Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 11.06.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Ах, Виенови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано07.04.05 12:05



еххх, да пак той,


о, не не светя, светлината идваща от нейде стига до теб и малко до Лююи, но при мен веч няма



Тема Re: Ах, Виенови [re: claudia]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано07.04.05 12:10



я се загледай по-внимателно и виж как ти блести зеленото



Тема Re: Ах, Виенови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано07.04.05 12:13



а, но то било зелено...и все пак, ми да, е значи Лююи пак си е в сянка(няма фенер за него), аз до последно си мислих, че е морско синьо



Тема Re: Ах, Виенови [re: claudia]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано07.04.05 12:15



майната му на Луи бе..... няма фенер за него.за него слънце



Тема Re: Ах, Виенови [re: necrossumus]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано07.04.05 12:15



значи вярваш само в доброто,но не и в злото.защото Бог е въплащение на доброто,а Дявола на злото...илиииии.......



Тема Re: Ах, Виенови [re: necrossumus]  
Автор claudia (*v*)
Публикувано07.04.05 12:18



Лююи, нека да обърнем внимание на Лъ-то, че Лъъъади ей сега ще изкочи от някъде да поправя



Тема Re: Ах, Виенови [re: gothic_vampire]  
Автор necrossumus (ex mortem *V*)
Публикувано07.04.05 12:18



не защото няма добро и зло
има само бог или съзнание... дявол въобще няма защото е измислица...
но е неуместно да наричаме бога бог.защото вече това понятие е твърде замърсено и няма едно единствено значение....
бог е .........
и това е всичко



Тема Re: Ах, Виенови [re: necrossumus]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано07.04.05 12:51



благпдаря и аз за поздрава.инструменталът е ЖЕСТОК!тролското дишане стил"дарт вейдър" ме разкърти
радвам се че се съгласяваш с моя милост.до някъде
явно пак не си ме разбрал относно животните.аз също смятам че те са по низши от нас но това не ги прави по неимащи душа.тяхното съзнание е на друго ниво,така е.аз също го загатнах по рано и не искам сега пак да се повтарям.а ти си дръж здраво нивото с двете ръце,че и с краката ако можеш




Тема Re: Ах, Виенови [re: Пpивидeниe]  
Автор Prof.McGonagol (устремена *V*)
Публикувано07.04.05 12:58



Аа, за първото грешиш - никаква тиха вода не съм-
В това ще се убедиш, ако изпием по една бира някой път-
Второ - не съм се крила или поне не много---
И трето - това със зелените очи беше добър опит--- поооочти позна---



Тема Re: Ах, Виенови [re: necrossumus]  
Автор gothic_vampire (sir*V*)
Публикувано07.04.05 13:02



а ти от къде си сигурен че и Бог не е измислица от още простите древни люде за да си обяснят някои необясними неща за тях.или за сплотяване на общнотта или за да има за кого да убиват(говоря за жертвоприношенията) или........за да вярват че някой ще изцели болестите,недъзите и безкрайната им мъка,след като те още(а и някои все още)не са знаели как.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.