Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема за какво мислите?нови  
Автор Фaнтoм (Сянка)
Публикувано06.04.05 03:35



когато сте сами?



Тема Всичко е театър,нови [re: Фaнтoм]  
Автор Фaнтoм (Сянка)
Публикувано06.04.05 03:47



трагедия и комедия в какво бихте предпочели да играете?



Тема Re: Всичко е театър,нови [re: Фaнтoм]  
АвторBaн Xeлcинr (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 09:45



Трагедията ми допада повече. Комедиите образуват смях, а смеха образува бръчки около устата!



Тема Re: Всичко е театър,нови [re: Baн Xeлcинr]  
Автор underworld_5 (Queen_Damned)
Публикувано06.04.05 10:18



Good pointНо аз предпочитам да играя в комедия,и без тва ще острея и пак ще имам бръ4ки



Тема Re: за какво мислите?нови [re: Фaнтoм]  
Автор Пpивидeниe (наблюдател)
Публикувано06.04.05 11:20



всичко е мрак..липсва движение напред..подхранвам егото си... и от това рядко ми става по-добре..
понякога всеки има нужда да е сам но бързо писва

Рядко нещо е каквото изглежда



Тема Re: за какво мислите?нови [re: Фaнтoм]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано06.04.05 11:46



винаги когато си поискам мога да бъда сама,понеже от 2/3 години имам стая на тавана,след като непоносимостта към светлина взе да натделява до там че спусках всички щори в детската постоянно.цветята взеха да измират(не че ми пука),със сестра ми зехме да се караме....това е и още 1 причина:обожавам спокойствието а в тази къща просто н еможех да го намеря тогава.затова сега в стаята ми има ролетни щори,които рядко дидам.само една в дъното не спускам(з'да не са претрепа де).хубаво е понякога да останеш сам с себеси,да запалиш няколко свещи,1 индийска пръчица,да си пуснеш енигма и да релаксираш до пълно разложение.и то без да има кой да те притеснява!
когато е желана самотота може да е като истинско псасение,не мислите ли?



Тема Re: Всичко е театър,нови [re: Фaнтoм]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано06.04.05 11:50



комедия,определено.
рядко ставам трагична,а дори и да стана трудно някой може да го види зад маската на смеха ми(нали фрости).+ тва имам удивителната способност да се смея на най тъжното...затова единственото което мога да направя е да съсипя някоя трагедия



Тема Re: Всичко е театър,нови [re: Фaнтoм]  
Автор Пpивидeниe (наблюдател)
Публикувано06.04.05 12:58



Трагикомедия?

Рядко нещо е каквото изглежда



Тема Re: за какво мислите?нови [re: Фaнтoм]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано06.04.05 13:01



банално ,но гледам да не мисля и съзерцавам...... така се побелява по-лесно ,а аз вече имам такъв духовен напредък
...или си мисля за девици

а на втория върпрос -поради честата липса на смисъл в комедиите и още по-същото в трагедиите(вече има тенденция към уливане дори) предпочитам драмата,нещо средно и недостатъчно конктретизирано-всичко можеш да направиш с драмата, с другите две трябва да спазваш правилата често за сметка на смисъла,както вече казахме



Тема Re: Всичко е театър,нови [re: Фaнтoм]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано06.04.05 17:09



и двете са прекалено конкретизирани, а драмата-тя вече е друго




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.