли някой да ми обясни нещо за ексорсизма?

CARPE DIEM


Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: Roxane]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано07.04.05 21:26



ООО да аз ще ти обясня-гледай "Exorsist the begining" и ще разбереш какво е да не ядеш цели три дена!!!!



Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: underworld_5]  
Автор Roxane (минаваща)
Публикувано07.04.05 21:29



Дай малко по- обстойно де че много съм се заинтересувала а не ми се търчи до видеотеката сега.

CARPE DIEM


Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: Roxane]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано07.04.05 21:33



4естно казано нямам никакв представа от ексорсизъм иза това ве4е може да се допиташ до някой по опитен,просто филам беше свързан с тази тема и беше потресаващ(в лошия смисъл)То не се кормих не се ядоха взаимно,не си вадиха о4и и т.н.,но мисля 4е има нещо общо с дяволите и ангелите и нещо такова абе не съм сигурна



Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: underworld_5]  
Автор Roxane (минаваща)
Публикувано07.04.05 21:36



Абе аз знам че Некро бил много опитен та....

CARPE DIEM


Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: Roxane]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано07.04.05 21:36



Ето идеално може да го питаш,сигурна съм 4е няма да ти откаже помощ



Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: Roxane]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано07.04.05 22:25



дам,некро е по мултифункционален от колкото можем да си представим ние



Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: Vampire_girl]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано07.04.05 22:27



тръпката от самото впиване(на зъби във врата ти) е невероятна!никога няма да забравя.......нито пък той




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.