Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 05.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: gothic_vampire]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано08.04.05 18:55



виж цялото и тогава кажи:


Човек с такова положение е подложен на силни съблазни и може да се чувства като марионетка в ръцете на съдбата. Често ще изпитва удари върху психиката си, което ще предизвиква пълната и трансформация. Той е склонен към самоубийство, изпитва непреодолимо привличане към всичко тъмно и окултно, към магията и опит с ниски астрални същности. Може да заслужи славата си на убиец, маниак или тежко болен психически човек.

Кармически Лилит в Скорпиона показва човек, който в минали инкарнации е бил черен магьосник, престъпник, сексуален маниак или бандит. Той може съзнателно да прави хората жертви на тези си наклонности.

У човек с Лилит в Скорпион може да е поразен пикочния мехур, правото черво, уретерите, половите органи и жлезите с вътрешна секреция. Смърт може да настъпи от удавяне, отравяне с течности, венерически болести и отмъстителни врагове.

Преработването на Лилит никак не е лесно. На първо ниво всякакви промени / брак, развод, уволнение или постъпване на работа / ще предизвикват в него устойчиви фобии, съпроводени с чувство на мистичен ужас и усещането за пълна невъзможност да се защити. Кризите се изживяват дълбоко и емоционално, макар и да не е склонен да споделя. Хората, които го обкръжават, като че ли са подбирани по това, доколко може да ги понася. Лошите мисли или думи на такъв човек, винаги достигат този към когото са отправени и му причиняват зло. Проклятието на човек с Черна Луна в Скорпион е страшно.

При задълбочено преработване човек започва да възприема своите психологически кризи като етап на вътрешно духовно развитие. Той добре чувства магията на вещите, на хората, на местата. Може да възприема астрала и има възможност да управлява света по магически начин.



Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: gothic_vampire]  
Автор Roxane (минаваща)
Публикувано08.04.05 19:01



Ясно ясно

CARPE DIEM


Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: claudia]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано08.04.05 19:04



ноу комент!
от де го измъкна тва?!

be afraid of us!

Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: Roxane]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано08.04.05 19:04





be afraid of us!

Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: gothic_vampire]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано08.04.05 19:12



от къде-това ми бил хороскопът за цел живот



Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: claudia]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано08.04.05 20:26



малее,каква зодия е тва?

be afraid of us!

Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: claudia]  
Автор breathless (Epilogue)
Публикувано08.04.05 20:32



В отговор на:

Лошите мисли или думи на такъв човек, винаги достигат този към когото са отправени и му причиняват зло.




ау
хей, клодиии, мама ми каза само с теб да си играя !
нали няма да ме проклинаш ?

Do you feel safer within where no one will be watching...?

Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: gothic_vampire]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано08.04.05 20:32



то не е само до зодията, ами и до час на раждане и т.н. е аз опитах да се измъкна като пробвах няколко близки часа, но нищо, само това, а и по-лошо-на Лъъади е същото, пък ний с нея хич не си приличаме на характери, но това направо ми разкри истинската ми дълбоко скрита същност, а тъкмо се отказах от ножовете(но за справки как да колим-разчитайте на меня)



Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: breathless]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано08.04.05 20:35



аз не кълне и аз не убива съзнателно, а да аз психически неоравновесено, но аз обича роднини-мама правилно ти казала




не съм виновна, че ме изкарват извратено копеле(както много точно се изрази Лъади)



Тема Re: Ot vsi4ko nai mnogo..........нови [re: claudia]  
Автор breathless (Epilogue)
Публикувано08.04.05 20:38



добре, така по може ;')

Do you feel safer within where no one will be watching...?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.